Lady Gaga
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Znamy powód rozstania Lady Gagi z narzeczonym!

Czy artystka zrobiła to dla Bradleya Coopera?

Konrad Szczęsny 31 marca 2019 07:01
Lady Gaga
Fot. East News

Niektórzy wciąż chcieliby wierzyć, że romans Lady GaGi i Bradleya Coopera nie był jedynie fantazją fanów filmu Narodziny gwiazdy. Wiele wskazuje jednak na to, że aktor po kilku tygodniach medialnej burzy, która rozpętała się przed rozdaniem Oscarów, dalej wiedzie spokojne życie u boku Iriny Shayk. Natomiast artystka w ostatnim czasie była widywana w towarzystwie Jeremy'ego Rennera. Jednak temat domniemanego romansu duetu, który zahipnotyzował widzów na dużym ekranie, powrócił znienacka. Ujawniono bowiem prawdziwy powód zerwania zaręczyn Lady Gagi i Christiana Carino!

Lady GaGa zerwała zaręczyny z Christianem Carino dla Bradleya Coopera?

Początkowo mówiło się, że rozstanie, które miało miejsce w lutym, nastąpiło w pokojowych okolicznościach. „Po prostu nie wyszło. Związki czasami się kończą”, twierdził w rozmowie z dziennikarzami serwisu People anonimowy informator, blisko związany z 33-latką. Inne źródła podawały, że cieniem na związku pary położyła się intensywna promocja filmu Narodziny gwiazdy na całym świecie i zupełny brak czasu ze strony Lady GaGi.

Po ponad miesiącu na jaw zaczęły wychodzić jednak nowe fakty w tej sprawie. Życzliwy znajomy wokalistki w rozmowie z jedną z gazet ujawnił, dlaczego artystka zdecydowała się zakończyć blisko dwuletni związek z menadżerem gwiazd. I wcale nie chodziło tutaj o intymną relację piosenkarki z Bradleyem Cooperem i to, że po cichu liczyła na jego rozstanie z Iriną Shayk. Było zgoła odwrotnie! To Christian Carino miał być szalenie zazdrosny o relację, jaka łączyła jego ukochaną z aktorem...

„Chris pod koniec związku nie traktowała dobrze Gagi. Był zazdrosny, kontrolował ją i cały czas do niej pisał. Na dodatek znajomi Gagi za nim nie przepadali”, wyznał informator US Weekly.

I wiele wskazuje na to, że może to być prawda!

Związek Christiano Carino i Lady GaGi

Pierwsze doniesienia o tym, że 33-letnia Lady GaGa spotyka się z 50-letnim agentem gwiazd pojawiły się na początku 2017 roku, po występie gwiazdy na Super Bowl. O zaręczynach pary dowiedzieliśmy się natomiast w 2018 roku w trakcie bankietu ELLE Women in Hollywood. Artystka nazwała wówczas Christiano Carino swoim „narzeczonym”. Dużo mówiło się również o ich ślubnych planach, ale te musiały zostać odsunięte w czasie z uwagi na zobowiązania zawodowe Lady GaGi, związane m.in. z promowaniem na całym świecie filmu Narodziny gwiazdy. W tym samym czasie pojawiły się także doniesienia, jakoby piosenkarką i Bradleya Coopera, jej filmowego partnera, połączyło coś więcej niż tylko zawodowe zobowiązania...  

Lady GaGa i Christian Carino byli ze sobą przez dwa lata 

Lady GaGa i Christian Carino rozstali się
Fot. action press/Reporter

Wbrew pozorom, Lady Gaga nie zerwała zaręczyn z menadżerem gwiazd dla Bradleya Coopera...

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.