Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga przyłapana na namiętnym pocałunku! Odrzuciła Bradleya Coopera?

Artystka ma nowego partnera? Wiemy, kim jest!

Ksenia Krasko 31 lipca 2019 12:57
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Lady Gaga od kilku miesięcy oskarżana jest o rozpad związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk, ale prawdopodobnie właśnie wyszła ze skandalu obronną ręką. Nowe zdjęcia, udostępnione przez magazyn People potwierdzają, że w jej życiu miłosnym pojawił się ktoś zupełnie inny! Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Lady Gaga ma romans z Danem Hortonem

Magazyn People opublikował ekskluzywne zdjęcia namiętnego pocałunku Lady Gagi z 37-letnim inżynierem muzycznym. Dan Horton towarzyszył piosenkarce podczas brunchu w jednej z restauracji w Kalifornii. Świadkowie sytuacji twierdzą, że artystka „wydawała się pewna siebie i zadowolona”. Nie zgodziła się jednak na zdjęcia z fanami, którzy podeszli.

Flirtująca para była pogrążona w głębokiej rozmowie. „Całowali się, kiedy rozmawiali naprawdę blisko siebie”, mówi źródło magazynu People. „Jak na ironię, mieli stolik z przodu w pobliżu chodnika, więc nie przeszkadzało im, że otoczenie ich widzi”, dodaje. „[Lady Gaga] Wydawała się bardzo szczęśliwa w towarzystwie tego mężczyzny”.

Według doniesień, Dan Horton poznał Lady Gagę, kiedy ogłosiła dwuletnią rezydenturę w Las Vegas. Na koncie ma też współpracę z innymi znanymi artystami, takimi jak Ariana Grande, Bruno Mars i Justin Timberlake.

Co ciekawe, była żona Hortona, aktorka Autumn Guzzardi, nieoczekiwanie opublikowała zdjęcie na Instagramie, z mocno wymownym podpisem Poker Face, czyli tytułem jednego z największych hitów Lady Gagi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gaga i Bradley Cooper nie będą razem?

Przypomnijmy, że to właśnie magazyn People jako pierwszy potwierdził doniesienia o rozpadzie związku Lady Gagi i Christiana Carino, a także o zerwaniu zaręczyn przed nagrodami Grammy. „Po prostu nie wyszło. Relacje czasami się kończą”, komentowały wówczas źródła.

To rozstanie tylko podkręciło plotki o romansie piosenkarki z Bradleyem Cooperem, dlatego o ich intymnym występie z piosenką Shallow podczas rozdania Oscarów mówili wszyscy. W czerwcu media dowiedziały się, że wieloletnia partnerka aktora, modelka Irina Shayk, wyprowadziła się z ich domu, a Cooper zamieszkał z Lady Gagą. Te plotki nigdy się nie potwierdziły. 

Lady Gaga, Christian Carino
Fot. East News

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.