Znamy kulisy rozpadu związku pary

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2018 07:30

Jest piękna, zdolna i niezależna. Niestety, jej życie uczuciowe to wciąż temat wielu plotek i spekulacji. Właśnie wyszło na jaw, że Agnieszka Włodarczyk znów jest singielką! Choć u jej boku widywano jakiś czas temu przystojnego Gabriela, związek pary przeszedł już do historii. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z nowym chłopakiem, Gabrielem

Spotykali się zaledwie dziewięć miesięcy! W tym czasie media zdążyły już ogłosić, że są ze sobą tak szczęśliwi, że nie wykluczają posiadania dzieci. Jednak prawda okazała się brutalna. Agnieszka Włodarczyk i tajemniczy Gabriel, żeglarz z Mazur, rozstali się... już we wrześniu 2017 roku! Prawdę ukrywali jednak aż pół roku.

„To była ich wspólna decyzja”, wyjaśnił znajomy pary w rozmowie z Plotkiem. Dodał również, że rozstanie obyło się bez łez i wzajemnych pretensji. Wręcz przeciwnie! Oboje wciąż utrzymują ze sobą kontakt, świetnie udaje im się funkcjonować w tej samej paczce znajomych oraz... planują nawet wybrać się w rejs po mazurskich jeziorach!

„Oni rozstali się w przyjaźni i cały czas się spotykają. Gabryś był nawet ostatnio razem z Agnieszką na obiedzie u jej mamy, która bardzo go polubiła. Umówili się też na wspólny rejs w wakacje po mazurskich jeziorach. Ale parą już nie są”, twierdzi przyjaciel pary w rozmowie z Faktem.

Przyczyny rozstania Agnieszki Włodarczyk i Gabriela

Okazuje się, że aktorka i żeglarz podjęli tę bolesną decyzję ze względu na dzielącą ich odległość. Gabriel ma posiadłość oddaloną od Warszawy aż o 200 kilometrów. Mimo że świetnie się dogadywali i między nimi wciąż iskrzyło, koniec końców podjęli decyzję, że życie z dala od siebie doskwiera im zbyt mocno.  

1/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
1/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel rozstali się po dziewięciu miesiącach związku. Jednak informację tę ukrywali aż pół roku.

2/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
2/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel byli w sobie zakochani, jednak związek zabiła dzieląca ich odległość ponad 200 kilometrów.

3/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
3/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel podjęli decyzję o rozstaniu bez wzajemnych pretensji i wielkiego żalu.

4/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
4/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel utrzymują przyjacielskie relacje. Bez problemu się dogadują i spędzają ze sobą dużo czasu.

5/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
5/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel wciąż funkcjonuję w tej samej paczce znajomych. 

6/6
urodziny
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
6/6

Agnieszka Włodarczyk i Gabriel planują rejs z przyjaciółmi po mazurskich jeziorach w najbliższym czasie. Były partner był nawet ostatnio na obiedzie u mamy aktorki, ponieważ ta bardzo go polubiła.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.