Dwuznaczne gesty i te głębokie spojrzenia...

Gabriela Czernecka 26 lutego 2019 19:53

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera od kilku dni mówią wszyscy. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem emocje, jakie para przekazuje za pośrednictwem filmu Narodziny gwiazdy potrafią wzruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca. Ich uczucie na ekranie jest tak prawdziwe, że oboje otrzymali nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor i najlepsza aktorka. Każde ich wspólne pojawienie się wzbudza spore kontrowersje i rodzi wciąż jedno i to samo pytanie: czy to prawdziwa przyjaźń czy gorący i namiętny romans?

Specjalistka od mowy ciała przyjrzała się bliżej relacji, jaka łączy Lady Gagę i Bradleya Coopera. Co mówi, patrząc na ich zdjęcia?

Lady Gaga i Bradley Cooper - romans, przyjaźń czy aktorskie wcielenie?

Czy Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? To z pewnością jedno z najpopularniejszych pytań, jakie od kilku dni, a już na pewno od oscarowego wieczoru, zadają sobie internauci. Gorące sceny w filmie Narodziny gwiazdy i spacery za rękę podczas promocji filmu to nic w porównaniu do występu pary podczas Oscarów 2019. Ich wykonanie piosenki Shallow było wyjątkowo wzruszające, ale raczej nie rozwiało spekulacji o romansie. Delikatny dotyk, dwuznaczne gesty i te głębokie spojrzenia! Internauci piszą wprost - scena płonęła.

I trudno się z nimi nie zgodzić. Lady Gaga nie mogła oderwać wzroku od Bradleya, ale on również nie był odporny na jej wdzięki, mimo że zaledwie kilka metrów dalej siedziała jego partnerka, Irina Shayk. Widzowie zwracają uwagę szczególną uwagę na końcowy moment występu... Lady Gaga niemalże pocałowała Coopera

Czy Gagę i Coopera łączy więc gorący romans? Ona twierdzi, że to tylko przyjaźń, on nie komentuje. Teorii na temat ich relacji jest wiele. Jedna z nich mówi, że para wciąż gra pojawiając się na czerwonym dywanie, by podtrzymywać iluzję i wciąż nagłaśniać film. Druga grupa twierdzi, że to Lady Gaga jest zakochana w aktorze, a on po prostu darzy ją ogromną sympatią, a trzecia mówi wprost, że Lady Gaga i Bradley Cooper są w sobie zakochani!

Pytanie tylko, jak w tej sytuacji odnajduje się Irina i jaka jest jej rola w tym „przedstawieniu”? Sprawdzamy (zobacz zdjęcia w galerii i przeczytaj komentarz ekspertki od mowy ciała)!  

1/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
1/15

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera podczas tegorocznej oscarowej gali z pewnością zapisze się w historii. „Kiedy na siebie patrzą to tak, jakby patrzyli sobie wzajemnie w duszę”, komentuje ich występ specjalistka od mowy ciała, Blanca Coob.

2/15
Film Narodziny gwiazdy
Copyright @Materiały prasowe
2/15

Czy para postanowiła przenieść uczucie łączące ich bohaterów poza ekran? Wiele na to wskazuje, a z pewnością dowodem tego mogą być zdjęcia zza kulis, na których nieustannie patrzą sobie w oczy, przytulają się bądź obejmują.

3/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
3/15

„Na wielu fotografiach Cooper i Gaga pozują nie tylko jako przyjaciele, ale pozują, wykazując się bliskością” komentuje specjalistka od mowy ciała. Przypomnijmy, że podczas występu Lady Gaga chciała nawet pocałować aktora! Czy to też miała być tylko scena do odegrania czy wyraz łączącego ich uczucia?

4/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
4/15

Specjalistka od mowy ciała twierdzi, że aby sprawdzić, czy wciąż, nawet poza ekranem odgrywają prawdziwą historię miłosną, należy przyjrzeć się fotografiom z zaskoczenia.  „Najlepiej jest obserwować ich interakcje, gdy nie są świadomi, że robione są im zdjęcia”, mówi.

5/15
Lady Gaga, Bradley Cooper
Copyright @Getty Images
5/15

Te z pewnością są dowodem na to, że parę na planie połączyła prawdziwa przyjaźń. A co było potem? Nie wiadomo..  Ona jest w niego wpatrzona, traktuje go jak wzór do naśladowania. 

6/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
6/15

W końcu to on dał jej szansę na rozwijanie aktorskich zdolności, umożliwił spełnienie marzenia z dzieciństwa i przyczynił się do tego, że otrzymała Oscara! 

7/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
7/15

On zawsze służy jej pomocą. Stara się, by czuła się komfortowo, by nie zaliczyła wpadki, ale i by dobrze się bawiła. Podczas wspólnych wyjść przede wszystkim stara się zapewnić jej bezpieczeństwo.

8/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
8/15

Nic dziwnego, że Lady Gaga ma poczucie, że spotkała mężczyznę idealnego...

9/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
9/15

On sam w jednym z wywiadów przyznał, że kiedy się z jakąś kobietą umawia, to jego uwaga skupiona jest tylko na niej: „Kiedy jestem z kobietą ciągle się na nią gapię”.

10/15
Lady Gaga, Bradley Cooper
Copyright @Getty Images
10/15

Zdaniem specjalistki od mowy ciała bardziej wciela się jednak w rolę jej...starszego brata niż partnera. 

11/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
11/15

„Tutaj ich dłonie są splecione w mniej romantyczny sposób, na co wskazuje fakt, że ich dłonie dotykają się bez zetknięcia palców, czyli tak, jakby prowadził dziecko”, mówi Blanca Cobb.

12/15
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
12/15

Tak było także podczas oscarowej gali, gdy usiadł u jego boku. Choć dla wielu sytuacja wydaje się być romantyczna, Bradley po prostu wspomógł ją... najlepiej jak potrafi: „Dotknięcie brzucha pokazało, że Gaga miała moment słabości, to tak jakby Bradley koił jej przysłowiowe „motyle w żołądku”.

13/15
Bradley Cooper, Lady Gaga, Irina Shayk
Copyright @Getty Images
13/15

Mimo to dla wielu Lady Gagę i Bradleya Coopera zdaję się łączyć więcej niż aktora z partnerką, Iriną Shayk, która zdaniem internautów pojawiła się na Oscarach tylko po to, by uciszyć plotki...

14/15
Bradley Cooper i Irina Shayk
Copyright @Getty Images
14/15

Z pewnością para raczej stroniła od okazywania sobie uczuć, ale...

15/15
Bradley Cooper i Irina Shayk, Oscary 2019
Copyright @Getty Images
15/15

... to przecież wcale nie znaczy, że nie darzą się uczuciem. Biorąc pod uwagę, że niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym i rzadko pojawiają się razem publicznie, może to jest ich przepis na udany związek?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.