O TYM SIĘ MÓWI

Emmanuel Macron ukrywa, że jest gejem? Plotka o jego orientacji seksualnej wstrząsnęła Francją

Co na to żona prezydenta?

Konrad Szczęsny 23 maja 2020 18:05

Emmanuel Macron i jego żona Brigitte Macron są tematem niezliczonych medialnych publikacji od momentu, w którym 42-letni były minister gospodarki wygrał wybory w maju 2017 roku. Jednak w rodzinnym kraju o wiele wcześniej wywoływali wielkie emocje: zarzucano im, że epatują swoim życiem prywatnym w mediach (w 2016 r. zdobili trzy razy okładkę Paris Match), że wydają zbyt wiele pieniędzy na funkcje reprezentacyjne (za czasów, gdy Emmanuel Macron były ministrem gospodarki Francji) oraz że... polityk prowadzi podwójne życie! 

Emmanuel jest gejem? Czy żona to przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej?

Media twierdziły, że przyszły prezydent Francji wdał się w płomienny romans z szefem Radia France, Mathieu Galletem. Ile w nich jest prawdy? Temat ten stanowi jeden z wątków książki Państwo Macron o kulisach małżeństwa Emmanuela i Brigitte, autorstwa Caroline Derrien i Candice Nedelec. 

Pierwsze informacje o tym, że Emmanuel Macron ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną i prowadzi podwójne życie pojawiły się jeszcze przed kampanią prezydencką 2016/2017. Wiele wskazuje na to, że ich rozpuszczenie wśród elit Paryża to zasługa innych polityków i (wówczas) potencjalnych kontrakandydatów 40-latka w wyborach, m.in. Nicolasa Sarkozy'ego. Potwierdzeniem tego miały być słowa tego ostatniego w wywiadzie dla Le Point w maju 2016 r.

Co chcecie, żebym myślał? On jest cyniczny, trochę mężczyzna i trochę kobieta, taka jest dziś moda. Obojnak. To podoba się wam u Macrona, ponieważ wy lubicie zawsze tych, którzy nie każą wam wybierać”, powiedział ku oburzeniu wielu Francuzów były prezydent republiki.

Apogeum plotek i spekulacji nastąpiło właśnie przed wakacjami 2016 roku. Paparazzi nie odstępowali Emmanuela Macrona na krok. Trwało to około sześciu miesięcy. Mimo że nie wykonali żadnego kompromitującego polityka zdjęcia, bardzo mocno medialną nagonkę przeżyła jego małżonka, Brigitte. Skąd wzięły się dalsze spekulacje na ten temat i jak poradzili sobie z nim Macronowie?

O tym dowiesz się, czytając podpisy pod kolejnymi zdjęciami w galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.