O TYM SIĘ MÓWI

Lady GaGa odniosła się do plotek o romansie z Bradleyem Cooperem!

Słowa artystki zaskoczą jej fanów...

Konrad Szczęsny 26 lutego 2019 10:31

Ich występ na tegorocznej gali Oscarów z pewnością przejdzie do historii. Lady GaGa i Bradley Cooper zachwycili świat, śpiewając utwór Shallow z Narodzin gwiazdy. Jednak pojawiły się głosy, że tak pełne romantyzmu i czułości wykonanie jest potwierdzeniem łączącego ich uczucia, które wykracza daleko poza relacje przyjacielskie... Wreszcie do całego zamieszania odniosła się sama zainteresowana!

Lady GaGa komentuje romans z Bradleyem Cooperem

Aktorka, która odebrała w tym roku Oscara za najlepszą piosenkę filmową, zamieściła wymowny wpis na swoim Twitterze. Jej fani nie mają wątpliwości, że w ten sposób chciała odnieść się do medialnej wrzawy, która panuje od kilku tygodni i która pełna jest insynuacji i plotek na temat natury jej relacji z Bradleyem Cooperem.

Tym bardziej, że niektórzy końcówkę występu, w trakcie którego Lady Gaga uśmiechnęła się do aktora i położyła głowę na jego ramieniu potraktowali jako próbę skradnięcia mu pocałunku.

„Nie ma nic lepszego, niż dzielenie tego szczególnego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i genialnym artystą”, podkreśliła z mocą artystka.

Tym samym jasno dała do zrozumienia, że z Bradleyem Cooperem łączą ją jedynie przyjacielskie relacje...

Czytaj także: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Sprawdź, co o ich relacji mówi ekspertka od mowy ciała!

Znajomi o rzekomym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera

Potwierdzają to słowa bliskich znajomych pary, którzy twierdzą, że znajomość Lady GaGi i aktora od początku miała naturę czysto koleżeńską i zawodową. Co więcej od początku podejrzewali, że plotki sugerujące, że mają romans, będą tematem publikacji prasowych.

„Uważają, że to śmieszne i słodkie, gdy fani mówią, że pewnego dnia się pobiorą, zwłaszcza po tym, jak Lady Gaga zerwała zaręczyny. Słyszeli szepty za plecami już wtedy, gdy zaczęli pracować razem i widać było między nimi chemię. Spodziewali się tego już przed rozpoczęciem zdjęć”, zdradził przyjaciel obojga w rozmowie z hollywoodlife.com.

Okazuje się, że owocna praca na planie Narodzin gwiazdy sprawiła, że Bradley Cooper i Lady GaGa chcą w przyszłości kontynuować współpracę.

„Gaga naprawdę chce być traktowana jak poważna aktorka i ufa opinii Bradleya. Wiele razy poszła do niego po poradę zawodową. Stał się dla niej mentorem”, zdradza kolega pary.

Wydaje się, że te słowa powinny rozwiać wszelkie wątpliwości na temat domniemanego romansu pary!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.