Geri Halliwell i Melanie Brown, Mel B, miały romans
Fot. TGB / Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Mel B i Geri ze Spice Girls były w związku przez okrągły rok? „Chciały przekraczać granice”

Jednej z nich nie cieszy odkrycie tego sekretu...

Rafał Kowalski 1 kwietnia 2019 19:58
Geri Halliwell i Melanie Brown, Mel B, miały romans
Fot. TGB / Splash News/EAST NEWS

Od święcenia największych triumfów Spice Girls minęło już 20 lat, ale o zespole wciąż jest głośno. Ostatnio nie tylko za sprawą planowanej powrotnej trasy koncertowej artystek, ale i informacji o dwóch z nich… Melanie Brown, Geri Halliwell (dziś Horner), Melanie Chisholm, Emma Bunton i Victoria Adams (dziś Beckham) zawsze były odważne i wtapiały się w tłum, ale o tym, że dwie pierwsze miały się ku sobie wiemy dopiero od tygodnia…

Nowe fakty w sprawie romansu Mel B i Geri ze Spice Girls

Przypomnijmy, że temat pojawił się pierwszy raz, gdy dziennikarz Piers Morgan zapytał Mel B, czy spała, z którąś ze swoich koleżanek z zespołu. Od słowa do słowa okazało się, że piosenkarka spędziła noc z Geri Halliwell! 43-latka od razu zaczęła się tłumaczyć. „Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię, bo ona jest teraz wytworną panią z wiejskiej posiadłości, ale tak było. To się po prostu zdarzyło, chichotałyśmy z tego i to by było na tyle. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami” wyznała.

Według informatora Daily Mail nie skończyło się jednak tylko ja jednej wspólnej nocy… „Były sobie bardzo bliskie i nierozłączne. Były razem w każdym znaczeniu tego słowa. Były otwarte i chciały przekraczać granice”, opowiedział znajomy Mel B i Geri oraz dodał, że taki stan rzeczy trwał rok. Portal przytoczył też słowa Halliwell, która bez ogródek mówiła w latach 90. o tym, że miała romans z kobietą. „Nie mam nic przeciwko cyckom, ale to by było na tyle. Nie jestem lesbijką, tylko eksperymentowałam”, miała powiedzieć wokalistka. 

A jak Geri Halliwell zareagowała, gdy przeczytała w internecie, że z Mel B łączyło ją roczne uczucie? Podobno wszystkie artykuły zabolały ją i jej dzieci. Wokalistka nie czuła się komfortowo widząc swoje nazwisko w kontekście lesbijskiego romansu. Dodała jednak w rozmowie z MailOnline, że uwielbia wciąż wszystkie dziewczyny ze Spice Girls i już nie może się doczekać, kiedy zobaczy je na trasie koncertowej.

Część portali zastanawia się, czy ta głośna sprawa nie jest tylko częścią promocji trasy, którą w maju rozpocznie czwórka z pięciu (bez Victorii Bechkam) członkiń Spice Girls. Jak sądzicie – czy w plotkach o romansie między Mel B i Geri jest ziarno prawdy? 

Spice Girls
Fot. East News

<b>Geri Halliwell</b> wybrała się na spacer ze swoimi pieskami
Fot. ONS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.