Kasia Tusk o relacji z rodzicami, jakie relacje ich łączą?
Fot. Przemek Swiderski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk w szczerym wyznaniu: „Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko. Wreszcie mam ich przy sobie”

Córka Donalda Tuska opowiedziała o rodzinnych relacjach

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2021 12:57
Kasia Tusk o relacji z rodzicami, jakie relacje ich łączą?
Fot. Przemek Swiderski/East News

Kasia Tusk rzadko otwiera się na temat swojego życia prywatnego. W postach publikowanych na blogu i Instagramie przyznawała, że rodzice zawsze byli dla niej wzorem prawdziwej i pięknej miłości. Tworzą zgrane małżeństwo od ponad 40 lat. Teraz Kasia Tusk po raz pierwszy opowiedziała szczerze o swojej relacji z rodzicami – Donaldem i Małgorzatą Tuskami.

Kasia Tusk szczerze o relacji z rodzicami

Wiele lat temu Katarzyna Tusk stworzyła jeden z najchętniej czytanych lifestyle’owych blogów w Polsce – Make Life Easier, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami i wiedzą. Córka byłego premiera unika wypowiadania się na tematy związane z jej życiem prywatnym i rodziną. Tak było tym razem na łamach Vogue’a.

Zobacz też: Modne buty Kasi Tusk na wiosnę i lato 2021. Wiemy, gdzie je kupić!

W rozmowie z magazynem Kasia Tusk opowiedziała szczerze o relacjach z rodzicami. Blogerka przyznała, że chwila, w której Donald Tusk objął posadę w Brukseli wywarła ogromny wpływ na ich życie. Pełniona funkcja wymagała od niego zagranicznych podróży. Ze względu na zawodowe zobowiązania, polityk rzadziej widywał swoje dzieci i wnuki. Przypomnijmy, że Donald Tusk doczekał się czwórki wnucząt i gdy kilka lat temu wyjeżdżał do Brukseli, to właśnie z nimi najbardziej przeżywał rozłąkę.

Na jego Instagramie często pojawiają się zdjęcia z najmłodszymi. W 2000 roku syn polityka po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł chłopiec, któremu para dała na imię Mikołaj. W 2012 roku urodził się Mateusz, kolejny syn Michała i Anny, a w 2016 roku para powitała trzecie dziecko. A dwa lata temu na świat przyszła córeczka Kasi Tusk.

EN_01153840_0051,  Kasia Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk, 2014 rok
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Od 2019 roku polityk jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej. Rodzina ceni każdą chwilę, którą mogą spędzić w gronie najbliższych, zwłaszcza, że do niedawna nie mieli zbyt wielu okazji do spotkań. Teraz się to zmieniło. Kasia Tusk wyznała, że w końcu ma rodziców blisko siebie. Dziadkowie często zabierają jej córeczkę na wspólne spacery.  

Sprawdź też: Świętują dziś 42. rocznicę ślubu. Oto niezwykła historia miłości Małgorzaty i Donalda Tusków!

Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu. Wcześniej dzielili życie między Trójmiasto a Warszawę, potem była Bruksela. Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi. Wreszcie mam ich przy sobie i korzystam z tego, ile się da”, wyznała Katarzyna Tusk w rozmowie z  Anną Konieczyńską na łamach Vogue’a. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.