O NICH JEST GŁOŚNO

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Sprawdź, co o ich relacji mówi ekspertka od mowy ciała!

Dwuznaczne gesty i te głębokie spojrzenia...

Gabriela Czernecka 26 lutego 2019 19:53

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera od kilku dni mówią wszyscy. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem emocje, jakie para przekazuje za pośrednictwem filmu Narodziny gwiazdy potrafią wzruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca. Ich uczucie na ekranie jest tak prawdziwe, że oboje otrzymali nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor i najlepsza aktorka. Każde ich wspólne pojawienie się wzbudza spore kontrowersje i rodzi wciąż jedno i to samo pytanie: czy to prawdziwa przyjaźń czy gorący i namiętny romans?

Specjalistka od mowy ciała przyjrzała się bliżej relacji, jaka łączy Lady Gagę i Bradleya Coopera. Co mówi, patrząc na ich zdjęcia?

Lady Gaga i Bradley Cooper - romans, przyjaźń czy aktorskie wcielenie?

Czy Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? To z pewnością jedno z najpopularniejszych pytań, jakie od kilku dni, a już na pewno od oscarowego wieczoru, zadają sobie internauci. Gorące sceny w filmie Narodziny gwiazdy i spacery za rękę podczas promocji filmu to nic w porównaniu do występu pary podczas Oscarów 2019. Ich wykonanie piosenki Shallow było wyjątkowo wzruszające, ale raczej nie rozwiało spekulacji o romansie. Delikatny dotyk, dwuznaczne gesty i te głębokie spojrzenia! Internauci piszą wprost - scena płonęła.

I trudno się z nimi nie zgodzić. Lady Gaga nie mogła oderwać wzroku od Bradleya, ale on również nie był odporny na jej wdzięki, mimo że zaledwie kilka metrów dalej siedziała jego partnerka, Irina Shayk. Widzowie zwracają uwagę szczególną uwagę na końcowy moment występu... Lady Gaga niemalże pocałowała Coopera

Czy Gagę i Coopera łączy więc gorący romans? Ona twierdzi, że to tylko przyjaźń, on nie komentuje. Teorii na temat ich relacji jest wiele. Jedna z nich mówi, że para wciąż gra pojawiając się na czerwonym dywanie, by podtrzymywać iluzję i wciąż nagłaśniać film. Druga grupa twierdzi, że to Lady Gaga jest zakochana w aktorze, a on po prostu darzy ją ogromną sympatią, a trzecia mówi wprost, że Lady Gaga i Bradley Cooper są w sobie zakochani!

Pytanie tylko, jak w tej sytuacji odnajduje się Irina i jaka jest jej rola w tym „przedstawieniu”? Sprawdzamy (zobacz zdjęcia w galerii i przeczytaj komentarz ekspertki od mowy ciała)!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.