Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh Jolie-Pitt przechodzi okres buntu? Córka Angeliny Jolie ma dość konfliktu między rodzicami

Nastolatka chce zamieszkać z ojcem?

Olga Figaszewska 2 lutego 2021 18:51
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt są rodzicami szóstki pociech - Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh, a także bliźniaków Vivienne i Knoxa. Rozstanie gwiazdorskiej pary źle wpływa na samopoczucie ich dzieci. I kiedy wydaje się, że udało im się porozumieć, to media informują o kolejnych zwrotach akcji. Najgorzej sytuację znosi Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka nie może pogodzić się z rozstaniem rodziców. W dodatku, od pewnego czasu tabloidy donoszą o napiętych relacjach między nią i Angeliną Jolie.

Shiloh buntuje się przeciwko Angelinie

Zagraniczne media śledzą każdy krok Shiloh Jolie-Pitt. Piętnastolatka jest najstarszym biologicznym dzieckiem Brada Pitta i Angeliny. Media informowały, że córka gwiazdorskiej pary, kilka lat temu, zaczęła terapię hormonalną, która jest jednym z etapów zmiany płci. Shiloh nosi krótkie fryzury, upodabnia się do swoich braci.

„Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci, wspominała w jednym z wywiadów dla Vanity Fair aktorka. Podobno Shiloh niedawno zmieniła imię. Poprosiła, by bliscy zwracali się do niej – John. Problemy z zaakceptowaniem decyzji córki miał Brad Pitt. Jednak aktor pragnie, żeby jego pociecha była szczęśliwa.

Nastolatka miała nakłaniać rodziców, by do siebie wrócili. Jednak Angelina Jolie i Brad Pitt uważają to za niemożliwe marzenie do spełnienia. W końcu zaczęli już układać swoje życie na nowo. W trosce o dobro swoich pociech będą dążyli do tego, by popracować nad swoją relacją.  Szóstka pociech pary jest pod stałą opieką Angeliny, natomiast Brad Pitt nie ma wielu okazji do spotkań z dziećmi. W dodatku jak spekulowano, aktorka zabrania dzieciom widywania się z ojcem. 

Shiloh Jolie-Pitt, Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt w 2014 roku

Shiloh Jolie-Pitt, Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, 2014
Fot. All Access Photo/Splash News/EAST NEWS


Podobno Shiloh ma już dość takiego życia. Coraz częściej buntuje się przeciwko mamie, uważa się za pionek w konflikcie między Angeliną i Bradem. Chciałaby mieć ich blisko siebie, jak dawniej. Najbardzziej tęskni za tatą.

„Ludzie szepczą, że ciągle rozmawia przez telefon, wysyłając e-maile i SMS-y do Brada, prosząc go, by ją zabrał”, donosił jeden z informatorów w 2019 roku. Z kolei kilka miesięcy temu 15-latka miała uciec z domu. Teraz media podają, że Shiloh przechodzi okres buntu. Coraz częściej występuje przeciwko Angelinie. Ostatnio nie zgodziła się na wyprawę na zakupy. Wiedziała, że w Targecie będą czekali na nich paparazzi.

„Shiloh martwi się, jak jej tata będzie się czuł, widząc ją z Ange, robiącą coś, czego ona naprawdę nienawidzi. Ange nie powinna być zdziwiona, kiedy córka postawiła się jej. Biedny dzieciak przyciąga więcej uwagi niż pozostała piątka i nie jest tajemnicą, że zawsze była ulubieńcem swojego taty, więc ciąży na niej dodatkowa presja, by „stanąć po jednej ze stron”. Ona chce tylko, żeby przestali grać w gry, i zaczęli zachowywać się jak odpowiedzialni dorośli ”, czytamy na łamach Women’s Day.

Jak dalej potoczą się ich losy? 

Shiloh Jolie-Pitt z mamą, Angeliną Jolie, 2017 rok: 

Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2017 rok
Fot. Jackie Brown/EAST NEWS

Shiloh w 2019 roku

Shiloh Jolie-Pitt, 2019 rok
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.