Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Fot. Getty Images
OSCARY 2019

Lady Gaga chciała pocałować Bradleya Coopera?! Na wszystko patrzyła jego dziewczyna...

Mel B jest oburzona zachowaniem koleżanki!

Rafał Kowalski 26 lutego 2019 07:02
Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Fot. Getty Images

Gdybyśmy mieli wybrać jeden moment wczorajszej oscarowej gali, który najbardziej zapadł nam w pamięci, to bez wątpienia wskazalibyśmy występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Gwiazdorski duet wykonał na scenie piosenkę Shallow, która chwilę później okazała się najlepszym filmowym utworem minionego roku. Podczas występu wyłapać można była nie tylko czyste dźwięki, ale i magiczną, romantyczną aurę, która wytworzyła się między wykonawcami… Mówi się nawet, że Gaga chciała skraść Cooperowi całusa.

Występ Gagi i Coopera na Oscarach 2019. Chcieli się pocałować?

Oczywiście jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie na razie nie ma. Zarówno wokalistka jak i aktor nie ustosunkowali się do plotek, jakoby mieli romans czy chcieli pokazać swoje uczucie na scenie, chociaż Lady GaGa po oscarowej gali zamieściła na Twitterze wymowny wpis. Jednak zbliżające się do pocałunku twarze gwiazd, widoczne pod koniec występu (screen prezentujemy poniżej), zostały zauważone przez miliony widzów i internautów, którzy szeroko je komentowali… Podkreślali m.in., że sposób w jaki na siebie patrzyli przez całą prezentację, przytulenie i głębokie spojrzenie w oczy na koniec na pewno nie były jedynie wyrazem koleżeńskiej bliskości.

W czasie, gdy wiele osób zachwycało się więzią jaka łączy zdobywców Oscara, oburzona całą sytuacją była Mel B, która współczuła partnerce aktora. Rosyjska modelka Irina Shayk obserwowała cały występ z publiczności. „Czułam się naprawdę nieswojo w imieniu dziewczyny Bradleya... Chciałbym jednak wierzyć, że to jedynie część całego występu. Istnieje coś takiego jak babski kodeks […] Mam więc nadzieję, że to nie jest to, co mi się wydawało i że to tylko profesjonalnie zagrany występ”, powiedziała członkini Spice Girls w jednym z wywiadów.

W ostatnich dniach wiele mówiło się o tym, że Bradley Cooper i Lady Gaga mają romans. Artystka zerwała zaręczyny ze swoim ukochanym Christianem Carino, co potwierdził jej agent. Nic więc dziwnego, że na Oscarach Gaga pozowała do zdjęć sama. Jednak wydaje się, że w związku Coopera i Shayk o kryzysie nie może być mowy... Para wspólnie uśmiechała się do fotoreporterów przed i po rozdaniu nagród.

A w trakcie samej gali? Dla bezpieczeństwa modelka usiadła pomiędzy Bradem i Gagą, by zachować między nimi bezpieczny dystans...  

Lady GaGa i Bradley Cooper w trakcie Oscarów 2019 - chciała pocałować aktora?
Fot. Screen/SG

Bradley Cooper i Irina Shayk
Fot. Getty Images

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Czułości na czerwonym dywanie
Fot. Instagram @ladygaga

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.