Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM JEST GŁOŚNO

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jego domniemana kochanka wydała oświadczenie!

To gwiazda reality show...

Konrad Szczęsny 5 lutego 2021 12:02
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Miał być ślub a będzie... wielkie rozstanie? Zagraniczne media wprost huczą od plotek! Alex Rodriguez, narzeczony Jennifer Lopez, miał dopuścić się zdrady. Mężczyzna ponoć wdał się w płomienny romans z jedną z amerykańskich celebrytek. Domniemana kochanka wydała w tej sprawie oświadczenie!

Burzliwa przeszłość Alexa Rodriguez. Romanse, doping i imprezy

Jego przeszłość daleka jest od ideału. W środowisku sportowców i celebrytów Alex Rodriguez uchodził za bawidamka, imprezowicza i lekkoducha. Miał romansować z wieloma wpływowymi kobietami ze świata show-biznesu, takimi jak Madonna, Kate Hudson czy Cameron Diaz. 

Baseballista stosował także doping, za co groziła mu nawet dożywotnia dyskwalifikacja! Ostatecznie w styczniu 2014 został zawieszony na cały sezon. Karę tę zaakceptował, choć początkowo zapowiadał odwołanie się od niej.

Wydawało się, że przy Jennifer Lopez, którą poznał w 2017 roku, Alex Rodriguez ustatkował się i spoważniał. Tym bardziej, że dwa lata później zaręczyli się i pozowali również w słynnej, zmysłowej sesji dla „Vanity Fair”. W zeszłym roku krążyły plotki o ślubie pary, jednak ostatecznie do niego nie doszło z powodu pandemii koronawirusa. Czy ostatecznie zostanie odwołany? Nie jest to wykluczone. Tym bardziej, że już w 2017 roku spekulowano o romansie sportowca z Lauren Hunter, modelką fitness, zaś dwa dni po zaręczynach media podawały informację, że Alexa Rodrigueza i modelkę „Playboya” Zoe Gregory połączyła intymna relacja...

Najnowsze doniesienia z pewnością nie poprawią całej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że burzliwa przeszłość baseballisty dała o sobie ponownie znać!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują ślub!
Fot. Mario Testino, Vanity Fair

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez są zaręczeni od dwóch lat

Z kim Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? 

Informatorzy zagranicznych mediów są zgodni. Alex Rodriguez wdał się w płomienny romans z Madison LeCory. Kobieta znana jest amerykańskiej publiczności z show „Southern Charm” i nie ma najlepszej reputacji. Zarzuca się jej m.in. regularne sypianie z żonatymi mężczyznami. Celebrytka była na tyle wylewna, że osobiście zwierzyła się z pikantnych szczegółów intymnej relacji swojemu koledze z planu, Craigowi Conoverowi. Na efekt nie trzeba było długo czekać. W nagraniu poinformował on o całej sprawie, mówiąc, że kobieta jest „piep**oną kłamczuchą i niszczycielką związków”. Zagraniczne media huczą od plotek i rozpisują się o kolejnej niewierności narzeczonego Jennifer Lopez.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że domniemana kochanka sportowca wydała oświadczenie! Co prawda przyznała w nim, że miała okazję poznać Alexa Rodrigueza, jednak ich relacja nigdy nie miała charakteru erotycznego.

„Skontaktował się ze mną i tak, rozmawialiśmy, ale poza tym nie było nic… Nigdy go nie widziałem, nawet go nie dotykałam”, zapewniła gorliwie.

Wiadomo, że kontakt nawiązali rok temu. Celebrytka zarzeka się także, że nie ma zamiaru być powodem zakończenia związku Jennifer Lopez i jej narzeczonego... 

„On nigdy fizycznie nie zdradził ze mną swojej narzeczonej. Nie chcę niczego złego dla jego rodziny ani dla mojej”, podkreśliła.

Czy to przejaw szczerości czy może gra pozorów na potrzeby mediów?  

Alex Rodriguez miał zdradzić Jennifer Lopez z celebrytką Madison LeCory:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…