Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga przyłapana na namiętnym pocałunku! Odrzuciła Bradleya Coopera?

Artystka ma nowego partnera? Wiemy, kim jest!

Ksenia Krasko 31 lipca 2019 12:57
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Lady Gaga od kilku miesięcy oskarżana jest o rozpad związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk, ale prawdopodobnie właśnie wyszła ze skandalu obronną ręką. Nowe zdjęcia, udostępnione przez magazyn People potwierdzają, że w jej życiu miłosnym pojawił się ktoś zupełnie inny! Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Lady Gaga ma romans z Danem Hortonem

Magazyn People opublikował ekskluzywne zdjęcia namiętnego pocałunku Lady Gagi z 37-letnim inżynierem muzycznym. Dan Horton towarzyszył piosenkarce podczas brunchu w jednej z restauracji w Kalifornii. Świadkowie sytuacji twierdzą, że artystka „wydawała się pewna siebie i zadowolona”. Nie zgodziła się jednak na zdjęcia z fanami, którzy podeszli.

Flirtująca para była pogrążona w głębokiej rozmowie. „Całowali się, kiedy rozmawiali naprawdę blisko siebie”, mówi źródło magazynu People. „Jak na ironię, mieli stolik z przodu w pobliżu chodnika, więc nie przeszkadzało im, że otoczenie ich widzi”, dodaje. „[Lady Gaga] Wydawała się bardzo szczęśliwa w towarzystwie tego mężczyzny”.

Według doniesień, Dan Horton poznał Lady Gagę, kiedy ogłosiła dwuletnią rezydenturę w Las Vegas. Na koncie ma też współpracę z innymi znanymi artystami, takimi jak Ariana Grande, Bruno Mars i Justin Timberlake.

Co ciekawe, była żona Hortona, aktorka Autumn Guzzardi, nieoczekiwanie opublikowała zdjęcie na Instagramie, z mocno wymownym podpisem Poker Face, czyli tytułem jednego z największych hitów Lady Gagi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gaga i Bradley Cooper nie będą razem?

Przypomnijmy, że to właśnie magazyn People jako pierwszy potwierdził doniesienia o rozpadzie związku Lady Gagi i Christiana Carino, a także o zerwaniu zaręczyn przed nagrodami Grammy. „Po prostu nie wyszło. Relacje czasami się kończą”, komentowały wówczas źródła.

To rozstanie tylko podkręciło plotki o romansie piosenkarki z Bradleyem Cooperem, dlatego o ich intymnym występie z piosenką Shallow podczas rozdania Oscarów mówili wszyscy. W czerwcu media dowiedziały się, że wieloletnia partnerka aktora, modelka Irina Shayk, wyprowadziła się z ich domu, a Cooper zamieszkał z Lady Gagą. Te plotki nigdy się nie potwierdziły. 

Lady Gaga, Christian Carino
Fot. East News

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.