Połączył ich.. konkurs!

Konrad Szczęsny 22 stycznia 2019 07:53

To był jej rok. Roksana Węgiel 25 listopada 2018 roku zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci z utworem Anyone I want to be. Dzięki temu Telewizja Polska ubiegała się o organizację kolejnej edycji wydarzenia nad Wisłą i wiadomo już, że Europejska Unia Nadawców uznała ofertę TVP za najbardziej korzystną. Jednak dla 14-latki z Jasła miniony rok był także przełomowy jeśli chodzi o... życie osobiste!

Rokasana Węgiel ma chłopaka! Zwyciężczyni Eurowizji potwierdziła to na Instagramie

Podejrzenia fanów Roksany Węgiel wzbudziły zdjęcia, które w okolicach Bożego Narodzenia 14-latka zamieściła na swoim Instagramie. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 pozuje na nich z... Danielem Yastremskim, który reprezentował w konkursie Białoruś z utworem Time i jest od niej o rok starszy.

Co więcej na InstaStories (screen w naszej galerii) na pytanie czy 15-latek jest jej chłopakiem odpowiedziała bez ogródek „tak”. To rozwiało wszelkie wątpliwości dotyczące natury łączącej parę relacji.

Kim jest chłopak Roksany Węgiel, Daniel Yastremski?

Urodził się w 2004 roku, jest więc o rok starszy od Roksany Węgiel. Od dziecka przejawiał talent muzyczny, w wieku sześciu lat wziął m.in. udział w musicalu oraz rozpoczął edukację muzyczną, grę na pianinie! Dzięki temu wziął udział w takich programach, jak ukraińska wersja Mam talentChildren’s New Wave oraz The Voice Kids (laureatką pierwszej polskiej edycji tego formatu jest właśnie 14-latka z Jasła).

Na Eurowizji Junior, organizowanej w Mińsku, Daniel zajął 11. miejsce za utwór Time. To właśnie w stolicy Białorusi uległ urokowi Polki, z którą obecnie jest w związku. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie, jak nastolatkowie radzą sobie z odległością, która ich dzieli... W końcu Roksana mieszka w rodzinnym Jaśle, zaś Daniel Yastremski na Białorusi.

Zdjęcia pary znajdziesz w galerii. Czy Twoim zdaniem pasują do siebie?  

1/6
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Copyright @Instagram @roxie_wegiel
1/6

Roksana Węgiel wraz ze wszystkimi uczestnikami Eurowizji Junior 2018 na scenie w Mińsku.

2/6
Polska wygrała Eurowizję Junior 2018. Roksana Węgiel z Anyone I want to be zwyciężyła w Mińsku
Copyright @Andres Putting/EBU
2/6

Roksana Węgiel 25 listopada 2018 roku zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, organizowanym w Mińsku, z piosenką Anyone I want to be.

3/6
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Copyright @Instagram @danielyastremski
3/6

Tak wygląda chłopak Roksany Węgiel, który na Eurowizji Junior 2018 reprezentował gospodarzy, czyli Białoruś.

4/6
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Copyright @Instagram @danielyastremski
4/6

Daniel Yastremski ma 15 lat, jest o rok starszy od Roksany Węgiel.

5/6
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Copyright @Instagram @roxie_wegiel
5/6

To zdjęcie Roksany Węgiel z Danielem Yastremskim z grudnia 2018 roku wywołało falę spekulacji dotyczącą tego, co łączy nastolatków...

6/6
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Copyright @Instagram @roxie_wegiel
6/6

Tym zdjęciem Roksana Węgiel potwierdziła związek z Danielem Yastremskim.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.