Robert Pattinson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Pattinson ma romans z popularną mężatką!

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów

Sabina Zięba 22 lipca 2020 09:00
Robert Pattinson
Fot. Getty Images

Choć od czasów popularności sagi Zmierzch Robert Pattinson przebył ogromną drogę i obecnie uznawany jest za naprawdę dobrego aktora, który niekiedy wybiera bardzo ambitne role, inaczej rzecz ma się z jego życiem osobistym. Przez lata głośno było o związku artysty z koleżanką z planu filmów o wampirach, Kristen Stewart, lecz mimo wielkiej miłości im nie wyszło. Teraz media obiegła informacja, że znalazł szczęście u boku pięknej blondynki. Problem jedynie w tym, że... jest ona mężatką!

Romans Roberta Pattinsona 

Wydawali się parą idealną, Robert Pattinson i Kristen Stewart zdobywali szczyty popularności za sprawą sagi filmów o wampirach i wydawało się, że nic nie może ich rozdzielić. Niestety młoda aktorka podjęła decyzję, że ma dosyć takiego związku i w 2012 roku zdradziła go ze sporo od siebie starszym, żonatym reżyserem, Rupertem Sandersem, z którym pracowała na planie filmu Królewna Śnieżka i Łowca.

Zraniony Pattinson nie dał kolejnej szansy partnerce i spróbował ułożyć życie na nowo. Skupił się na karierze, zaczął współpracę z domem mody Dior i przebierał propozycje filmowe, próbując nowych wyzwań. Tylko raz głośno było o jego nowej relacji - ze wzajemnością zakochał się w piosenkarce, FKA Twigs, jednak ten związek również się rozpadł. Ostatnio znalazł podobno szczęście w ramionach innej kobiety. Niestety - nie jest ona singielką.

Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów, aktor obecnie romansuje z blond pięknością i koleżanką po fachu, Margot Robbie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta od czterech lat jest żoną reżysera, Toma Ackerleya.

Podobno w ostatnim czasie aktorka przeżywała kryzys w związku i wówczas zbliżyła się do ambasadora marki Dior. Byli ze sobą blisko na planie realizowanego filmu o Batmanie, w którego tym razem wcieli się Robert Pattinson. Mimo upływu czasu, ich potajemne spotkania trwają ponoć do dziś.

Choć żadne z dwójki aktorów nie odniosło się do plotek, fani już snują wizję ich wspólnej przyszłości. Myślicie, że Margot zostawi dla niego swojego męża?  

Kristen Stewart i Robert Pattinson w 2010 roku

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Kristen Stewart, Robert Pattinson, 2010
Fot. Getty Images

Margot Robbie z mężem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @margotrobbie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.