Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy plotki o kryzysie w związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk są prawdą?

Najnowsze zdjęcia pary nie pozostawiają żadnych wątpliwości!

Sabina Zięba 16 marca 2019 20:15
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Miłość jednej z najpiękniejszych par Hollywood, czyli Bradleya Coopera i Iriny Shayk, od kilku miesięcy jest pod lupą mediów na całym świecie. Osób kibicujących ich uczuciu jest niemal tyle samo, co przeciwników, a Internautów bez przerwy prześcigających się w najświeższych informacjach na ich temat - tysiące. Najnowsze zdjęcia pary nie pozostawiają jednak wątpliwości odnośnie tego, jak teraz wygląda ich relacja!

Kryzys w związku Iriny i Bradleya

Pierwsze plotki o ochłodzeniu kontaktów pary pojawiły się już w zeszłym roku. Gdy aktor w towarzystwie Lady Gagi jeździł po całym świecie promując „Narodziny gwiazdy”, doszukiwano się w ich mowie ciała oznak głębszego uczucia. Sami nie odnosili się do tych zarzutów, lecz zdarzało się, że nawet podsycali komentarze pojawiając się na czerwonym dywanie trzymając się za ręce czy przytulając się do zdjęć. 

Tymczasem prawdziwym zapalnikiem stała się tegoroczna gala oscarowa, na której wspólnie wykonali na żywo jedną z piosenek z filmu wyreżyserowanego przez Bradleya. Wokalistka po zakończeniu utworu z wymownym spojrzeniem wykonała taki ruch, jakby chciała pocałować Coopera. Widzowie wówczas wstrzymali oddech i zadawali sobie pytanie - co z Iriną?

Była partnerka Cristiano Ronaldo od owego wieczoru musi znosić nie lada upokorzenia. Internauci bombardują jej profil komentarzami wspierającymi modelkę lub wręcz przeciwnie - krytykującymi jej wygląd oraz osobowość i porównującymi ją do Lady Gagi.

Wydaje się jednak, że para nie przejmuje się rosnącym zainteresowaniem wokół łączącej ich relacji. Kilka dni temu zostali przyłapani przez fotoreporterów, jak w wolnym czasie odpoczywali w towarzystwie swojej córeczki, Lei. Wyglądali na zrelaksowanych, spokojnych i niezwykle szczęśliwych.

Kibicujecie ich relacji?  

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. FORUM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.