To nie uciszy plotek o gorącym romansie filmowej pary...

Konrad Szczęsny 20 lutego 2019 12:47

Lady GaGa rozstała się z narzeczonym, Christiano Carino. Informację potwierdził rzecznik artystki. To z pewnością nie uciszy plotek o domniemanym romansie piosenkarki z Bradley'em Cooperem, z którym stworzyła parę w świetnie przyjętym przez krytyków i widzów filmie Narodziny gwiazdy (ang. A star is born)....

Lady GaGa rozstała się z Christiano Carino, swoim narzeczonym

Spekulacje dotyczące zakończenia tej relacji rozpoczęły się, gdy fani wokalistki odkryli, że przestała obserwować konto ukochanego na Instagramie i samotnie pojawiła się na gali rozdania Grammy 2019. Na palcu Lady GaGi brakowało wówczas wartego niemal pół miliona dolarów pierścionka zaręczynowego, zaś w trakcie odbierania nagrody za utwór Shallow ani słowem nie wspomniała o Christiano Carino.

Ostatni raz widziano ich 27 stycznia na gali rozdania Sag Awards 2019. Sytuacji nie poprawił także fakt, że w trakcie walentynek, prezentując fanom swoje nowe tatuaże, wokalistka po raz kolejny milczała na temat narzeczonego. Wreszcie głos zabrał jej agent. Potwierdził jedynie w rozmowie z Associated Press, że związek pary zakończył się, ale nie ujawnił przyczyn rozstania

„Po prostu nie wyszło. Związki czasem się kończą. Nie ma żadnej dramatycznej historii”, donosi natomiast źródło magazynu People.

Czytaj również: Bradley Cooper uparcie milczy o rzekomym romansie z Lady Gagą! Dlaczego?

oraz: Plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą wyniszczają Irinę Shayk?!

Związek Christiano Carino i Lady GaGi? Historia miłości

Pierwsze doniesienia o tym, że 32-letnia Lady GaGa spotyka się z 50-letnim agentem gwiazd pojawiły się na początku 2017 roku, po występie gwiazdy na Super Bowl. O zaręczynach pary dowiedzieliśmy się natomiast w 2018 roku w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood. Artystka nazwała wówczas Christiano Carino swoim „narzeczonym”. Dużo mówiło się również o ich ślubnych planach, ale te musiały zostać przełożone z uwagi na zobowiązania zawodowe Lady GaGi, związane m.in. z promowaniem na całym świecie filmu Narodziny gwiazdy (ang. A star is born). W tym samym czasie pojawiły się także doniesienia, jakoby piosenkarką i Bradleya Coopera, jej filmowego partnera, połączyło gorące uczucie...

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Zaczęło się od wykonania nominowanego do Oscara utworu Shallow w trakcie jednego z koncertów Lady GaGi w Las Vegas. Gdy aktor pojawił się na scenie, by wykonać piosenkę razem z filmową partnerką, wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów. Zachowanie artystki przyciągnęło uwagę mediów, ponieważ w pewnym momencie uklękła ona obok Bradleya Coopera i załapała go za rękę, wpatrując się jednocześnie intensywnie w jego twarz.

Następnie fani zauważyli, że Lady GaGa po premierze filmu Narodziny gwiazdy wykonała nowy tatuaż na dłoni. Przedstawia on nuty na pięciolinii, układające się w słowo GAGA. Jednak istnieje także inne wytłumaczenie! Jeśli spojrzeć na niego kluczem basowym, układa się w anagram BCBC, a są to inicjały aktora. 

Jeśli dodać do tego rozstanie z narzeczonym trudno dziwić się medialnym spekulacjom na temat romansu artystki i Bradleya Coopera... Jednak czy aktor faktycznie porzuciłby dla 32-latki matkę swojego dziecka, rosyjską modelkę Irinę Shayk, z którą spotyka się od 2015 roku? A może całe zamieszanie to perfekcyjnie zaplanowana akcja promocyjna filmu Narodziny gwiazdy 

1/7
(L-R) BRADLEY COOPER as Jackson Maine and LADY GAGA as Ally in the drama "A STAR IS BORN," from Warner Bros. Pictures, in association with Live Nation Productions and Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, a Warner Bros. Pictures release.
Copyright @Warner Bros.
1/7

Lady GaGa i Bradley Cooper w filmie Narodziny gwiazdy (ang. A star is born). Czy między aktorami faktycznie zrodziło się płomienne uczucie?

2/7
Bradley Cooper, Narodziny gwiazdy
Copyright @Materiały prasowe
2/7

O domniemanym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera spekuluje się od kilku tygodni... 

3/7
(L-R) BRADLEY COOPER as Jackson Maine and LADY GAGA as Ally in the drama "A STAR IS BORN," from Warner Bros. Pictures, in association with Live Nation Productions and Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, a Warner Bros. Pictures release.
Copyright @Warner Bros.
3/7

Plotki skutecznie podsyca sama Lady GaGaBradley Cooper jest w tej kwestii wyjątkowo milczący... 

4/7
Bradley Cooper, metamorfoza, film "Narodziny Gwiazdy"
Copyright @Instagram @ladygaga
4/7

Czy plotki o gorącym romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera są jedynie perfekcyjnie zaplanowaną akcją promocyjną filmu Narodziny gwiazdy (ang. A star is born)?

5/7
Copyright @Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News
5/7

Bradley Cooper prywatnie jest związany od 2015 roku z rosyjską modelką Iriną Shayk, byłą partnerką Cristiano Ronaldo. Para w 2017 roku powitała na świecie córeczkę. 

6/7
Lady GaGa i Christian Carino rozstali się
Copyright @Palace Lee/PacificCoastNews/BWP Media/East News
6/7

Lady GaGa natomiast była od zeszłego roku narzeczoną 50-letniego agenta gwiazd, Christiano Carino. Niestety, para rozstała się...

7/7
Lady GaGa i Christian Carino rozstali się
Copyright @action press/Reporter
7/7

Lady GaGa i Christian Carino spotykali się od początku 2017 roku. Planowali nawet ślub...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.