Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zachodnie media: Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmienia imię!

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta podjęło odpowiedzialną decyzję

Ksenia Krasko 6 grudnia 2019 09:45
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Shiloh Jolie Pitt – najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta – kilkanaście miesięcy temu rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Trzynastolatka od dawna nosi krótkie włosy i preferuje chłopięce ubrania. Okazuje się, że oficjalnie zmieniła również imię.

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła imię na John

Zachodnie media poinformowały, że Shiloh ostatecznie zdecydowała się na zmianę płci, i teraz w jej dokumentach widnieje imię John. Doniesienia prasy potwierdził Brad Pitt. W rozmowie z Oprah Winfrey wyznał, że „Shiloh chce, abyśmy nazywali ją John lub Peter”.

To Angelina Jolie jako pierwsza wyraziła zgodę, aby jej dziecko zaczęło przyjmować hormony. Aktorka wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że Shiloh może liczyć na jej zrozumie i pełne poparcie. „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś w rozmowie z Vanity Fair. Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej, ale jednocześnie szanuje decyzję córki.

Pomimo głośnego rozwodu i nieporozumień z nim związanym, aktorzy wspólnie troszczą się o swoje dzieci. Oprócz Shiloh, byli małżonkowie wychowują jeszcze piątkę pociech – są to bliźniaki Vivienne i Knox, a także Zahara, Pax i Maddox. 

Brad Pitt, Shiloh, Pax, Maddox

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.