O NICH JEST GŁOŚNO

Zobacz czułe zdjęcia Bradleya Coopera i Iriny Shayk z córeczką!

Jest ich oczkiem w głowie i największą miłością

Konrad Szczęsny 3 marca 2019 07:55

Od kilku tygodni ich związek jest na ustach całego świata. Spekulacje na temat romansu Bradleya Coopera z koleżanką z planu, Lady GaGą, przybrały mocno na sile po tegorocznej gali rozdania Oscarów. Wykonali oni wówczas utwór Shallow, który zdobył także statuetkę dla najlepszej oryginalnej piosenki z filmu. Wszystkiemu z widowni przyglądała się Irina Shayk, prywatnie partnerka gwiazdora, z którą wychowuje dwuletnią córeczkę Leę. Czy związek modelki i gwiazdora naprawdę przeżywa kryzys?

Kryzys w związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Dowodem na to mają być ostatnie zdjęcia pary, wykonane przez paparazzi. Oboje zasłaniają na nich twarze i starają się ukryć w domowym zaciszu. Na wcześniejszych fotografiach, na których oboje znajdowali się w samochodzie, uwagę zwracały ich pochmurne twarze. Niektórzy twierdzili, że wszystkiemu winne było zbyt swobodne zachowanie Bradleya Coopera na przyjęciu po gali rozdania Oscarów, na którym był ponoć przez kilka godzin zajęty rozmową z Lady GaGą, podczas gdy jego partnerka siedziała samotnie na kanapie...

Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy.

Córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk, Lea

Faktem jest, że aktor i rosyjska modelka uchodzili do tej pory za jedną z najbardziej tajemniczych i zgodnych par Hollywood. O sile łączącego ich uczucia nie opowiadali w wywiadach, natomiast regularnie paparazzi fotografowali ich w trakcie rodzinnych spacerów.

Towarzyszyła im oczywiście córeczka Lea, która, jak się wydaje, łączy elementy urody mamy oraz taty. Na dostępnych w sieci fotografiach dwulatka (przyszła na świat 21 marca 2017 roku) promiennie się uśmiecha i widać, że jest oczkiem w głowie Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Gwiazdorska para stara się poświęcać jej niemal każdą wolną chwilę, zabierając m.in. na plac zabaw czy zakupy.

W galerii możesz obejrzeć ich wspólne zdjęcia. Zasłużyli na miano najbardziej uroczej rodziny w Hollywood?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.