O TYM JEST GŁOŚNO

Lady GaGa zdradziła szokującą prawdę o romansie z Bradleyem Cooperem!

Fani „Narodzin gwiazdy” mogą być mocno zaskoczeni...

Konrad Szczęsny 8 listopada 2019 15:02

O tym, co tak naprawdę ich łączy, na początku tego roku spekulował cały świat. Lady GaGa i Bradley Cooper stworzyli parę na ekranie w filmie „Narodziny gwiazdy” i wiele wskazywało na to, że tak jest również w życiu prywatnym. Jednak w najnowszym wywiadzie artystka raz na zawsze rozprawiła się z plotkami i ujawniła prawdę na temat łączącego ich uczucia! Czy faktycznie był to płomienny romans czy może głęboka platoniczna więź?

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera

Wspólna trasa promująca „Narodziny gwiazdy”, niezliczone wywiady, pozowanie do zdjęć i długie godziny spędzone w trasie - tak od jesieni zeszłego roku wyglądało życie Lady Gagi i Bradleya Coopera. Nic dziwnego, że z czasem media zaczęły przypisywać im coś więcej niż tylko koleżeńskie relacje. Atmosferę podgrzał także słynny oscarowy występ: brawurowe wykonanie utworu Shallow zakończyli siedząc blisko siebie przy fortepianie i czule się w siebie wpatrując. Internauci żartowali wówczas, że pozostający w związku z Iriną Shayk gwiazdor na pewno „spał tej nocy w domu na kanapie”.

Z czasem relacja modelki i aktora zakończyła się, jednak zgodnie dzielą się opieką nad córeczką. Sytuacja ta dała oczywiście pole do nowych domysłów i spekulacji (m.in. o tym, że piosenkarka spodziewa się dziecka Bradleya) na temat romansu GaGi i Coopera. Mimo że wokalistka już raz dała do zrozumienia, że ich relacja ma charakter wyłącznie platoniczny, nie uciszyło to plotek. W najnowszym wywiadzie postanowiła więc raz na zawsze się z nimi rozprawić i ujawniła, jaka była prawda.

Lady GaGa o romansie w Bradleyem Cooperem

Lady GaGa zapewniła, że to, co łączy ją z Bradleyem Cooperem, to wzajemna sympatia, która nie ma nic wspólnego z romansem. Co ciekawe, zaznaczyła jednocześnie, że spekulacje były jak najbardziej zasadne, ponieważ oboje w realnym życiu zachowywali się tak, jakby łączyło ich znacznie więcej niż koleżeństwo.

„Szczerze mówiąc, myślę, że prasa jest bezmyślna. Stworzyliśmy historię miłosną. Chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy w sobie zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów”, zapewniła Lady GaGa na łamach Elle USA

Dodała, że występ do Shallow w lutym tego roku był misternie wyreżyserowanym spektaklem.

„Chcieliśmy, aby miłość przechodziła przez obiektyw kamery i każdy telewizor. Ciężko nad tym pracowaliśmy przez wiele dni. Wymyśliliśmy to wszystko – stworzyliśmy pewnego rodzaju przedstawienie”, podkreśliła.

Jest to spójne z niektórymi wcześniejszymi doniesieniami, według których plotki o romansie, jaki miał na planie połączyć głównych bohaterów, były akcją promocyjną Narodzin gwiazdy, zaplanowaną w najdrobniejszych szczegółach. Co więcej, Bradleyowi Cooperowi, który był także reżyserem obrazu, miała doradzić taki krok... jego ówczesna partnerka, Irina Shayk.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z modelką aktora łączono m.in. z Angeliną Jolie. Z kolei Lady GaGa spotykała się przez jakiś czas z 37-letniem inżynierem dźwięku, Danem Hortonem. Relacja ta jednak zakończyła się  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.