Robert Pattinson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Pattinson ma romans z popularną mężatką!

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów

Sabina Zięba 22 lipca 2020 09:00
Robert Pattinson
Fot. Getty Images

Choć od czasów popularności sagi Zmierzch Robert Pattinson przebył ogromną drogę i obecnie uznawany jest za naprawdę dobrego aktora, który niekiedy wybiera bardzo ambitne role, inaczej rzecz ma się z jego życiem osobistym. Przez lata głośno było o związku artysty z koleżanką z planu filmów o wampirach, Kristen Stewart, lecz mimo wielkiej miłości im nie wyszło. Teraz media obiegła informacja, że znalazł szczęście u boku pięknej blondynki. Problem jedynie w tym, że... jest ona mężatką!

Romans Roberta Pattinsona 

Wydawali się parą idealną, Robert Pattinson i Kristen Stewart zdobywali szczyty popularności za sprawą sagi filmów o wampirach i wydawało się, że nic nie może ich rozdzielić. Niestety młoda aktorka podjęła decyzję, że ma dosyć takiego związku i w 2012 roku zdradziła go ze sporo od siebie starszym, żonatym reżyserem, Rupertem Sandersem, z którym pracowała na planie filmu Królewna Śnieżka i Łowca.

Zraniony Pattinson nie dał kolejnej szansy partnerce i spróbował ułożyć życie na nowo. Skupił się na karierze, zaczął współpracę z domem mody Dior i przebierał propozycje filmowe, próbując nowych wyzwań. Tylko raz głośno było o jego nowej relacji - ze wzajemnością zakochał się w piosenkarce, FKA Twigs, jednak ten związek również się rozpadł. Ostatnio znalazł podobno szczęście w ramionach innej kobiety. Niestety - nie jest ona singielką.

Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów, aktor obecnie romansuje z blond pięknością i koleżanką po fachu, Margot Robbie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta od czterech lat jest żoną reżysera, Toma Ackerleya.

Podobno w ostatnim czasie aktorka przeżywała kryzys w związku i wówczas zbliżyła się do ambasadora marki Dior. Byli ze sobą blisko na planie realizowanego filmu o Batmanie, w którego tym razem wcieli się Robert Pattinson. Mimo upływu czasu, ich potajemne spotkania trwają ponoć do dziś.

Choć żadne z dwójki aktorów nie odniosło się do plotek, fani już snują wizję ich wspólnej przyszłości. Myślicie, że Margot zostawi dla niego swojego męża?  

Kristen Stewart i Robert Pattinson w 2010 roku

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Kristen Stewart, Robert Pattinson, 2010
Fot. Getty Images

Margot Robbie z mężem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.