Julia Roberts
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

51-letnia gwiazda jest w ciąży?! Julia Roberts po raz kolejny zostanie mamą!

Czy ciąża ma uratować jej małżeństwo?

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 12:55
Julia Roberts
Fot. East News

Niedawno Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone'a, podzieliła z fanami szczęśliwą nowiną. 55-latka po raz kolejny została mamą! Podobno na późne macierzyństwo zdecydowała się również Julia Roberts, która w tym roku będzie obchodziła swoje 51. urodziny! Aktorka po raz czwarty zostanie mamą. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ w ostatnim czasie w zagraniczne media spekulowały o kryzysie w jej małżeństwie z Danielem Moderem.

Julia Roberts w ciąży?!

Czy Julia Robert rzeczywiście spodziewa się dziecka? Amerykańskie tabloidy nie mają żadnych wątpliwości. Podobno w ten sposób aktorka chce uratować swoje małżeństwo.

„Julia w końcu uświadomiła sobie, że nie chce, aby jej małżeństwo się skończyło. Chciała pracować nad związkiem, a przede wszystkim mieć jeszcze jedno dziecko. To dziecko ożywiło jej przywiązanie do Daniela i przypomniało Julii, jak bardzo go kocha”, zdradził informator magazynu OK.


Co prawda para dawno nie była widywana w swoim towarzystwie, co mogło tylko podsycić plotki o och rzekomym rozwodzie. Jednak żadne z nich nie komentowało rewelacji na ten temat. Jednak ostatnie zdjęcia pary nie wskazują na to, by ich małżeństwo przechodziło kryzys. Wyglądali naprawdę na szczęśliwych i zakochanych!

Podobno aktorka wkrótce ma sama ogłosić światu radosną nowinę. Julia Roberts i Daniel Moder są szczęśliwym małżeństwem od 16 lat i wychowują już trójkę dzieci: 9-letniego Henry’ego Daniela oraz 12-letnie bliźnięta Hazel Paricię i Pinnaeusa Waltera. 

Fot. East News

Julia Robert z mężem, Danielem

Daniel Moder, Julia Roberts
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.