Marcin Różalski, Różal, Marcin Różal Różalski, żona, kim jest Marta Kwiatkowska
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Najbardziej barwna para show-biznesu. Co wiemy o partnerce Marcina „Różala” Różalskiego?

Z Martą Kwiatkowską tworzą związek od wielu lat

Konrad Szczęsny 4 marca 2020 17:07
Marcin Różalski, Różal, Marcin Różal Różalski, żona, kim jest Marta Kwiatkowska
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Mimo że budzą ogromne zainteresowanie, stronią od dzielenia się z mediami szczegółami swojej relacji. Marcin „Różal” Różalski, były zawodnik MMA, jest związany z Martą Kwiatkowską. Oboje co jakiś czas pokazują się na salonach i pozują do zdjęć, jednak o ich związku wiadomo niewiele... Czy naprawdę wzięli ślub? I co o ukochanej mówi sportowiec?

Marta Kwiatkowska, partnerka Marcina Różala Różalskiego. Czy wzięli ślub

Choć Marcin Różal Różalski nie jest już aktywny zawodowo od dłuższego czasu, nadal angażuje się w akcje charytatywne i chętnie wspiera inicjatywy związane z niesieniem pomocy potrzebującym. W maju 2019 roku wziął m.in. udział w gali „Serce dla zwierząt”, na której pojawił się w towarzystwie długoletniej partnerki, Marty Kwiatkowskiej. Para była w tak dobrych nastrojach, że zdecydowali się nawet okazywać sobie publicznie czułość i nie stronili od pocałunków!

Marcin Różalski, Różal, Marcin Różal Różalski, żona, kim jest Marta Kwiatkowska
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Marcin Różalski i Marta Kwiatkowska, maj 2019

Co wiemy o partnerce byłego zawodnika MMA? Niewiele. Nie wiadomo nawet, od kiedy dokładnie są parą. Wiosną 2018 roku, gdy był gościem programu „Kuba Wojewódzki” przyznał, że... wziął ślub kościelny!

„Brałem. Kubuś, posłuchaj, ja nie przysięgałem przecież przed tym panem w prześcieradle i w sukience przede mną, który stał, tylko przysięgałem mojej żonie. Tu chodzi o coś innego, o tradycję, w której jesteśmy wychowywani od x czasu. Każda kobieta chce poczuć tę białą suknię, ten orszak weselny, to jest to. Ja to zrobiłem dla mojej żony na tamtą porę a nie dla siebie”, podkreślił.

Nie do końca jednak wiadomo czy chodziło mu o obecną partnerkę czy też ma za sobą małżeństwo, które zakończyło się rozwodem. Według dostępnych informacji, nie mają dzieci.

Marcin Różal Różalski: wiek, waga, Instagram, Facebook

Urodził się 29 lipca 1978 roku w Płocku, więc za kilka miesięcy skończy 42 lata. Jest wysoki: ma 188 centymetrów wzrostu i waży około 100 kilogramów.

Marcin Różalski prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 251 tysięcy osób, zaś na Facebooku  ponad 276 tysięcy (stan na 4 marca 2020 roku).

Dla byłego zawodnika KSW niezwykle ważna jest walka o prawa zwierząt, jest wielkim miłośnikiem koni oraz psów. Szczególnie bliska jego sercu jest Fundacja AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundacja Tara - schronisko dla koni, które mocno wspiera. Zachęca również regularnie swoich fanów, by brali udział w akcjach na rzecz pomocy zwierzętom.

Marcin Różalski, Różal, Marcin Różal Różalski, żona, kim jest Marta Kwiatkowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Różalski i Marta Kwiatkowska, listopad 2018

Marcin Różal Różalski w Ameryka Express

Widzowie TVN będą mogli zobaczyć Marcina Różalskiego w kolejnej edycji „Ameryka Express”. Sportowiec pojawi się w programie razem z Bartoszem Fabińskim, swoim przyjacielem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Oprócz nich na szklanym ekranie fani formatu będą śledzili zmagania innych uczestników, podzielonych na osiem par. W „Ameryce Express” wzięli udział: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Grzegorz i Rafał Collins, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał oraz Paweł Deląg i Dariusz Lipka.

Premiera nowego sezonu w środę 4 marca o 21:30 na antenie TVN.  

Marcin Różalski, Różal, Marcin Różal Różalski, żona, kim jest Marta Kwiatkowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Różalski i Marta Kwiatkowska, styczeń 2019

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.