Brigitte Macron boi się, że Emmanuel Macron ją zdradzi
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brigitte Macron drży o małżeństwo z prezydentem Francji! Pierwsza dama boi się klątwy, która ciąży nad Pałacem Elizejskim

Konrad Szczęsny 19 września 2017 20:00
Brigitte Macron boi się, że Emmanuel Macron ją zdradzi
Fot. Getty Images

Małżeństwo Emmanuela i Brigitte Macronów przechodzi kryzys? Czy prezydent Francji zdradza swoją małżonkę? Te sensacyjne doniesienia obiegły ostatnio media w kraju nad Sekwaną. Wszystkiemu ma być winna chorobliwa zazdrość 64-latki, która źródło problemów widzi w... innych kobietach! 

Polecamy: Emmanuel Macron ukrywa, że jest gejem? Plotka o jego orientacji seksualnej wstrząsnęła Francją

Brigitte Macron boi się, że jej małżeństwo z Emmanuelem dopadnie klątwa Pałacu Elizejskiego?

Ich związek wywołuje sensację od momentu, kiedy Emmanuel Macron został oficjalnie prezydentem Francji. Wszystko dlatego, że polityka i jego żonę dzieli różnica wieku wynosząca 24 lata. Najnowsze doniesienia tygodnika „Paris Match” sugerują, że w małżeństwie pary nie dzieje się ostatnio najlepiej. Mówi się, że Brigitte Macron jest chorobliwie zazdrosna o swojego męża i boi się, że ich idealny związek dopadnie miłosna klątwa, która ciąży nad Pałacem Elizejskim!

Nicolas Sarkozy zdradzał przepiękną małżonkę, Carlę Bruni, co doprowadziło do rozpadu ich na pozór idealny związek. Poprzednik Emmanuela, Francois Holland, również wdał się w płomienny romans, przez który w 2014 roku rozwiódł się z Valerie Trierweiler. Brigitte przeraża to, że większość prezydentów Francji po objęciu urzędu kończyła swoje małżeństwa w atmosferze skandalu”, podkreśliła przyjaciółka pierwszej damy w rozmowie z „Paris Match”. 

Polecamy też: Te wyznania wywołały we francuskich mediach istną burze. Co Brigitte Macron mówiła o seksie z mężem?

Brigitte Macron chorobliwie boi się zdrady

Ale to nie koniec frustracji Brigitte Macron. Źródło problemów widzi ona również w innych przedstawicielkach płci pięknej! 

Panicznie boi się zdrady, bo wie, że za Emmanuelem cały czas oglądają się inne kobiety, często bardzo młode. Różnica wieku, która jest między nią a ukochanym spędza pierwszej damie sen z powiek”, dodaje bliska znajoma pary.

Mówi się jednak, że ma ona nadzieję, iż miłość okaże się koniec końców silniejsza i związek prezydenckiej pary nie rozpadnie się.

Zobacz też: Wiek Brigitte Macron jest jak puszka Pandory. Dlaczego znowu padła ofiarą hejterów?

Jeśli dodać do tego plotkę, która jakiś czas temu obiegła media i sugerowała, że Emmanuel Macron ma płomienny romans z mężczyzną nic dziwnego, że jego żona wciąż obawia się, że idealne małżeństwo pary nie przetrwa próby czasu.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.