Bradley Cooper i Irina Shayk, Oscary 2019
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Irina Shayk i Bradley Cooper na tej samej imprezie pierwszy raz od rozstania!

Unikali się za wszelką cenę?

Sabina Zięba 3 lutego 2020 15:53
Bradley Cooper i Irina Shayk, Oscary 2019
Fot. Getty Images

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera pojawiły się ponad rok temu. Choć początkowo para zaprzeczała tym informacjom pokazując się w swoim towarzystwie na galach i rozmaitych wydarzeniach, w końcu na światło dzienne wyszła wiadomość, że nie udało im się przepracować sporu i ogłosili rozstanie. Teraz po raz pierwszy od momentu zerwania znaleźli się na tej samej imprezie. Czy celowo się unikali?

Irina Shayk i Bradley Cooper na afterparty po BAFTA 2020

Bez wątpienia należeli do grona najpiękniejszych par Hollywood. Gdy w czerwcu ubiegłego roku okazało się, że Bradley Cooper i Irina Shayk rzeczywiście się rozstali, za wszystko obwiniano Lady Gagę, z którą przystojny aktor miał podobno romans na planie filmu Narodziny gwiazdy. Wiadomo, że para od tamtego czasu starała się utrzymywać ze sobą dobry kontakt dla dobra swojej córki, 2-letniej Lei. Media donosiły jednak, że konflikt między nimi nadal narastał. 

W niedzielny wieczór 2 lutego odbyła się 73. ceremonia wręczenia statuetek Brytyjskiej Akademii Filmowej. Na gali BAFTA zjawił się ubiegłoroczny laureat nagrody, Bradley Cooper. Artysta, który sprawiał wrażenie nieco znudzonego podczas wydarzenia, na pewno ożywił się na after party.

Czy spodziewał się, że wpadnie tam na byłą partnerkę? Nie wiadomo. Oboje zjawili się na imprezie British Vogue x Tiffany & Co. Aktor przybył na nią od razu po uroczystej gali, Irina Shayk zjawiła się tam chwilę wcześniej i... wyglądała zachwycająco! Wybrała kreację Burberry, która odsłoniła jej kształty i pięknie podkreśliła sylwetkę. Wiadomo, że unikali swojej obecności, by nikt nie zrobił im wspólnego zdjęcia. 

Myślicie, że widząc Irinę, Bradley żałował rozstania?  

Irina Shayk na British Vogue x Tiffany & Co. 2020

Irina Shayk, afterparty BAFTA 2020, Vogue x Tiffany Fashion & Film
Fot. Getty Images

Bradley Cooper

Bradley Cooper, afterparty BAFTA 2020, Vogue x Tiffany Fashion & Film
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.