Spice Girls powracają n n
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dwie członkinie Spice Girls miały ze sobą romans! Prawda wyszła na jaw po latach…

„Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię”

Rafał Kowalski 25 marca 2019 19:53
Spice Girls powracają n n
Fot. East News

Sześć lat koncertowania Spice Girls to nie tylko wielkie sukcesy i rekordowa liczba spotkań z fanami, ale i wielka zażyłość, która zawiązała się między członkiniami popularnej grupy. Okazuje się, że dwie z nich poza relacją przyjacielską przez chwilę łączył romans! Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell (dziś Horner) i Victoria Adams (dziś Beckham) – które z artystek miały przez lata wspólną tajemnicę?

Historia romansu między Mel B a Geri Halliwell

Fani grupy, która po 19 latach od rozpadu znów wyruszy w trasę koncertową, są zszokowani. Wszystko przez wypowiedź Mel B, która w rozmowie z Piersem Morganem zdradziła, że miała romans z Geri Halliwell. Znany dziennikarz zapytał, czy piosenkarka spała, z którąś ze swoich koleżanek z zespołu. Mel B początkowo nie chciała wyjawić prawdy, ale w końcu przytaknęła, gdy prowadzący dopytał o to, czy spędziła kiedyś noc z Geri.

Chwilę później 43-latka zaczęła się tłumaczyć. „Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię, bo ona jest teraz wytworną panią z wiejskiej posiadłości, ale tak było. To się po prostu zdarzyło, chichotałyśmy z tego i to by było na tyle. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami „ powiedziała na wizji.

Wielbicieli wokalistek zastanowiło, dlaczego ten pikantny fakt z przeszłości nie znalazł się w biografii, którą napisała o sobie Mel. „Jestem uczciwa. Nie umieściłam tego w mojej książce, ponieważ nie była o tym. Była brutalnie szczera w innych aspektach. I mam nadzieję, że gdy Geri zostanie o to zapytana, co, mam nadzieję, się stanie, nie będzie zaprzeczać. Ponieważ to była po prostu coś fajnego”, wyjaśniła piosenkarka.

Ciekawe, czy panie odniosą się jeszcze do wypowiedzi Mel B. W końcu Spice Girls (ale bez Victorii Beckham) wyruszą w maju w mini trasę po Wielkiej Brytanii. Czy wszystkie dojadą na pierwszy koncert w dobrych humorach? Zagraniczna prasa na pewno nas o tym poinformuje… 

Mel B, Melanie B, Melanie Brown
Fot. Instagram @officialmelb

Geri Halliwell
Fot. ONS

Spice Girls powracają mt
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.