Vivienne Marcheline Jolie-Pitt to wierna kopia taty!

Gabriela Czernecka 10 lutego 2023 13:01

Do tej pory to głównie o Shiloh rozpisywały się wszystkie media. Teraz głośniej zaczyna być także o młodszej siostrze, Vivienne. Druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta w lipcu 2023 roku skończy 15 lat. Jak dzisiaj wygląda Vivienne Jolie-Pitt?

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie: Vivienne

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna. Już same narodziny były bacznie śledzone przez media na całym świecie. Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei. Angelina i Brad wybrali imię dla córki jeszcze, gdy ta była w brzuszku swojej mamy. Drugie imię - Marcheline - Vivienne otrzymała po babci, czyli mamie Angeliny Jolie.

Zobacz: Szokująca metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka postawiła na radykalną zmianę fryzury

Dziewczynka szybko zadebiutowała w mediach. Podobnie jak jej starsza siostra Shiloh, miała okazję zapozować przed obiektywem fotografa, mając zaledwie kilka dni. Pierwsze zdjęcia Vivienne i jej brata Knoxa para sprzedała magazynowi Hello! za rekordowe 14 milionów dolarów. Większość kwoty Angelina i Brat przeznaczyli na cele charytatywne. Warto dodać, że to największa kwota, jaką kiedykolwiek zapłacono za zdjęcia sławnych dzieci. I choć media bacznie śledziły każdy krok Angeliny i Brada, to parze udało się wychowywać dzieci z dala od show-biznesu

Jakiś czas temu w tabloidach zrobiło się o niej głośno za sprawą... ucieczki przed swoimi opiekunami. Po rozwodzie rodziców i w trakcie burzliwego sporu między nimi Vivienne długo nie opowiadała się za żadną ze stron. Teraz nastolatka miała się zbuntować, ponieważ chciała spędzać więcej czasu z ojcem. „Vivienne była bardzo młoda, kiedy jej rodzice zaczęli mieć problemy, a większość z nich taili przed nią – nie zauważyła tego tak bardzo, jak starsze dzieci. Ma dość podróżowania między mamą, tatą i nianiami, jak to robiła przez ostatnie pięć lat, i po prostu chce go lepiej poznać. Viv ma prawie 14 lat i uważa, że ​​jej życzenia powinny być brane pod uwagę ”, donosiło wtedy źródło Woman's Day. Mimo że Angelina Jolie i Brad Pitt niezbyt dobrze się dogadują, to postanowili zamieszkać bliżej siebie, właśnie ze względu na dzieci. „Angie była zaskoczona jej wybuchem – kilka dzieci groziło jej ucieczką, gdy były młodsze, jak większość dzieci, ale Viv zawsze była najłagodniejsza. Martwi się, że się obudzi i okaże się, że Viv uciekła w nocy – ale na szczęście nie ma daleko, żeby dostać się do taty ”, dodawało źródło. Okazuje się, że starsza siostra Vivienne, Shiloh, również przechodziła podobny bunt w tym wieku.

Czytaj też:   Allan Krupa szczerze o relacji z ojcem: „Nie miałem sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy”

Jak dziś wygląda Vivienne Jolie-Pitt?

A jak dziś wygląda Vivienne Jolie-Pitt? Wraz z upływem lat młodsza córka Angeliny zaczęła stawiać pierwsze na czerwonym dywanie. Na koncie ma już debiut w świecie filmu. W 2014 roku wraz z mamą wystąpiła w bajce Czarownica. Vivienne wcieliła się w małą księżniczkę Aurorę. Sześcioletnia wówczas dziewczynka zarabiała 3 tys. dol. tygodniowo! W tym roku wraz z bratem bliźniakiem Knoxem, Vivienne skończy piętnaście lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda młodsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę 

1/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
1/8

Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei.

2/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
2/8

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna.

3/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
3/8

Druga biologiczna córka jednej z najgorętszych swego czasu par Hollywood szybko zadebiutowała w mediach. Co jakiś czas towarzyszyła rodzicom na czerwonym dywanie. 

4/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
4/8

Tak obecnie wygląda młodsza biologiczna córka Brada Pitta i Angeliny Jolie.

5/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
5/8

Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę!

6/8
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
6/8

A Wy, jak myślicie? Faktycznie bardziej jest podobna do Brada Pitta?

7/8
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Rich Fury/Getty Images
7/8

Vivienne Jolie-Pitt w 2021 roku

8/8
Vivienne Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Eternals
Copyright @Doug Peters/Press Association/East News
8/8

Vivienne Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Eternals, 2021 rok

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.