druga ciąża Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk potwierdziła, że jest w drugiej ciąży! Blogerka zrobiła to w swoim stylu

Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Rafał Kowalski 14 czerwca 2021 10:59
druga ciąża Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Od tygodni wszystko wskazywało na to, że Katarzyna Tusk znów jest w ciąży. Czujni fani blogerki zauważyli, że 34-latka czyta swojej 2-letniej córce książkę pt. Siostrzyczka, unika publikowania zdjęć całej sylwetki a także stawia na luźne stylizacje, choć nie do takich nas przyzwyczaiła. W końcu radosną informację o tym, że rodzina córki Donalda Tuska się powiększy, potwierdziła sama zainteresowana.

Kasia Tusk o drugiej ciąży

Katarzyna Tusk jest nie tylko blogerką, ale i właścicielką marki modowej, której kreacje sprzedają się bardzo dobrze. I to właśnie jedną z nich żona Stanisława Cudnego wykorzystała do tego, by zgrabnie poinformować, że spodziewa się dziecka. „Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Oczywiście ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki”, napisała 34-latka pod swoim zdjęciem z Toskanii, gdzie ona, jej mąż i córka spędzają urlop. Biała, zwiewna kreacja faktycznie świetnie leży także z ciążowym brzuszkiem.

Teraz jest już jasne, że za kilka miesięcy dwuletnia Liliana będzie miała rodzeństwo. Kiedy dokładnie i jakiej płci będzie dziecko? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Tak czy tak serdecznie gratulujemy!

Kasia Tusk w drugiej ciąży
Fot. Piotr Hukalo/East News

Czytaj też: Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Teściowa Kasi Tusk o ciąży

Przypomnijmy, że pod koniec maja, gdy domysły na temat zaokrąglonego brzuszka gwiazdy stawały się coraz głośniejsze, niespodziewanie głos w mediach zabrała teściowa Katarzyny Tusk.

W rozmowie z Super Expressem potwierdziła informację o tym, że znów zostanie babcią. „Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, zdradziła pani Anna Lutomska. Nie wiadomo, czy Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Ostatecznie blogerka odczekała 2 tygodnie i sama podzieliła się radosną nowiną, co zakończyło wszelkie spekulacje.

Jak 34-latka prezentuje się w ciąży? Jak zwykle pięknie. Zobaczcie zdjęcia. 

Kasia Tusk, stylizacje ciążowe
Fot. Instagram MakeLifeEasier

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.