O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Modelka wyprowadziła się z domu...

Para była razem cztery lata...

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2019 12:50

Związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk to już przeszłość? Wiele na to wskazuje. Jak donoszą zagraniczne media, para podjęła właśnie decyzję o rozstaniu. Podobno modelka już wyprowadziła się z ich wspólnego domu, a na jej palcu próżno szukać pierścionka zaręczynowego. Para była razem cztery lata i wspólnie wychowywała córeczkę Lea De Seine. Co mogło być powodem ich rozstania? 

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się

Od kilku dni w mediach pojawiały się doniesienia na temat rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk. Początkowo zastanawiano się czy informację są prawdziwe, czy to kolejny fake news, mający na celu zapewnienie parze rozgłosu. W końcu podobny sposób wykorzystano w trakcie promocji filmu Narodziny Gwiazdy.

Wówczas kontrowersje wzbudzało zachowanie Bradleya Coopera i Lady Gagi. Oboje darzyli się płomiennymi spojrzeniami, trzymali się za ręce i dosłownie zachowywali jak para. Ich występ podczas oscarowej gali miał być tego potwierdzeniem, gdyby nie fakt, że po pierwsze, oglądała go właśnie Irina, a sama para przyznała, że była to tylko aktorska gra, która miała wypromować produkcję.

Dziś mówi się jednak, że faktycznie Bradley Cooper i Iriny Shayk rozstali się. Taką informację podał m.in. magazyn People. 44-letni aktor i młodsza o 11 lat modelka omawiają właśnie sprawy dotyczące wychowywania ich dwuletniej córeczki, Lea De Seine. 

Internet obiegły także zdjęcia Iriny Shayk, która z ogromnymi walizkami czekała na limuzynę, która zabrała ją na lotnisko w Los Angeles. Choć na zdjęciach rozmawiała z kimś przez telefon i zdawała się być w dobrym humorze, fanom pary nie umknęło, że na jej palcu zabrakło pierścionka zaręczynowego, którego wcześniej z dumą prezentowała.

Sprawy jak na razie nie skomentował rzecznik prasowy aktora, ale sytuację mają potwierdzać czasopisma specjalizujące się w podawaniu jedynie sprawdzonych informacji o gwiazdach. Przypomnijmy, że Bradley Cooper i Irina Shayk spotykali się od 2015 roku. Ona związana była wcześniej z Cristiano Ronaldo. On miał na koncie związki z Renee Zellweger, Zoe Saldaną i Suki Waterhosue. W 2006 roku stanął także na ślubnym kobiercu z Jennifer Esposito, z którą rozwiódł się po 122 dniach małżeństwa.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.