O NICH JEST GŁOŚNO

Najbardziej tajemnicza para Hollywood. Poznaj sekrety związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Oto historia ich miłości

Konrad Szczęsny 28 lutego 2019 18:46

Są razem od czterech lat, wychowują niemal dwuletnią córeczkę Leę i... ich związek przechodzi właśnie poważny kryzys. Bradley Cooper i Irina Shayk do tej pory stronili od błysku fleszy i medialnego zgiełku, mimo że oboje są przecież niezwykle popularni. Czy faktycznie zdecydują się rozstać?

Związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Zaczęli spotykać się na początku 2015 roku, gdy rosyjska modelka była tuż po zakończeniu traumatycznego pięcioletniego związku z najlepszym piłkarzem świata, Cristiano Ronaldo. W wywiadach podkreślała, że okazał się on największą pomyłką jej życia.

„Szukam teraz wiernego mężczyzny. Kocham mężczyzn, którzy są lojalni wobec swoich kobiet. Myślę, że to najważniejsza cecha prawdziwego faceta”, deklarowała w rozmowie z telewizją E! w lutym 2015 roku. 

W innym zaś zaznaczyła, że przy sportowcu czuła się brzydka i niedoceniana.

„Myślałam, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale wszystko potoczyło się nie tak, jak powinno. Myślę, że przy nieodpowiednim facecie kobiety czują, że są brzydkie. Ja czułam się brzydka, czułam się niepewnie. Mój ideał faceta to mężczyzna wierny, szczery i prawdziwy dżentelmen, który wie, jak traktować kobiety. Nie wierzę facetom, którzy unieszczęśliwiają kobiety, dla mnie są zwykłymi chłopakami, nie mężczyznami”, grzmiała oburzona.

Z kolei aktor w tym samym czasie przestał się spotykać z modelką Suki Waterhouse. Początkowo mało kto dawał relacji gwiazdorskiej pary szansę, tym bardziej, że Bradley Cooper uchodził za dosyć kochliwego (na koncie ma m.in. zaledwie roczne małżeństwo z aktorką i tancerką Jennifer Esposito), zaś rany Iriny Shayk po rozstaniu ze sportowcem wydawały się stosunkowo świeże. Jednak warto mieć na uwadze, że związek zaczęli budować na koleżeństwie - poznali się bowiem przez znajomych. To przyniosło efekt, bo gdy zaczęli się spotykać, mieli już świadomość swoich zalet i wad. Koniec końców są parą już cztery lata, zaś 21 marca 2017 roku na świat przyszła ich córeczka Lea, która jest oczkiem w głowie rodziców.

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera: kryzys, powroty i... wielka niewiadoma

Wydają się parą, która chroni swoją prywatność. Co prawda na początku 2016 roku pojawiły się plotki, o ich rozstaniu, spowodowane złym kontaktem Rosjanki z matką aktora, jednak szybko okazały się nieprawdziwe. O kryzysie w ich związku plotkowano także w październiku zeszłego roku, gdy w trakcie wizyty w restauracji prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiali i wydawali się wyjątkowo smutni. 

Oczywiście od początku tego roku ponownie wieszczony jest im koniec związku, tym razem spowodowany domniemanym romansem Bradleya Coopera z koleżanką z planu filmowego, Lady GaGą. Jednak w trakcie tegorocznej gali rozdania Oscarów gwiazdor wraz z Iriną Shayk pozowali do zdjęć uśmiechnięci od ucha do ucha, zaś w sieci można znaleźć wiele filmików, na których okazują sobie czułość.

Paparazzi na skutek medialnego zainteresowania parą prześcigają się w wykonaniu sensacyjnych zdjęć. Na tych ostatnich modelka zasłania twarz torebką, zaś Bradley Cooper stara się schować za sylwetką córeczki, którą trzyma na rękach. Być może jednak po prostu są zmęczeni spekulacjami, plotkami i niezdrową medialną ekscytacją, jaką w ostatnim czasie wzbudza ich związek... Tym bardziej, że do tej pory stronili od skandali i kontrowersji  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.