O TYM SIĘ MÓWI

Sensacyjne fakty o romansie Lady GaGi i Bradleya Coopera wyszły na jaw!

Tego nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2019 18:46

O tym romansie na początku roku mówili wszyscy. Bradleya Coopera i Lady GaGę połączyły włoskie korzenie, miłość do jedzenia i... długie godziny spędzone na planie filmu Narodziny gwiazdy. Fani produkcji mieli jednak nadzieję, że za ich relacją kryje się coś więcej niż tylko zobowiązania zawodowe, tym bardziej, że artystka rozstała się w lutym ze swoim narzeczonym. Jak się jednak okazuje, wszystko mogło być jedynie mistyfikacją, za którą stała... Irina Shayk!

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera: za wszystkim stała Irina Shayk?

Według doniesień amerykańskiej prasy, ukochana aktora, z którą wychowuje dwuletnią córkę, miała namówić go, by wraz z Lady GaGą podsycał plotki o domniemanym romansie, zachowując się w sytuacjach oficjalnych w sposób dwuznaczny, przesycony czułością i chemią. To samo miało dotyczyć ich oscarowego występu, gdy wykonali utwór Shallow przed milionami widzów na całym świecie, którzy śledzili ceremonię. Ten występ fanów Narodzin gwiazdy przyprawił o szybsze bicie serca, zaś mediom zapewnił temat do publikacji na kolejne dni i tygodnie...

Ile zarobiły Narodziny gwiazdy?

Dlaczego Irina Shayk zdecydowała się na ten krok? Ponieważ film był debiutem reżyserskim jej partnera i wiedziała, że plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą znacznie zwiększą zainteresowaniem widzów obrazem. Tak też się stało. Narodziny gwiazdy zarobiły na całym świecie niemal 450 milionów dolarów, zaś koszt ich produkcji wyniósł 36 milionów dolarów. Ponadto film zdobył osiem nominacji do Oscara, jednak nagrodzony został tylko jedną statuetką, za wspomniane wcześniej Shallow, czyli najlepszą oryginalną piosenkę do filmu. 

Wierzysz, że to Irina Shayk stała za plotkami o romansie swojego ukochanego z artystką?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.