O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Modelka wyprowadziła się z domu...

Para była razem cztery lata...

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2019 12:50

Związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk to już przeszłość? Wiele na to wskazuje. Jak donoszą zagraniczne media, para podjęła właśnie decyzję o rozstaniu. Podobno modelka już wyprowadziła się z ich wspólnego domu, a na jej palcu próżno szukać pierścionka zaręczynowego. Para była razem cztery lata i wspólnie wychowywała córeczkę Lea De Seine. Co mogło być powodem ich rozstania? 

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się

Od kilku dni w mediach pojawiały się doniesienia na temat rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk. Początkowo zastanawiano się czy informację są prawdziwe, czy to kolejny fake news, mający na celu zapewnienie parze rozgłosu. W końcu podobny sposób wykorzystano w trakcie promocji filmu Narodziny Gwiazdy.

Wówczas kontrowersje wzbudzało zachowanie Bradleya Coopera i Lady Gagi. Oboje darzyli się płomiennymi spojrzeniami, trzymali się za ręce i dosłownie zachowywali jak para. Ich występ podczas oscarowej gali miał być tego potwierdzeniem, gdyby nie fakt, że po pierwsze, oglądała go właśnie Irina, a sama para przyznała, że była to tylko aktorska gra, która miała wypromować produkcję.

Dziś mówi się jednak, że faktycznie Bradley Cooper i Iriny Shayk rozstali się. Taką informację podał m.in. magazyn People. 44-letni aktor i młodsza o 11 lat modelka omawiają właśnie sprawy dotyczące wychowywania ich dwuletniej córeczki, Lea De Seine. 

Internet obiegły także zdjęcia Iriny Shayk, która z ogromnymi walizkami czekała na limuzynę, która zabrała ją na lotnisko w Los Angeles. Choć na zdjęciach rozmawiała z kimś przez telefon i zdawała się być w dobrym humorze, fanom pary nie umknęło, że na jej palcu zabrakło pierścionka zaręczynowego, którego wcześniej z dumą prezentowała.

Sprawy jak na razie nie skomentował rzecznik prasowy aktora, ale sytuację mają potwierdzać czasopisma specjalizujące się w podawaniu jedynie sprawdzonych informacji o gwiazdach. Przypomnijmy, że Bradley Cooper i Irina Shayk spotykali się od 2015 roku. Ona związana była wcześniej z Cristiano Ronaldo. On miał na koncie związki z Renee Zellweger, Zoe Saldaną i Suki Waterhosue. W 2006 roku stanął także na ślubnym kobiercu z Jennifer Esposito, z którą rozwiódł się po 122 dniach małżeństwa.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.