Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy plotki o kryzysie w związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk są prawdą?

Najnowsze zdjęcia pary nie pozostawiają żadnych wątpliwości!

Sabina Zięba 16 marca 2019 20:15
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Miłość jednej z najpiękniejszych par Hollywood, czyli Bradleya Coopera i Iriny Shayk, od kilku miesięcy jest pod lupą mediów na całym świecie. Osób kibicujących ich uczuciu jest niemal tyle samo, co przeciwników, a Internautów bez przerwy prześcigających się w najświeższych informacjach na ich temat - tysiące. Najnowsze zdjęcia pary nie pozostawiają jednak wątpliwości odnośnie tego, jak teraz wygląda ich relacja!

Kryzys w związku Iriny i Bradleya

Pierwsze plotki o ochłodzeniu kontaktów pary pojawiły się już w zeszłym roku. Gdy aktor w towarzystwie Lady Gagi jeździł po całym świecie promując „Narodziny gwiazdy”, doszukiwano się w ich mowie ciała oznak głębszego uczucia. Sami nie odnosili się do tych zarzutów, lecz zdarzało się, że nawet podsycali komentarze pojawiając się na czerwonym dywanie trzymając się za ręce czy przytulając się do zdjęć. 

Tymczasem prawdziwym zapalnikiem stała się tegoroczna gala oscarowa, na której wspólnie wykonali na żywo jedną z piosenek z filmu wyreżyserowanego przez Bradleya. Wokalistka po zakończeniu utworu z wymownym spojrzeniem wykonała taki ruch, jakby chciała pocałować Coopera. Widzowie wówczas wstrzymali oddech i zadawali sobie pytanie - co z Iriną?

Była partnerka Cristiano Ronaldo od owego wieczoru musi znosić nie lada upokorzenia. Internauci bombardują jej profil komentarzami wspierającymi modelkę lub wręcz przeciwnie - krytykującymi jej wygląd oraz osobowość i porównującymi ją do Lady Gagi.

Wydaje się jednak, że para nie przejmuje się rosnącym zainteresowaniem wokół łączącej ich relacji. Kilka dni temu zostali przyłapani przez fotoreporterów, jak w wolnym czasie odpoczywali w towarzystwie swojej córeczki, Lei. Wyglądali na zrelaksowanych, spokojnych i niezwykle szczęśliwych.

Kibicujecie ich relacji?  

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!