O TYM SIĘ MÓWI

Poznajcie historię miłości Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Ich ślub zbliża się wielkimi krokami

Gabriela Czernecka 12 marca 2020 15:30

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się dokładnie rok temu. Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje sławni, piękni, bogaci i... szaleńczo w sobie zakochani! Już mówi się o nich jako o jednej z najpiękniejszych par Hollywood. Wygląda na to, że para zdecydowała się pójść o krok dalej i planuje swój ślub. Poznajcie historię ich miłości!

Jennifer Lopez zaręczyła się

Zakochani wielokrotnie mówili, że to poważny związek, który w przyszłości zakończy się ślubem. Oboje zgodnie twierdzili jednak, że nie zamierzają niczego przyspieszać. Jennifer Lopez jak do tej pory nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Trzykrotnie była w związku małżeńskim. Z Kubańczykiem, Ojani Noa poznała się, gdy ten pracował jako kelner w jednej z restauracji w Miami. Ich małżeństwo trwało zaledwie rok. Drugim mężem Jennifer Lopez był Cris Judd. Ich małżeństwo trwało dwa lata (2001-2003). Jeszcze zanim ogłoszono rozwód para już rok po ślubie przestała utrzymywać ze sobą kontakty, a w tym czasie JLo spotykała się z Benem Affleckiem. Co ciekawe, podobno mieli się pobrać, ale uroczystość odwołano na kilka godzin przed ceremonią. 

Cztery dni po rozwodzie z Crisem Juddem, Jennifer wzięła ślub z wokalistą Markiem Anthonym (2004-2014), z którym ma dwójkę dzieci, Maximiliana i Emme. Nic dziwnego, że w jednym z wywiadów przyznała, że ​​chce być absolutnie pewna, że kolejny mężczyzna zostanie u jej boku już do końca życia. „Byłam trzykrotnie żoną. W tym momencie chcę mieć pewność, że to ten właściwy”, mówiła. Warto podkreślić, że nie tylko Jennifer po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Alex wcześniej był żonaty z Cynthią Scurtis, z którą ma dwie córki - 12-letnią Natashę i 8-letnią Ellę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - jak się poznali?

„Siedział tam, w swojej białej koszuli, bardzo pewny siebie i męski, ale tyle gadał! Myślę, że wydawało mu się, że ja będę tą głośną, ale ja nie jestem, ja tylko słucham. Więc mówi i mówi o swoich planach, jak zrezygnował z bejsbolu, jak chciałby się jeszcze ożenić… Mówi o tych wszystkich rzeczach, o których normalnie nie mówi się na pierwszej randce. Nie wiem, czy on myślał, że to randka, ja tak!”, opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Alexem JLo w wywiadzie dla Vanity Fair

Przypomnijmy, kim jest narzeczony Jennifer Lopez. Alex Rodrigez jest byłym basebolistą, ma przydomek A-Rod. Jak on zapamiętał ich pierwsze spotkanie? Wokalistka wywarła na nim ogromne wrażenie: „Kiedy powiedziała mi, że jest singielką, musiałem wstać i ogarnąć myśli w głowie. Poszedłem do łazienki i tam zdobyłem się na odwagę, żeby wysłać jej smsa: wyglądasz cholernie gorąco”, przyznał w rozmowie z Vanity Fair.

Para spotyka się razem od 2017 roku. Co ciekawe, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się 12 lat temu podczas meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Wówczas od razu wpadli sobie w oko, jednak oboje byli wtedy zajęci. Piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Dziś zdają się tworzyć zgodną i szczęśliwą parę: „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy.”, mówi, po czym dodaje: 

„Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy”. Zobaczcie, jak prezentuje się pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez. Robi wrażenie, prawda?  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!