Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM JEST GŁOŚNO

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jego domniemana kochanka wydała oświadczenie!

To gwiazda reality show...

Konrad Szczęsny 5 lutego 2021 12:02
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Miał być ślub a będzie... wielkie rozstanie? Zagraniczne media wprost huczą od plotek! Alex Rodriguez, narzeczony Jennifer Lopez, miał dopuścić się zdrady. Mężczyzna ponoć wdał się w płomienny romans z jedną z amerykańskich celebrytek. Domniemana kochanka wydała w tej sprawie oświadczenie!

Burzliwa przeszłość Alexa Rodriguez. Romanse, doping i imprezy

Jego przeszłość daleka jest od ideału. W środowisku sportowców i celebrytów Alex Rodriguez uchodził za bawidamka, imprezowicza i lekkoducha. Miał romansować z wieloma wpływowymi kobietami ze świata show-biznesu, takimi jak Madonna, Kate Hudson czy Cameron Diaz. 

Baseballista stosował także doping, za co groziła mu nawet dożywotnia dyskwalifikacja! Ostatecznie w styczniu 2014 został zawieszony na cały sezon. Karę tę zaakceptował, choć początkowo zapowiadał odwołanie się od niej.

Wydawało się, że przy Jennifer Lopez, którą poznał w 2017 roku, Alex Rodriguez ustatkował się i spoważniał. Tym bardziej, że dwa lata później zaręczyli się i pozowali również w słynnej, zmysłowej sesji dla „Vanity Fair”. W zeszłym roku krążyły plotki o ślubie pary, jednak ostatecznie do niego nie doszło z powodu pandemii koronawirusa. Czy ostatecznie zostanie odwołany? Nie jest to wykluczone. Tym bardziej, że już w 2017 roku spekulowano o romansie sportowca z Lauren Hunter, modelką fitness, zaś dwa dni po zaręczynach media podawały informację, że Alexa Rodrigueza i modelkę „Playboya” Zoe Gregory połączyła intymna relacja...

Najnowsze doniesienia z pewnością nie poprawią całej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że burzliwa przeszłość baseballisty dała o sobie ponownie znać!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują ślub!
Fot. Mario Testino, Vanity Fair

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez są zaręczeni od dwóch lat

Z kim Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? 

Informatorzy zagranicznych mediów są zgodni. Alex Rodriguez wdał się w płomienny romans z Madison LeCory. Kobieta znana jest amerykańskiej publiczności z show „Southern Charm” i nie ma najlepszej reputacji. Zarzuca się jej m.in. regularne sypianie z żonatymi mężczyznami. Celebrytka była na tyle wylewna, że osobiście zwierzyła się z pikantnych szczegółów intymnej relacji swojemu koledze z planu, Craigowi Conoverowi. Na efekt nie trzeba było długo czekać. W nagraniu poinformował on o całej sprawie, mówiąc, że kobieta jest „piep**oną kłamczuchą i niszczycielką związków”. Zagraniczne media huczą od plotek i rozpisują się o kolejnej niewierności narzeczonego Jennifer Lopez.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że domniemana kochanka sportowca wydała oświadczenie! Co prawda przyznała w nim, że miała okazję poznać Alexa Rodrigueza, jednak ich relacja nigdy nie miała charakteru erotycznego.

„Skontaktował się ze mną i tak, rozmawialiśmy, ale poza tym nie było nic… Nigdy go nie widziałem, nawet go nie dotykałam”, zapewniła gorliwie.

Wiadomo, że kontakt nawiązali rok temu. Celebrytka zarzeka się także, że nie ma zamiaru być powodem zakończenia związku Jennifer Lopez i jej narzeczonego... 

„On nigdy fizycznie nie zdradził ze mną swojej narzeczonej. Nie chcę niczego złego dla jego rodziny ani dla mojej”, podkreśliła.

Czy to przejaw szczerości czy może gra pozorów na potrzeby mediów?  

Alex Rodriguez miał zdradzić Jennifer Lopez z celebrytką Madison LeCory:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?