Spice Girls powracają n n
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dwie członkinie Spice Girls miały ze sobą romans! Prawda wyszła na jaw po latach…

„Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię”

Rafał Kowalski 25 marca 2019 19:53
Spice Girls powracają n n
Fot. East News

Sześć lat koncertowania Spice Girls to nie tylko wielkie sukcesy i rekordowa liczba spotkań z fanami, ale i wielka zażyłość, która zawiązała się między członkiniami popularnej grupy. Okazuje się, że dwie z nich poza relacją przyjacielską przez chwilę łączył romans! Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell (dziś Horner) i Victoria Adams (dziś Beckham) – które z artystek miały przez lata wspólną tajemnicę?

Historia romansu między Mel B a Geri Halliwell

Fani grupy, która po 19 latach od rozpadu znów wyruszy w trasę koncertową, są zszokowani. Wszystko przez wypowiedź Mel B, która w rozmowie z Piersem Morganem zdradziła, że miała romans z Geri Halliwell. Znany dziennikarz zapytał, czy piosenkarka spała, z którąś ze swoich koleżanek z zespołu. Mel B początkowo nie chciała wyjawić prawdy, ale w końcu przytaknęła, gdy prowadzący dopytał o to, czy spędziła kiedyś noc z Geri.

Chwilę później 43-latka zaczęła się tłumaczyć. „Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię, bo ona jest teraz wytworną panią z wiejskiej posiadłości, ale tak było. To się po prostu zdarzyło, chichotałyśmy z tego i to by było na tyle. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami „ powiedziała na wizji.

Wielbicieli wokalistek zastanowiło, dlaczego ten pikantny fakt z przeszłości nie znalazł się w biografii, którą napisała o sobie Mel. „Jestem uczciwa. Nie umieściłam tego w mojej książce, ponieważ nie była o tym. Była brutalnie szczera w innych aspektach. I mam nadzieję, że gdy Geri zostanie o to zapytana, co, mam nadzieję, się stanie, nie będzie zaprzeczać. Ponieważ to była po prostu coś fajnego”, wyjaśniła piosenkarka.

Ciekawe, czy panie odniosą się jeszcze do wypowiedzi Mel B. W końcu Spice Girls (ale bez Victorii Beckham) wyruszą w maju w mini trasę po Wielkiej Brytanii. Czy wszystkie dojadą na pierwszy koncert w dobrych humorach? Zagraniczna prasa na pewno nas o tym poinformuje… 

Mel B, Melanie B, Melanie Brown
Fot. Instagram @officialmelb

Geri Halliwell
Fot. ONS

Spice Girls powracają mt
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.