Słowa artystki zaskoczą jej fanów...

Konrad Szczęsny 26 lutego 2019 10:31

Ich występ na tegorocznej gali Oscarów z pewnością przejdzie do historii. Lady GaGa i Bradley Cooper zachwycili świat, śpiewając utwór Shallow z Narodzin gwiazdy. Jednak pojawiły się głosy, że tak pełne romantyzmu i czułości wykonanie jest potwierdzeniem łączącego ich uczucia, które wykracza daleko poza relacje przyjacielskie... Wreszcie do całego zamieszania odniosła się sama zainteresowana!

Lady GaGa komentuje romans z Bradleyem Cooperem

Aktorka, która odebrała w tym roku Oscara za najlepszą piosenkę filmową, zamieściła wymowny wpis na swoim Twitterze. Jej fani nie mają wątpliwości, że w ten sposób chciała odnieść się do medialnej wrzawy, która panuje od kilku tygodni i która pełna jest insynuacji i plotek na temat natury jej relacji z Bradleyem Cooperem.

Tym bardziej, że niektórzy końcówkę występu, w trakcie którego Lady Gaga uśmiechnęła się do aktora i położyła głowę na jego ramieniu potraktowali jako próbę skradnięcia mu pocałunku.

„Nie ma nic lepszego, niż dzielenie tego szczególnego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i genialnym artystą”, podkreśliła z mocą artystka.

Tym samym jasno dała do zrozumienia, że z Bradleyem Cooperem łączą ją jedynie przyjacielskie relacje...

Czytaj także: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Sprawdź, co o ich relacji mówi ekspertka od mowy ciała!

Znajomi o rzekomym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera

Potwierdzają to słowa bliskich znajomych pary, którzy twierdzą, że znajomość Lady GaGi i aktora od początku miała naturę czysto koleżeńską i zawodową. Co więcej od początku podejrzewali, że plotki sugerujące, że mają romans, będą tematem publikacji prasowych.

„Uważają, że to śmieszne i słodkie, gdy fani mówią, że pewnego dnia się pobiorą, zwłaszcza po tym, jak Lady Gaga zerwała zaręczyny. Słyszeli szepty za plecami już wtedy, gdy zaczęli pracować razem i widać było między nimi chemię. Spodziewali się tego już przed rozpoczęciem zdjęć”, zdradził przyjaciel obojga w rozmowie z hollywoodlife.com.

Okazuje się, że owocna praca na planie Narodzin gwiazdy sprawiła, że Bradley Cooper i Lady GaGa chcą w przyszłości kontynuować współpracę.

„Gaga naprawdę chce być traktowana jak poważna aktorka i ufa opinii Bradleya. Wiele razy poszła do niego po poradę zawodową. Stał się dla niej mentorem”, zdradza kolega pary.

Wydaje się, że te słowa powinny rozwiać wszelkie wątpliwości na temat domniemanego romansu pary!  

1/5
Lady GaGa i Bradley Cooper w trakcie Oscarów 2019 - chciała pocałować aktora?
Copyright @Screen/SG
1/5

Oscarowe wykonanie hitu Shallow z Narodzin gwiazdy podsyciło plotki o domniemanym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera.

2/5
Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Copyright @Getty Images
2/5

Lady Gaga podkreśliła jednak we wpisie na Twitterze, że z Bradleyem Cooperem łączą ją jedynie przyjacielskie relacje.

3/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Czułości na czerwonym dywanie
Copyright @Instagram @ladygaga
3/5

Znajomi Lady Gagi i Bradleya Coopera podkreślają, że od początku współpracy na planie Narodzin gwiazdy liczyli się z pojawieniem się plotek o ich rzekomym romansie.

4/5
Bradley Cooper i Irina Shayk
Copyright @Getty Images
4/5

Bradley Cooper jest od czterech lat związany z rosyjską modelką Iriną Shayk, byłą narzeczoną Cristiano Ronaldo. Wychowują razem córeczkę Leę.

5/5
Bradley Cooper milczy o romansie z Lady GaGą. Czy zostawi dla niej Irinę Shayk
Copyright @Materiały promocyjne
5/5

Lady Gaga i Bradley Cooper chcą w przyszłości kontynuować współpracę na polu zawodowym. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.