Marcin Hakiel z ukochaną, Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym się mówi!

Niedługo zostanie ojcem, mówi o bliźniakach! Marcin Hakiel pierwszy raz skomentował ciążę partnerki

"U nas to było spontaniczne"

Aleksandra Frankowska 24 maja 2024 08:45
Marcin Hakiel z ukochaną, Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wczorajsza nowina rozgrzała fanów Marcina Hakiela i jego partnerki Dominiki. Podczas urodzin Pudelka, para pozując na ściance, ujawniła, że spodziewa się dziecka. Obcisły kostium Dominiki nie pozostawił złudzeń. Ukochana Marcina Hakiela jest przy nadziei i wygląda absolutnie kwitnąco! Tancerz pierwszy raz skomentował ciążę i wspomniał... o bliźniakach!

Marcin Hakiel i Dominika zostaną rodzicami

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o zaręczynach, a teraz taka wiadomość! Marcin Hakiel i Dominika będą rodzicami. Okazuje się, że ujawnienie tego wcale nie było w planach pary, a wszystko zadziało się dość spontanicznie.

"Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać" - skomentowała Dominika Serowska.

To już trzeci raz, kiedy Marcin Hakiel powita na świecie swoją pociechę. Dwoje starszych dzieci, Adama i Helenę ma z byłą żoną, Katarzyną Cichopek.

MArcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.
Fot. Podlewski/AKPA

Marcin Hakiel o ciąży ukochanej

Dominika Serowska wygląda znakomicie i jak sama przyznała, tak się też czuje. Potwierdziła również, że jest to początek ciąży.

"Pojechaliśmy na badania, zrobiliśmy research, żeby się upewnić. To nie było tak, że ja zaplanowałam, żeby mu pokazać i powiedzieć. U nas to było spontaniczne, czyli jak wszystko, co zazwyczaj robimy" - dodała.

Oczywiście dzieci Hakiela z poprzedniej relacji zostały już poinformowane, że będą miały rodzeństwo. Na pytanie, jak zareagowały na wiadomość, tancerz odpowiedział: "Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuje, i dzieci też mogły być zdziwione". Adam i Helena podobno obstawiają, jakiej płci będzie ich rodzeństwo. 

"Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy!" - mówił Hakiel.

Przyszłym rodzicom gratulujemy, a mamie i maluszkowi życzymy przede wszystkim zdrowia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.