Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zachodnie media: Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmienia imię!

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta podjęło odpowiedzialną decyzję

Ksenia Krasko 6 grudnia 2019 09:45
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Shiloh Jolie Pitt – najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta – kilkanaście miesięcy temu rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Trzynastolatka od dawna nosi krótkie włosy i preferuje chłopięce ubrania. Okazuje się, że oficjalnie zmieniła również imię.

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła imię na John

Zachodnie media poinformowały, że Shiloh ostatecznie zdecydowała się na zmianę płci, i teraz w jej dokumentach widnieje imię John. Doniesienia prasy potwierdził Brad Pitt. W rozmowie z Oprah Winfrey wyznał, że „Shiloh chce, abyśmy nazywali ją John lub Peter”.

To Angelina Jolie jako pierwsza wyraziła zgodę, aby jej dziecko zaczęło przyjmować hormony. Aktorka wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że Shiloh może liczyć na jej zrozumie i pełne poparcie. „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś w rozmowie z Vanity Fair. Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej, ale jednocześnie szanuje decyzję córki.

Pomimo głośnego rozwodu i nieporozumień z nim związanym, aktorzy wspólnie troszczą się o swoje dzieci. Oprócz Shiloh, byli małżonkowie wychowują jeszcze piątkę pociech – są to bliźniaki Vivienne i Knox, a także Zahara, Pax i Maddox. 

Brad Pitt, Shiloh, Pax, Maddox

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?