O TYM SIĘ MÓWI

Emmanuel Macron ukrywa, że jest gejem? Plotka o jego orientacji seksualnej wstrząsnęła Francją

Co na to żona prezydenta?

Konrad Szczęsny 15 listopada 2020 08:05

Emmanuel Macron i jego żona Brigitte Macron są tematem niezliczonych medialnych publikacji od momentu, w którym 42-letni były minister gospodarki wygrał wybory w maju 2017 roku. Jednak w rodzinnym kraju o wiele wcześniej wywoływali wielkie emocje: zarzucano im, że epatują swoim życiem prywatnym w mediach (w 2016 r. zdobili trzy razy okładkę Paris Match), że wydają zbyt wiele pieniędzy na funkcje reprezentacyjne (za czasów, gdy Emmanuel Macron były ministrem gospodarki Francji) oraz że... polityk prowadzi podwójne życie! 

Emmanuel jest gejem? Czy żona to przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej?

Media twierdziły, że przyszły prezydent Francji wdał się w płomienny romans z szefem Radia France, Mathieu Galletem. Ile w nich jest prawdy? Temat ten stanowi jeden z wątków książki Państwo Macron o kulisach małżeństwa Emmanuela i Brigitte, autorstwa Caroline Derrien i Candice Nedelec. 

Pierwsze informacje o tym, że Emmanuel Macron ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną i prowadzi podwójne życie pojawiły się jeszcze przed kampanią prezydencką 2016/2017. Wiele wskazuje na to, że ich rozpuszczenie wśród elit Paryża to zasługa innych polityków i (wówczas) potencjalnych kontrakandydatów 40-latka w wyborach, m.in. Nicolasa Sarkozy'ego. Potwierdzeniem tego miały być słowa tego ostatniego w wywiadzie dla Le Point w maju 2016 r.

Co chcecie, żebym myślał? On jest cyniczny, trochę mężczyzna i trochę kobieta, taka jest dziś moda. Obojnak. To podoba się wam u Macrona, ponieważ wy lubicie zawsze tych, którzy nie każą wam wybierać”, powiedział ku oburzeniu wielu Francuzów były prezydent republiki.

Apogeum plotek i spekulacji nastąpiło właśnie przed wakacjami 2016 roku. Paparazzi nie odstępowali Emmanuela Macrona na krok. Trwało to około sześciu miesięcy. Mimo że nie wykonali żadnego kompromitującego polityka zdjęcia, bardzo mocno medialną nagonkę przeżyła jego małżonka, Brigitte. Skąd wzięły się dalsze spekulacje na ten temat i jak poradzili sobie z nim Macronowie?

O tym dowiesz się, czytając podpisy pod kolejnymi zdjęciami w galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.