Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper i Irina Shayk zmyślili swoje rozstanie? Fani mają pewną teorię...

„To niemożliwe, żeby to był przypadek”

Gabriela Czernecka 19 czerwca 2019 15:48
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Rozstaniem Iriny Shayk i Bradleya Coopera od kilku dni żyje zagraniczna prasa. Informację o końcu związku pary potwierdził magazyn People. Teraz media podają, że sensacja wokół modelki i aktora to tak naprawdę.. strategia marketingowa marki Burberry. O co chodzi? 

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się

Doniesienia na temat rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk pojawiały się od kilku tygodni. Początkowo zastanawiano się czy informację są prawdziwe, czy to kolejny fake news, mający na celu zapewnienie parze rozgłosu. W końcu podobny sposób wykorzystano w trakcie promocji filmu Narodziny Gwiazdy. Informację o rozstaniu pary podał m.in. magazyn People.

44-letni aktor i młodsza o 11 lat modelka rozpoczęli negocjacje dotyczące wychowywania ich dwuletniej córeczki, Lea De Seine. Chwilę później internet obiegły zdjęcia Iriny Shayk, która z ogromnymi walizkami czekała na limuzynę, która zabrała ją na lotnisko w Los Angeles. Choć na zdjęciach rozmawiała z kimś przez telefon i zdawała się być w dobrym humorze, fanom pary nie umknęło, że na jej palcu zabrakło pierścionka zaręczynowego, którego wcześniej z dumą prezentowała.

Teraz zagraniczne media podają, że zakończenie związku mogło być jedynie... strategią marketingową marki Burberry. Irina wychodząc wraz z walizkami miała na sobie kombinezon marki Burberry. Kilka dni później Bradleya sfotografowano pod mieszkaniem Iriny w Nowym Jorku. Idąc do (byłej?) partnerki miał na sobie koszulkę tej samej marki. Wcześniej widziano modelkę z córką na spacerze i znów Irina miała na sobie stylizację tej samej firmy. 

Zagraniczne media mają teorię, że głośne rozstanie Coopera i Shayk to jedynie dokładnie zaplanowana akcja promocyjna... Myślicie, że to przypadek? 

Irina Shayk Burberry
Fot. Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Irina Shayk Burberry
Fot. Splash News/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.