Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa miłość Angeliny Jolie! Aktorka spotyka się z... byłym partnerem polskiej gwiazdy

Ta informacja zelektryzowała media

Redakcja VIVA! 11 maja 2020 07:45
Angelina Jolie
Fot. East News

Odkąd Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili swoje plany rozwodowe we wrześniu 2016 roku, oboje łączono z nieprawdopodobną wręcz liczbą partnerów. Aktorka miała spotykać się m.in. z byłym mężem Jennifer Aniston, Justinem Theroux, muzykiem i aktorem Jaredem Leto oraz z Seanem Pennem, oskarżanym swego czasu o przemoc domową. Z kolei aktora kojarzono oczywiście z byłą małżonką, Jennifer Aniston, lecz także z Charlize Theron oraz Neri Oxman, znaną panią profesor. Temat powrócił teraz, gdy media zagraniczne rozpisują się o romansie Angeliny z... Colinem Farrellem, który spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Para wychowuje zresztą razem syna Henry’ego Tadeusza.

Angelina Jolie spotyka się z Colinem Farrellem?

Według znajomych obojga, w przypadku Jolie i Farrella sprawdza się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”. W latach 2003-2004 zapałali do siebie gorącym uczuciem, gdy grali w produkcji Alexander. Teraz magazyn OK! donosi, że aktorska para spotyka się ze sobą w tajemnicy od kilku miesięcy. Ich informator twierdzi: „Oboje są bardzo podekscytowani, że znowu mogą spróbować i sprawdzić, co się stanie”.

Już jakiś czas temu serwis RadarOnline wyciągnął podobne wnioski. Wówczas znajomy pary podobno zapewniał w rozmowie z mediami: „Przeszli bardzo długą drogę od czasów kiedy wdali się w romans na planie Alexandra w 2004 roku. Colin jest teraz zupełnie innym mężczyzną. Żyje jak porządny człowiek, udziela się charytatywnie i jest fantastycznym ojcem. Angelina zwykle dostaje to, czego chce i nie można zaprzeczyć, że mają chemię. Prawdopodobnie patrzymy na rozkwit nowego romansu”.

Z kolei w kwietniu zeszłego roku dowodem na to, że ponownie połączył ich płomienny romans, miały być zdjęcia z premiery filmu Dumbo, na którą Angelina Jolie przybyła ze swoimi dziećmi (14-letnią Zaharą, 12-letnią Shiloh i 10-letnimi bliźniętami Vivienne i Knoxem), zaś Collin Farrell, który wcielał się w produkcji w jedną z postaci, pojawił się z synem ze związku z Alicją Bachledą-Curuś, Henrym Tadeuszem. To dostarczyło mediom za oceanem powodów do plotek.

Mówi się, że para ma wiele tematów do rozmów, ponieważ oboje skupiają się teraz przede wszystkim na wychowywaniu dzieci, zaś życie zawodowe i wszelkie propozycje zepchnęli na dalszy plan...

Romans Angeliny Jolie i Colina Farrella

Romans pary miał miejsce w 2004 roku i wybuchł na planie produkcji Alexander, w której oboje grali. Jak przypominają media zagraniczne, Angelina Jolie podkreślała wówczas w wywiadach, jak istotnym elementem w relacji z mężczyzną jest dla niej seks. Był to czas, w którym Colin Farrell miał w Hollywood łatkę bawidamka i Piotrusia Pana (złośliwi twierdzą, że tak pozostało do dziś). Jednak z czasem miał się zmienić i ustatkować. Czy po 15 latach ich romans odżył na nowo czy może są jedynie pobożne życzenia zagranicznych mediów?  

Angelina Jolie i Colin Farrell na planie filmu Alexander, 2004 rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez History of Cinema (@historyofcinema)

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu Dumbo:

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.