Jennifer Lopez - jak dba o sylwetkę, czy wygląda na swój wiek i jaki jest sekret jej formy
Fot. Getty Images
DIETY GWIAZD

Trener zdradził sekret perfekcyjnej sylwetki 49-letniej Jennifer Lopez!

Gwiazda nie stroni od małych grzeszków, ale unika...

Konrad Szczęsny 24 lipca 2018 20:02
Jennifer Lopez - jak dba o sylwetkę, czy wygląda na swój wiek i jaki jest sekret jej formy
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez skończyła w tym roku 49 lat, jednak fani i media wciąż nie mogą uwierzyć w to, jak z biegiem lat udaje jej się zachować młodzieńczy wygląd. Perfekcyjnej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka! W niedawnym wywiadzie trener gwiazdy pop zdradził sekret jej diety. Jakie ćwiczenia wykonuje, jakich produktów unika i na jakie małe grzeszki sobie pozwala?

Jennifer Lopez o sekretach swojej diety

Wiadomo, że Jennifer Lopez jest głęboko przekonana o tym, że „jesteś tym, co jesz”. Gwiazda unika zatem tzw. śmieciowego jedzenia i dokładnie liczy spożywane kalorie. Uwielbia jeść ryby oraz wszelkie sałatki, codziennie rano sięga po kawę bezkofeinową i shake'a. Podkreśla również, że kluczem do zachowania perfekcyjnej sylwetki jest wypijanie wielu litrów wody.

Jestem osobą bardzo towarzyską i uwielbiam spędzać wolny czas z przyjaciółmi i rodziną, więc kiedy wychodzimy coś zjeść, staram się dokonywać zdrowych wyborów. Większość restauracji oferuje dania niskokaloryczne, więc sięgam po te rzeczy z menu, które pasują do mojego stylu życia. Najczęściej jest to jakaś sałatka lub ryba z warzywami. I zawsze piję dużo wody w trakcie posiłku”, zdradziła w wywiadzie dla Hello Magazine piosenkarka.

Tzw. „małym grzeszkiem” piosenkarki i aktorki są... słodycze, a dokładniej brownie!

David Kirsch, trener Jennifer Lopez, o ćwiczeniach gwiazdy

W zeszłym roku hitem internetu stał się filmik, na którym Jennifer Lopez intensywnie ćwiczy na siłowni. Zachodnie media zapytały jej trenera Davida Kirscha o to, jak gwiazda dba o formę.

Jennifer jest niezwykle zdyscyplinowania w trakcie treningów, czego wielu osobom ćwiczącym w domu lub na siłowni brakuje”, wyjaśnił w rozmowie na Us Weekly. „Jest w stanie skupić się na każdym ruchu, który wykonuje i upewnia się, że ​​robi to z jakiegoś powodu i dla osiągnięcia widocznych rezultatów”, podkreślił Kirsch.

Zapewnił jednak, że z uwagi na napięty grafik J.Lo. wcale nie spędza na siłowni długich godzin. „Ponieważ Jennifer jest często na planie zdjęciowym, potrzebuje treningu, który będzie zmaksymalizowany”, zapewnia. „Dlatego właśnie wykonujemy trening całego ciała. Używamy do tego prostych urządzeń, takich jak średnie hantle, piłki lekarskie, taśmy TRX i gumy treningowe. Wykonujemy również ćwiczenia na zwiększenie masy ciała”, zdradził.

Kirsch dodaje: „Jennifer ma dużo energii i aktywnie uczestniczy w naszych treningach. Lubi też próbować nowych rzeczy, aby mieć pewność, że nie znudzi się ćwiczeniami”.

David Kirsch, trener Jennifer Lopez o diecie gwiazdy

Jaką dietę stosuje Jennifer Lopez? „Odkąd pamiętam, dieta Jennifer zawsze była bardzo precyzyjnie określona, co jest kluczem do tego, aby mieć pewność, że ​​ciało pozostanie zdrowe i wysportowane”, podkreśla. „To, czego unika, to cukier, sztucznie przetworzona żywność i alkohol”, wyjaśnił.

 

 

I got this...🖤 ...and so do you!!!!

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.