edyta górniak
O TYM SIĘ MOWI

Edyta Górniak potwierdziła rozstanie z Mateuszem Zalewskim!

Diwa skomentowała medialne doniesienia

Konrad Szczęsny 30 listopada 2018 14:48
edyta górniak

To już pewne! Edyta Górniak i Mateusz Zalewski rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Diwa potwierdziła krążące w mediach informacje, publikując oświadczenie na Facebooku. Zapewniła jednak, że oboje pozostają w dobrych relacjach.

Rozstanie Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Spekulacje dotyczące zakończenia relacji Edyty Górniak z Mateuszem Zalewskim pojawiły się w mediach po raz pierwszy 20 listopada. Parę miał poróżnić przede wszystkim napięty grafik diwy i jej udział w programie Agent Gwiazdy.

Później spekulowano, że 46-latka i 34-latek wrócą do siebie, tym bardziej, że sam zainteresowany zapewnił, że „przyjdzie jeszcze czas na wyjaśnienie całej sytuacji”, zaś doniesienia dotyczące kulis rozstania, podane przez jeden z tabloidów, nazwał „kłamstwem”.

Edyta Górniak o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim. Diwa potwierdziła plotki

W końcu głos w sprawie zabrała sama artystka, publikując oświadczenie za pośrednictwem Facebooka.

„Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. 

Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. 
Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. 

Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa”, podkreśliła artystka  

Mateusz Zalewski, Edyta Górniak
Fot. Instagram/Mateusz Zalewski @matilodz

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?