Julia Roberts
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

51-letnia gwiazda jest w ciąży?! Julia Roberts po raz kolejny zostanie mamą!

Czy ciąża ma uratować jej małżeństwo?

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 12:55
Julia Roberts
Fot. East News

Niedawno Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone'a, podzieliła z fanami szczęśliwą nowiną. 55-latka po raz kolejny została mamą! Podobno na późne macierzyństwo zdecydowała się również Julia Roberts, która w tym roku będzie obchodziła swoje 51. urodziny! Aktorka po raz czwarty zostanie mamą. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ w ostatnim czasie w zagraniczne media spekulowały o kryzysie w jej małżeństwie z Danielem Moderem.

Julia Roberts w ciąży?!

Czy Julia Robert rzeczywiście spodziewa się dziecka? Amerykańskie tabloidy nie mają żadnych wątpliwości. Podobno w ten sposób aktorka chce uratować swoje małżeństwo.

„Julia w końcu uświadomiła sobie, że nie chce, aby jej małżeństwo się skończyło. Chciała pracować nad związkiem, a przede wszystkim mieć jeszcze jedno dziecko. To dziecko ożywiło jej przywiązanie do Daniela i przypomniało Julii, jak bardzo go kocha”, zdradził informator magazynu OK.


Co prawda para dawno nie była widywana w swoim towarzystwie, co mogło tylko podsycić plotki o och rzekomym rozwodzie. Jednak żadne z nich nie komentowało rewelacji na ten temat. Jednak ostatnie zdjęcia pary nie wskazują na to, by ich małżeństwo przechodziło kryzys. Wyglądali naprawdę na szczęśliwych i zakochanych!

Podobno aktorka wkrótce ma sama ogłosić światu radosną nowinę. Julia Roberts i Daniel Moder są szczęśliwym małżeństwem od 16 lat i wychowują już trójkę dzieci: 9-letniego Henry’ego Daniela oraz 12-letnie bliźnięta Hazel Paricię i Pinnaeusa Waltera. 

Fot. East News

Julia Robert z mężem, Danielem

Daniel Moder, Julia Roberts
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.