Fot. Podlewski / AKPA
o nich jest głośno

Michał Kassin dokonał coming outu i zadebiutował z partnerem na salonach. Ależ oni się kochają!

"Życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze"

Marcjanna Maryszewska 24 maja 2024 11:05
Fot. Podlewski / AKPA

Dwa tygodnie temu taneczny partner Roksany Węgiel dokonał publicznego coming outu. "Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę" — pisał z dumą na Instagramie, prezentując serię kadrów z partnerem. Teraz zabrał ukochanego na salony. Tego wieczoru to właśnie oni skradli całe show!

Michał Kassin dokonał coming outu

U jego boku Roksana Węgiel dotarła aż do ścisłego finału "Tańca z Gwiazdami". Michał Kassin oczarował publiczność oraz został hucznie okrzyknięty objawieniem tegorocznej edycji. Niedługo później postanowił publicznie ujawnić, że jego serce od jakiegoś czasu jest zajęte. Okazało się, że miłością tancerza jest Jakub Pursa — choreograf, który również pracuje na planie show. Przygotowywał układy taneczne m.in. dla Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke.

Michał Kassin opublikował wówczas piękny filmik, pod którym zwrócił się do fanów: "Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze". Teraz zakochani uświetnili swoją obecnością bardzo wyjątkowe wydarzenie.

Michał Kassin, Roksana Węgiel, „Taniec z gwiazdami”, Warszawa, 28.04.2024 r.

Michał Kassin, Roksana Węgiel, „Taniec z gwiazdami”, Warszawa, 28.04.2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Kassin zadebiutował na ściance z partnerem. Skradli całe show

Tancerz i choreograf nie zamierzają się ukrywać i właśnie pojawili się na czwartkowej imprezie Pudelka z okazji 18. urodzin Pink Party. Przytuleni pozowali fotoreporterom, a za kulisami trzymali się za dłonie i nie szczędzili czułości. Postawili na pasujące do siebie stylizacje w postaci szerokich spodni z wyciętymi bokserkami. 

Tę piękną relację swego czasu podsumowała Roksana Węgiel, która w Michale odnalazła serdecznego przyjaciela. "Cieszę się ich szczęściem i mają cudowną miłość. Oby jak najlepiej im się wiodło" — wyznała. Dołączamy się do tych słów i życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Podlewski / AKPA

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.