Z ŻYCIA GWIAZD

Emmanuel Macron ukrywa, że jest gejem? Plotka o jego orientacji seksualnej wstrząsnęła Francją

Co na to żona prezydenta?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2021 16:05

Emmanuel Macron i jego żona Brigitte są tematem niezliczonych medialnych publikacji od momentu, w którym 42-letni były minister gospodarki wygrał wybory w maju 2017 roku. Jednak w rodzinnym kraju para o wiele wcześniej wywoływała wielkie emocje, nie tylko ze względu na różnicę wieku. Małżeństwu często zarzucano, że epatują swoim życiem prywatnym w mediach (w 2016 roku zdobili trzy razy okładkę Paris Match) i krytykowano, że wydają zbyt wiele pieniędzy na funkcje reprezentacyjne. To jednak nie wszystko. Zgodnie z doniesieniami mediów, polityk prowadzi podwójne życie... Ile w tym prawdy?

Emmanuel jest gejem? Czy żona to przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej?

Jak twierdziły francuskie media kilka lat tamu, przyszły (wtedy) prezydent Francji wdał się w płomienny romans z szefem Radia France, Mathieu Galletem. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Temat ten stanowi jeden z wątków książki Państwo Macron o kulisach małżeństwa Emmanuela i Brigitte, autorstwa Caroline Derrien i Candice Nedelec.

ZOBACZ TEŻ: Uczeń i nauczycielka... Oto historia skandalicznej miłości Brigitte i Emmanuela Macronów

Pierwsze informacje o tym, że Emmanuel Macron ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną i prowadzi podwójne życie, pojawiły się jeszcze przed kampanią prezydencką 2016/2017. Wiele wskazuje na to, że ich popularność wśród elit Paryża to zasługa innych polityków i (wówczas) potencjalnych kontrkandydatów 40-latka w wyborach, m.in. Nicolasa Sarkozy’ego.

Potwierdzeniem tego miały być słowa tego ostatniego w wywiadzie dla Le Point w maju 2016 roku: „Co chcecie, żebym myślał? On jest cyniczny, trochę mężczyzna i trochę kobieta, taka jest dziś moda. Obojnak. To podoba się wam u Macrona, ponieważ wy lubicie tych, którzy nie każą wam wybierać”, powiedział ku oburzeniu wielu Francuzów były prezydent republiki.

Apogeum plotek i spekulacji nastąpiło właśnie przed wakacjami 2016 roku. Paparazzi nie odstępowali Emmanuela Macrona na krok, trwało to około sześciu miesięcy. Nie wykonali żadnego kompromitującego polityka zdjęcia, ale jego małżonka, Brigitte, bardzo mocno przeżyła tę nagonkę mediów. Skąd wzięły się dalsze spekulacje na ten temat i jak poradzili sobie z nim Macronowie?

O tym dowiesz się, czytając podpisy pod kolejnymi zdjęciami w galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?