Vivienne Marcheline Jolie-Pitt to wierna kopia taty!

Gabriela Czernecka 6 listopada 2021 17:14

Jak obecnie wygląda młodsza córka Brada Pitta i Angeliny Jolie? Choć to Shiloh wiedzie prym w byciu najpopularniejszym dzieckiem byłej pary, to coraz głośniej robi się także o jej młodszej siostrze. Druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już trzynaście lat. Jak dziś wygląda Vivienne? To wierna kopia taty! 

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie: Vivienne - jak dziś wygląda

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna. Już same jej narodziny były bacznie śledzone przez media na całym świecie. Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei. Angelina i Brad wybrali imię dla córki jeszcze gdy ta była w brzuszku swojej mamy. Drugie imię - Marcheline - Vivienne otrzymała po babci, czyli mamie Angeliny Jolie.

Zobacz: Knox i Vivienne Jolie-Pitt mają już 13 lat! Tak zmieniały się dzieci Angeliny i Brada!

Druga biologiczna córka jednej z najgorętszych swego czasu par Hollywood szybko zadebiutowała w mediach. Podobnie jak jej starsza siostra Shiloh, miała okazję zapozować przed obiektywem fotografa, mając zaledwie kilka dni. Pierwsze zdjęcia Vivienne i jej brata Knoxa para sprzedała magazynowi Hello! za rekordowe 14 milionów dolarów. Większość kwoty Angelina i Brat przeznaczyli na cele charytatywne. Warto dodać, że to najwieksza kwota, jaką kiedykolwiek zapłacono za zdjęcia sławnych dzieci. I choć media bacznie śledziły każdy krok Angeliny i Brada, to parze udało się wychowywać dzieci z dala od show-biznesu

Przeczytaj również: Angelina Jolie niemal ze wszystkimi dziećmi na premierze Eternals!

Jak dziś wygląda Vivienne Jolie-Pitt?

Wraz z upływem lat młodsza córka Angeliny zaczęła stawiać pierwsze na czerwonym dywanie. Na koncie ma już debiut w świecie filmu. W 2014 roku wraz z mamą wystąpiła w bajce Czarownica. Vivienne Jole-Pitt wcieliła się w małą księżniczkę Aurorę. Sześcioletnia wówczas dziewczynka zarabiała 3 tys. dol. tygodniowo! W tym roku wraz z bratem bliźniakiem Knoxem, Vivienne skończyła trzynaście lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda młodsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę 

1/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
1/7

Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei.

2/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
2/7

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna.

3/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
3/7

Druga biologiczna córka jednej z najgorętszych swego czasu par Hollywood szybko zadebiutowała w mediach. Co jakiś czas towarzyszyła rodzicom na czerwonym dywanie. 

4/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
4/7

Tak obecnie wygląda młodsza biologiczna córka Brada Pitta i Angeliny Jolie.

5/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
5/7

Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę!

6/7
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
6/7

A Wy, jak myślicie? Faktycznie bardziej jest podobna do Brada Pitta?

7/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Rich Fury/Getty Images
7/7

Vivienne Jolie-Pitt w 2021 roku

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.