Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper ma romans ze znaną aktorką

Jej były mąż wpadnie w szał!

Sabina Zięba 4 lutego 2020 11:00
Fot. East News

Od momentu rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk, media łączyły go głównie z Lady Gagą. Przystojny aktor miał z nią podobno romans na planie Narodzin gwiazdy, lecz wiadomo, że ich relacja nie przetrwała. Następnie widywano go z wieloma kobietami. Choć spekulowano również, że będzie chciał naprawić relację z popularną modelką, zachowanie byłej pary na after party po gali BAFTA pokazuje, że nie ma na to szans. Teraz zagraniczny tabloid donosi, że Cooper spotyka się z popularną aktorką! Domyślacie się o kogo chodzi?

Związek Bradleya Coopera i Katie Homes

Najnowsza wybranka serca Bradleya również nie miała szczęścia w miłości. Od 2005 roku przez siedem lat związana była z Tomem Cruisem. W tym czasie urodziła mu córkę, Suri. Ich rozstanie było naprawdę głośne i spowodowane wielkim zaangażowaniem aktora w scientologię. Następnie mówiono o jej relacji z byłym przyjacielem Cruisa, Jamie Foxxem. Niestety w jego ramionach również nie odnalazła szczęścia. Czy inaczej będzie tym razem?

Na okładce najnowszego numeru New Weekly! widnieje nagłówek: Katie & Bradley: Undercover Lovers, czyli Katie i Bradley: Kochankowie pod przykrywką. Informator magazynu donosi: „Mieszkają tylko kilka przecznic od siebie i pewnego dnia wpadli na siebie w lokalnej kawiarni. Rozmawiali, jak to robią znani ludzie. Katie powiedziała później kilku znajomym, że poprosił o jej numer, ale nie spodziewała się, że coś z tego wyniknie”.

Podobno aktor zadzwonił do byłej żony Toma Cruisa już kilka dni później i od paru miesięcy ich romans kwitnie: „Nikt im nie przeszkadza, a nawet nie rozpoznaje – są bardzo dyskretni. Tak im się to podoba. Na Manhattanie łatwo się ukryć, kiedy chcesz. Być może jest to łatwiejsze niż w Los Angeles”. Dodaje także, że Bradley Cooper poznał już 13-letnią Suri, choć wiadomo, że para nie chce się ze wszystkim spieszyć. 

Niektórzy podają w wątpliwość wiarygodność tabloidu, podejrzewając, że dołączone do artykułu zdjęcie całującej się pary to fotografia z 2015 roku, przedstawiająca znanego artystę ze swoją ówczesną partnerką, Iriną Shayk. Fani aktora trzymają już jednak kciuki za szczęście z nową wybranką, mówiąc, że biorąc pod uwagę życiowe doświadczenia, idealnie do siebie pasują.

Myślicie, że będą razem szczęśliwi?  

Okładka New Weekly!

Katie Holmes i Tom Cruise

Katie Holmes, Tom Cruise

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.