Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie ma romans z mężczyzną o połowę młodszym od siebie?

Kim jest jej nowy partner?

Weronika Kostyra 9 marca 2018 10:00
Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie jest już gotowa na nowe uczucie? Po ogłoszeniu rozstania z Bradem Pittem aktorka długo dochodziła do siebie. Najważniejsze było dla niej dobro sześciorga dzieci, dlatego całą swoją uwagę w czasie rozwodu poświęciła tylko im. Było jednak widać, że cierpi – znacznie schudła i długo wyglądała na chorą i zmęczoną. Jakiś czas temu odzyskała już siły i nadzieję na przyszłość. Znów pracuje i podróżuje z dziećmi po świecie. Prawie 1,5 roku po zakończeniu związku znowu jest widywana u boku mężczyzny! Co ich łączy?

Angelina Jolie spotyka się z dużo młodszym mężczyzną?

Angelinę i jej dzieci widywano ostatnio często z Oscarem Cranem. 21-latek był jej asystentem podczas reżyserowania filmu „First They Killed My Father”. Szybko odnaleźli wspólny język i bardzo zbliżyli się do siebie. Oscar jest częstym gościem w jej domu, a o zażyłości ma świadczyć także fakt, że gwiazda dopuszcza go do swoich dzieci. Oscar Crane pomagał jej nawet zajmować się nimi, woził na przykład jedną z córek, Vivienne, na dodatkowe zajęcia karate.

Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie i o połowę od niej młodszy mężczyzna są niemal nierozłączni. Nie okazują sobie jednak publicznie czułości. „Nie trzymają się za ręce ani nie przytulają, najwyraźniej za wcześnie na okazywanie sobie tego rodzaju czułości”, pisze RadarOnline.

Czy te plotki okażą się prawdziwe? To nie pierwszy raz, kiedy Angelinie przypisuje się romanse po rozstaniu z Bradem Pittem. Na pewno planuje ona w przyszłości związek, ale dociekliwi komentatorzy zauważają, że Oscar Crane wydaje się jednak zbyt młody dla doświadczonej życiowo aktorki. Poza tym jest on synem Simona Crane’a, wieloletniego koordynatora scen kaskaderskich Jolie oraz jej przyjaciela. Portale plotkarskie sugerują, że Angelina Jolie specjalnie nie dementuje doniesień o swoim romansie ze względu na byłego męża. Nie chce być mu dłużna, ponieważ media co chwilę donoszą też o jego kolejnych rzekomych kochankach… 

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. East News

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Angelina Jolie z dziećmi

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.