Kasia Tusk o relacji z rodzicami, jakie relacje ich łączą?
Fot. Przemek Swiderski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk w szczerym wyznaniu: „Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko. Wreszcie mam ich przy sobie”

Córka Donalda Tuska opowiedziała o rodzinnych relacjach

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2021 12:57
Kasia Tusk o relacji z rodzicami, jakie relacje ich łączą?
Fot. Przemek Swiderski/East News

Kasia Tusk rzadko otwiera się na temat swojego życia prywatnego. W postach publikowanych na blogu i Instagramie przyznawała, że rodzice zawsze byli dla niej wzorem prawdziwej i pięknej miłości. Tworzą zgrane małżeństwo od ponad 40 lat. Teraz Kasia Tusk po raz pierwszy opowiedziała szczerze o swojej relacji z rodzicami – Donaldem i Małgorzatą Tuskami.

Kasia Tusk szczerze o relacji z rodzicami

Wiele lat temu Katarzyna Tusk stworzyła jeden z najchętniej czytanych lifestyle’owych blogów w Polsce – Make Life Easier, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami i wiedzą. Córka byłego premiera unika wypowiadania się na tematy związane z jej życiem prywatnym i rodziną. Tak było tym razem na łamach Vogue’a.

Zobacz też: Modne buty Kasi Tusk na wiosnę i lato 2021. Wiemy, gdzie je kupić!

W rozmowie z magazynem Kasia Tusk opowiedziała szczerze o relacjach z rodzicami. Blogerka przyznała, że chwila, w której Donald Tusk objął posadę w Brukseli wywarła ogromny wpływ na ich życie. Pełniona funkcja wymagała od niego zagranicznych podróży. Ze względu na zawodowe zobowiązania, polityk rzadziej widywał swoje dzieci i wnuki. Przypomnijmy, że Donald Tusk doczekał się czwórki wnucząt i gdy kilka lat temu wyjeżdżał do Brukseli, to właśnie z nimi najbardziej przeżywał rozłąkę.

Na jego Instagramie często pojawiają się zdjęcia z najmłodszymi. W 2000 roku syn polityka po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł chłopiec, któremu para dała na imię Mikołaj. W 2012 roku urodził się Mateusz, kolejny syn Michała i Anny, a w 2016 roku para powitała trzecie dziecko. A dwa lata temu na świat przyszła córeczka Kasi Tusk.

EN_01153840_0051,  Kasia Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk, 2014 rok
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Od 2019 roku polityk jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej. Rodzina ceni każdą chwilę, którą mogą spędzić w gronie najbliższych, zwłaszcza, że do niedawna nie mieli zbyt wielu okazji do spotkań. Teraz się to zmieniło. Kasia Tusk wyznała, że w końcu ma rodziców blisko siebie. Dziadkowie często zabierają jej córeczkę na wspólne spacery.  

Sprawdź też: Świętują dziś 42. rocznicę ślubu. Oto niezwykła historia miłości Małgorzaty i Donalda Tusków!

Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu. Wcześniej dzielili życie między Trójmiasto a Warszawę, potem była Bruksela. Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi. Wreszcie mam ich przy sobie i korzystam z tego, ile się da”, wyznała Katarzyna Tusk w rozmowie z  Anną Konieczyńską na łamach Vogue’a. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?