Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Uważam, że do południa można jeść...’’. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza szczegóły swojej diety

Damian Duda 10 kwietnia 2017 16:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ślub z byłym piłkarzem, udział w programie, który zmienił oblicze polskiej telewizji — mowa o „Azji Express’’ — to tylko niektóre dokonania prezenterki, do której należał ubiegły rok. Kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem, Radosławem, odpadli z programu, wielu jego widzów stwierdziło, że nie chce bez nich oglądać jego kontynuacji.

Zobacz też: Państwo Majdanowie, Edyta Górniak, Stramowscy... Te gwiazdy nie boją się otwarcie mówić o seksie!

Pomimo licznych zobowiązań zawodowych Małgorzata Rozenek-Majdan perfekcyjnie zarządza wolnym czasem. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, że podróże stanowią ważną część jej życia — nie tylko ją rozwijają, ale przede wszystkim sprawiają, że prezenterka poszerza swoje horyzonty. Kilka tygodni temu Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem Radosławem i dwójką synów udała się do słonecznego Dubaju. Powód podróży? Bardzo prosty. Gwiazda wybrała się tam na prośbę synów, którzy interesują się architekturą. Starszy z nich, Staś, przeczytał informację, że Burdż Chalifa jest najwyższym wieżowcem na świecie i chciał go zobaczyć na własne oczy. Małgorzata od razu chciała zrealizować jego pragnienie. „Lubię realizować marzenia moich bliskich i nie rzucam słów na wiatr’’, wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem Party.


Jem wszystko, ale…

Tak, jest jedno „ale’’. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje złotą zasadę. „Uważam, że do południa można jeść wszystko, bo organizm ma czas spokojnie strawić i spalić’’, powiedziała prezenterka. W odróżnieniu od Karoliny Szostak, zwolenniczki postu dr Dąbrowskiej, Małgorzata Rozenek-Majdan nie odmawia sobie dosłownie niczego.


„Perfekcyjna Pani Domu’’ nie do końca podziela entuzjazm koleżanek z branży, co do uprawiania sportu. Małgorzata po prostu zdaje sobie sprawę z tego, że musi ćwiczyć. „Na treningi staram się poświęcać każdą wolną chwilę. Chcę dbać o sylwetkę, a tu nie ma nic za darmo’’, opowiada na łamach „Party’’. Nie jest tajemnicą, że prezenterka była jedną z uczestniczek obozu zorganizowanego przez ulubioną trenerkę Polek, Ewę Chodakowską. „To był wyjątkowy czas, który spędziłyśmy głównie w kobiecym gronie’’, wyznała gwiazda.

Przeczytaj też: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?