Przypominamy niezwykłą historię ich relacji...

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2021 15:51

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje sławni, piękni, bogaci i... szaleńczo w sobie zakochani! Mówiło się, że są jedną z najpiękniejszych par Hollywood. W 2019 roku zaręczyli się i wszystko wskazywało na to, że para zdecydowała się pójść o krok dalej i planowała swój ślub. Niestety dziś ogłosili rozstanie. Co było przyczyną rozpadu ich związku? I jak narodziła się ich miłość? Poznajcie szczegóły.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Oświadczenie

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rzeczywiście się rozstali. Para przesłała oświadczenie magazynowi Today zaznaczając od razu, że to ich pierwszy i zarazem jedyny komentarz dotyczący zakończenia związku. Para, która jeszcze niedawno planowała ślub, długo nie komentowała doniesień prasy o rozstaniu.

W końcu oboje zabrali głos. „Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać momentu, gdy będziemy tylko nimi. Nadal zamierzamy ze sobą współpracować i wspierać się wzajemnie w naszych biznesach i projektach. Życzymy sobie i swoim dzieciom wszystkiego najlepszego. Z szacunku dla nich będzie to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie”, brzmi oświadczenie pary.

ZobaczAlex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jego domniemana kochanka wydała oświadczenie!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Przyczyny rozpadu związku 

Przyczyny rozstania Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza nie są jasne. Od kilku miesięcy mówiło się, że Alex Rodriguez zdradził JLo. Para planowała ślub w 2020 roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa uroczystą ceremonię we Włoszech przesunięto w czasie. Chwilę później ujawniono, że w związku pary nie dziele się najlepiej, a prasa co jakiś czas donosiła o kłótniach kochanków. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli podobno robić wszytko, by uratować swój związek i zapisali się nawet na terapię: „Jennifer była podekscytowana, gdy pojawił się u niej osobiście. On naprawdę próbuje wszystko naprawić. To było owocne spotkanie. Lopez była gotowa zrezygnować z relacji z Alexem, teraz jest szczęśliwa, że jednak są razem”, donosił niedawno informator magazynu People.

Jennifer Lopez zaręczyła się w 2019 roku

Zakochani wielokrotnie mówili, że to poważny związek, który w przyszłości zakończy się ślubem. Oboje zgodnie twierdzili jednak, że nie zamierzają niczego przyspieszać. Jennifer Lopez jak do tej pory nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Trzykrotnie była w związku małżeńskim. Z Kubańczykiem, Ojani Noa poznała się, gdy ten pracował jako kelner w jednej z restauracji w Miami. Ich małżeństwo trwało zaledwie rok. Drugim mężem Jennifer Lopez był Cris Judd. Ich małżeństwo trwało dwa lata (2001-2003). Jeszcze zanim ogłoszono rozwód para już rok po ślubie przestała utrzymywać ze sobą kontakty, a w tym czasie JLo spotykała się z Benem Affleckiem. Co ciekawe, podobno mieli się pobrać, ale uroczystość odwołano na kilka godzin przed ceremonią. 

Zobacz również:  Jennifer Lopez i Alex Rodriguez odwołują ślub. Para podjęła trudną decyzję...

Cztery dni po rozwodzie z Crisem Juddem, Jennifer wzięła ślub z wokalistą Markiem Anthonym (2004-2014), z którym ma dwójkę dzieci, Maximiliana i Emme. Nic dziwnego, że w jednym z wywiadów przyznała, że ​​chce być absolutnie pewna, że kolejny mężczyzna zostanie u jej boku już do końca życia. „Byłam trzykrotnie żoną. W tym momencie chcę mieć pewność, że to ten właściwy”, mówiła. Warto podkreślić, że nie tylko Jennifer po raz kolejny miała stanąć na ślubnym kobiercu. Alex wcześniej był żonaty z Cynthią Scurtis, z którą ma dwie córki - 12-letnią Natashę i 8-letnią Ellę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - jak się poznali?

„Siedział tam, w swojej białej koszuli, bardzo pewny siebie i męski, ale tyle gadał! Myślę, że wydawało mu się, że ja będę tą głośną, ale ja nie jestem, ja tylko słucham. Więc mówi i mówi o swoich planach, jak zrezygnował z bejsbolu, jak chciałby się jeszcze ożenić… Mówi o tych wszystkich rzeczach, o których normalnie nie mówi się na pierwszej randce. Nie wiem, czy on myślał, że to randka, ja tak!”, opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Alexem JLo w wywiadzie dla Vanity Fair

Przypomnijmy, kim jest były już partner Jennifer Lopez. Alex Rodrigez jest byłym basebolistą, ma przydomek A-Rod. Jak on zapamiętał ich pierwsze spotkanie? Wokalistka wywarła na nim ogromne wrażenie: „Kiedy powiedziała mi, że jest singielką, musiałem wstać i ogarnąć myśli w głowie. Poszedłem do łazienki i tam zdobyłem się na odwagę, żeby wysłać jej smsa: wyglądasz cholernie gorąco”, przyznał w rozmowie z Vanity Fair.

Para była razem od 2017 roku. Co ciekawe, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się 12 lat temu podczas meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Wówczas od razu wpadli sobie w oko, jednak oboje byli wtedy zajęci. Piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku.

Zdawali się tworzyć zgodną i szczęśliwą parę: „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy.”, mówiła, po czym dodawała.

„Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy”. Dziś ich związek należy już do przeszłości...   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

1/3
Copyright @Getty Images
1/3

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w 2019 roku. Byli razem od 2017 roku, właśnie ogłosili rozstanie. 

2/3
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Copyright @Getty Images
2/3

Co ciekawe, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się 12 lat temu podczas meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Wówczas od razu wpadli sobie w oko, jednak oboje byli zajęci.

3/3
Alex Rodriguez zdrada
Copyright @Getty Images
3/3

Piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Zdawali się tworzyć zgodną i szczęśliwą parę....

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.