Joanna Trzepiecińska z synami, Wiktorem i Karolem, Premiera filmu dla dzieci pt. Król Maciuś Pierwszy. Kino Praha, Warszawa, 25.09.2008
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM
Z życia gwiazd

Młodszy syn Joanny Trzepiecińskiej jest już dorosły! Karol to wykapana mama

Ależ są do siebie podobni!

Marta Nawacka 22 września 2021 17:44
Joanna Trzepiecińska z synami, Wiktorem i Karolem, Premiera filmu dla dzieci pt. Król Maciuś Pierwszy. Kino Praha, Warszawa, 25.09.2008
Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Aktorka szerzej znana widzom z roli Alutki w „Rodzinie zastępczej” jest mamą dwóch synów: Wiktora i Karola. Chłopców wychowuje sama, choć z początku nie było jej łatwo po rozwodzie z mężem, Januszem Andermanem. Dziś pociechy Joanny Trzepiecińskiej są już dorosłe, a po słodkich maluchach nie ma śladu. Jak wygląda Karol, młodszy z nich? To prawdziwa kopia sławnej mamy!

Joanna Trzepiecińska – sama wychowuje synów

Rozwód z Januszem Andermanem, ojcem chłopców, nie był dla Joanny Trzepiecińskiej łatwy. „Wyszłam za niego z wielkiej miłości i miałam poczucie, że byłam kochana. Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam”, mówiła w wywiadach. Pisarz po rozstaniu z aktorką związał się z inną kobietą, dzieci zaś zostały przy matce.

Joanna Trzepiecińska przyznaje, że samotne macierzyństwo nie należy do najłatwiejszych. „Macierzyństwo to jest akurat najtrudniejszy obszar mojego życia, ponieważ ja moich chłopców wychowuję sama, bo tak się potoczyły losy z ojcem dzieciaków, że nie chciał się nimi zajmować. To jest bardzo przykre. To był moment takiego ogromnego rozczarowania życiowego. Człowiek, któremu zaufałam, człowiek, który był ojcem moich dzieci, nie stanął na wysokości zadania. Okazał się kimś marnym, a tak o nim nie myślałam wcześniej”, zwierzyła się w TVN.

Czytaj też: Joanna Trzepiecińska i Janusz Anderman: była wpatrzona w niego jak obraz, później walczyła o przetrwanie

Joanna Trzepiecińska z synami Karolem i Wiktorem, premiera spektaklu Aladyn JR w teatrze , 26.11.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Trzepiecińska z synami Karolem i Wiktorem, premiera spektaklu Aladyn JR w teatrze Roma, 26.11.2011, Warszawa

Karol, młodszy syn Joanny Trzepiecińskiej

W tym roku młodszy z synów aktorki skończył 18 lat i jest już dorosłym mężczyzną. Okazuje się, że jest niesamowicie podobny do sławnej mamy! Z okazji 17. urodzin Karola, jego mama opublikowała zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, na których między Joanną Trzepiecińską i jej synem widać ogromne podobieństwo. Wśród urodzinowych życzeń internautów znalazły się także ich opinie na temat wyglądu młodszej pociechy aktorki: „Joasiu, przekaż Bliźniakowi wszystkiego dobrego!”, „Syn to cała mama”, „Ale jaka mama podobna do syna...”, brzmiały komentarze. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające!  

Zobacz także: Jako Alutka z Rodziny Zastępczej podbiła serca widzów! Co słychać u Joanny Trzepiecińskiej?

Joanna Trzepiecińska z synem, premiera spektaklu Aida, 26.10.2019, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Trzepiecińska z synem, premiera spektaklu Aida, 26.10.2019, Warszawa

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.