O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z partnerem po 9 miesiącach związku!

Znamy kulisy rozpadu związku pary

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2018 07:30

Jest piękna, zdolna i niezależna. Niestety, jej życie uczuciowe to wciąż temat wielu plotek i spekulacji. Właśnie wyszło na jaw, że Agnieszka Włodarczyk znów jest singielką! Choć u jej boku widywano jakiś czas temu przystojnego Gabriela, związek pary przeszedł już do historii. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z nowym chłopakiem, Gabrielem

Spotykali się zaledwie dziewięć miesięcy! W tym czasie media zdążyły już ogłosić, że są ze sobą tak szczęśliwi, że nie wykluczają posiadania dzieci. Jednak prawda okazała się brutalna. Agnieszka Włodarczyk i tajemniczy Gabriel, żeglarz z Mazur, rozstali się... już we wrześniu 2017 roku! Prawdę ukrywali jednak aż pół roku.

„To była ich wspólna decyzja”, wyjaśnił znajomy pary w rozmowie z Plotkiem. Dodał również, że rozstanie obyło się bez łez i wzajemnych pretensji. Wręcz przeciwnie! Oboje wciąż utrzymują ze sobą kontakt, świetnie udaje im się funkcjonować w tej samej paczce znajomych oraz... planują nawet wybrać się w rejs po mazurskich jeziorach!

„Oni rozstali się w przyjaźni i cały czas się spotykają. Gabryś był nawet ostatnio razem z Agnieszką na obiedzie u jej mamy, która bardzo go polubiła. Umówili się też na wspólny rejs w wakacje po mazurskich jeziorach. Ale parą już nie są”, twierdzi przyjaciel pary w rozmowie z Faktem.

Przyczyny rozstania Agnieszki Włodarczyk i Gabriela

Okazuje się, że aktorka i żeglarz podjęli tę bolesną decyzję ze względu na dzielącą ich odległość. Gabriel ma posiadłość oddaloną od Warszawy aż o 200 kilometrów. Mimo że świetnie się dogadywali i między nimi wciąż iskrzyło, koniec końców podjęli decyzję, że życie z dala od siebie doskwiera im zbyt mocno.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.