Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak jest zakochana! Wiemy, kim jest nowy partner diwy

To przystojny piłkarz z dwójką dzieci

Konrad Szczęsny 28 marca 2019 13:29

Czy u jego boku odnajdzie szczęście? Edyta Górniak jest znów zakochana! Od rozstania diwy z Mateuszem Zalewskim minęły cztery miesiące. Okazuje się, że artystka od jakiegoś czasu spotyka się z innym mężczyzną, a potwierdzeniem tego są zdjęcia paparazzi, które wykonano w trakcie przyjęcia z okazji 15. urodzin syna wokalistki, które odbyło się wczoraj w Sopocie. Kim jest Tomasz Mazurkiewicz?

Edyta Górniak ma nowego chłopaka. To były piłkarz Arki Gdynia

Głębokie spojrzenia w oczy, czułość okazywana na ulicy, uśmiechy - tak na zdjęciach wykonanych  wczoraj przez fotografów prezentowała się Edyta Górniak i jej nowy partner. O tym, że serce diwy jest zajęte, zaczęto spekulować już na początku roku, a pierwsze informacje o tym, kim jest chłopak gwiazdy, podał jeden z tygodników.

„Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek. Gwiazda wprawdzie nie obserwuje konta pana Tomasza, ale polubiła jego zdjęcie z córką. On z kolei obserwuje konto Edyty i jej syna Allana. Niedawno wstawił na swój profil filmik, na którym czule gładzi kobiecą dłoń. Tak się składa, że identyczne paznokcie, jak te na zdjęciu, ma teraz Edyta Górniak!”,  pisało Życie na Gorąco.

Teraz wyszła na jaw tożsamość sportowca.

Kim jest Tomasz Mazurkiewicz, nowy chłopak Edyty Górniak?

To były piłkarz Arki Gdynia, grający również swego czasu w młodzieżowej reprezentacji Polski oraz w Legii Warszawa, GKS Katowice, jak również w duńskich drużynach ligowych. Urodził się 23 listopada 1981 roku, jest więc młodszy od Edyty Górniak o 9 lat. Prywatnie to tata dwóch córek z poprzednich związków, ma również konto na Instagramie.

„Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom. Każde rozstanie z nimi bardzo przeżywa. O sobie mówi: jestem przede wszystkim ojcem...”, podkreśla znajomy sportowca. I to właśnie oddanie dzieciom miało być czynnikiem, który przekonał do nowego partnera diwę.

Zdjęcia Tomasza Mazurkiewicza możesz zobaczyć w galerii. Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.