O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Ten pierścionek robi wrażenie

Poznajcie historię ich miłości

Gabriela Czernecka 10 marca 2019 10:15

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje sławni, piękni, bogaci i... szaleńczo w sobie zakochani! Już mówi się o nich jako o jednej z najpiękniejszych par Hollywood. Wygląda na to, że para zdecydowała się pójść o krok dalej i... właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Ten pierścionek robi wrażenie. Poznajcie historię ich miłości!

Jennifer Lopez zaręczyła się

Niedawno świętowali drugą rocznicę związku. Wielu już wtedy wróżyło, że lada chwila para poinformuje o zaręczynach. Ci co tak myśleli, nie pomylili się, bowiem Jennifer Lopez i Alex Rodriguez właśnie ogłosili swoje zaręczyny. Zakochani podzielili się w sieci fotografią z tej wyjątkowej chwili, dzięki czemu mamy okazję podziwiać ogromny pierścionek zaręczynowy JLo. „Powiedziała TAK”, podpisał fotografię Alex. Para przebywa obecnie w Zatoce Baker's, gdzie jeszcze przez chwilę mają okazję w samotności nacieszyć się swoim szczęściem.

Zakochani wielokrotnie mówili, że to poważny związek, który w przyszłości zakończy się ślubem. Oboje zgodnie twierdzili jednak, że nie zamierzają niczego przyspieszać. Jennifer Lopez jak do tej pory nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Trzykrotnie była w związku małżeńskim. Z Kubańczykiem, Ojani Noa poznała się, gdy ten pracował jako kelner w jednej z restauracji w Miami. Ich małżeństwo trwało zaledwie rok. Drugim mężem Jennifer Lopez był Cris Judd. Ich małżeństwo trwało dwa lata (2001-2003). Jeszcze zanim ogłoszono rozwód para już rok po ślubie przestała utrzymywać ze sobą kontakty, a w tym czasie JLo spotykała się z Benem Affleckiem. Co ciekawe, podobno mieli się pobrać, ale uroczystość odwołano na kilka godzin przed ceremonią. 

Cztery dni po rozwodzie z Crisem Juddem, Jennifer wzięła ślub z wokalistą Markiem Anthonym (2004-2014), z którym ma dwójkę dzieci, Maximiliana i Emme. Nic dziwnego, że w jednym z wywiadów przyznała, że ​​chce być absolutnie pewna, że kolejny mężczyzna zostanie u jej boku już do końca życia. „Byłam trzykrotnie żoną. W tym momencie chcę mieć pewność, że to ten właściwy”, mówiła. Warto podkreślić, że nie tylko Jennifer po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Alex wcześniej był żonaty z Cynthią Scurtis, z którą ma dwie córki - 12-letnią Natashę i 8-letnią Ellę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - jak się poznali?

„Siedział tam, w swojej białej koszuli, bardzo pewny siebie i męski, ale tyle gadał! Myślę, że wydawało mu się, że ja będę tą głośną, ale ja nie jestem, ja tylko słucham. Więc mówi i mówi o swoich planach, jak zrezygnował z bejsbolu, jak chciałby się jeszcze ożenić… Mówi o tych wszystkich rzeczach, o których normalnie nie mówi się na pierwszej randce. Nie wiem, czy on myślał, że to randka, ja tak!”, opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Alexem JLo w wywiadzie dla Vanity Fair

Przypomnijmy, kim jest narzeczony Jennifer Lopez. Alex Rodrigez jest byłym basebolistą, ma przydome A-Rod. Jak on zapamiętał ich pierwsze spotkanie? Wokalistka wywarła na nim ogromne wrażenie: „Kiedy powiedziała mi, że jest singielką, musiałem wstać i ogarnąć myśli w głowie. Poszedłem do łazienki i tam zdobyłem się na odwagę, żeby wysłać jej smsa „wyglądasz cholernie gorąco”.”, przyznał w rozmowie z Vanity Fair.

Para spotyka się razem od 2017 roku. Co ciekawe, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się 12 lat temu podczas meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Wówczas od razu wpadli sobie w oko, jednak oboje byli wtedy zajęci. Piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Dziś zdają się tworzyć zgodną i szczęśliwą parę: „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy.”, mówi, po czym dodaje: 

„Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy”. Zobaczcie, jak prezentuje się pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez. Robi wrażenie, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.