O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z partnerem po 9 miesiącach związku!

Znamy kulisy rozpadu związku pary

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2018 07:30

Jest piękna, zdolna i niezależna. Niestety, jej życie uczuciowe to wciąż temat wielu plotek i spekulacji. Właśnie wyszło na jaw, że Agnieszka Włodarczyk znów jest singielką! Choć u jej boku widywano jakiś czas temu przystojnego Gabriela, związek pary przeszedł już do historii. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z nowym chłopakiem, Gabrielem

Spotykali się zaledwie dziewięć miesięcy! W tym czasie media zdążyły już ogłosić, że są ze sobą tak szczęśliwi, że nie wykluczają posiadania dzieci. Jednak prawda okazała się brutalna. Agnieszka Włodarczyk i tajemniczy Gabriel, żeglarz z Mazur, rozstali się... już we wrześniu 2017 roku! Prawdę ukrywali jednak aż pół roku.

„To była ich wspólna decyzja”, wyjaśnił znajomy pary w rozmowie z Plotkiem. Dodał również, że rozstanie obyło się bez łez i wzajemnych pretensji. Wręcz przeciwnie! Oboje wciąż utrzymują ze sobą kontakt, świetnie udaje im się funkcjonować w tej samej paczce znajomych oraz... planują nawet wybrać się w rejs po mazurskich jeziorach!

„Oni rozstali się w przyjaźni i cały czas się spotykają. Gabryś był nawet ostatnio razem z Agnieszką na obiedzie u jej mamy, która bardzo go polubiła. Umówili się też na wspólny rejs w wakacje po mazurskich jeziorach. Ale parą już nie są”, twierdzi przyjaciel pary w rozmowie z Faktem.

Przyczyny rozstania Agnieszki Włodarczyk i Gabriela

Okazuje się, że aktorka i żeglarz podjęli tę bolesną decyzję ze względu na dzielącą ich odległość. Gabriel ma posiadłość oddaloną od Warszawy aż o 200 kilometrów. Mimo że świetnie się dogadywali i między nimi wciąż iskrzyło, koniec końców podjęli decyzję, że życie z dala od siebie doskwiera im zbyt mocno.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.