Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram: @arod
O NICH SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szczerze o swoim związku. Kryzys zażegnany?

Filmik z ich udziałem stał się hitem sieci

Konrad Szczęsny 26 marca 2020 15:14
Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram: @arod

Niedawno pojawiły się doniesienia, jakoby związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza przechodził poważny kryzys. Dowodem miały być zdjęcia, które wykonali paparazzi: widać było na nich, że oboje są zdenerwowani i unikają nawet patrzenia na siebie. Być może by rozwiać te sensacyjne spekulacje, a być może po prostu ze względu na domową kwarantannę para zamieściła w aplikacji Tik Tok filmikik, w którym opowiedzieli odpowiadali na pytania, dotyczące swojej relacji. Fani są zachwyceni tym wideo!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez o pierwszym pocałunku i przeprosinach

W nagraniu oboje siedzą na kanapie z zamkniętymi oczami, zaś córka aktorki i piosenkarki zadaje im pytania o związek. W krótkim czasie muszą przy tym wskazać palcem na osobę, która daną rzecz zrobiła jako pierwsza lub wykonuje daną czynność lepiej. Co ciekawe, czasem odpowiedzi Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza znacznie się różniły!

I tak przy pytaniu „kto zainicjował pierwszy pocałunek”, gwiazda wskazała palcem na partnera, zaś on na nią. Podobnie było w przypadku pytania „kto pierwszy przeprasza po kłótni”. Aktorka wskazała na siebie, zaś jej narzeczony był pewny, że to zawsze jego zasługa. Nie inaczej przedstawiała się sytuacja w kwestii posiadania większej cierpliwości. Z kolei na siebie nawzajem wskazali przy pytaniu o to, kto jest bardziej zabawny.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: kto pierwszy powiedział „kocham cię”?

W innych kwestiach byli bardziej zgodni. Jaki jest tego efekt? Fani już wiedzą, że to Jennifer Lopez lepiej gotuje, jest bardziej uparta i wydaje więcej pieniędzy, zaś Alex Rodriguez jako pierwszy powiedział do swojej wybranki „kocham cię”, jest bardziej romantyczny oraz uchodzi za duszę towarzystwa.

Całe wideo możesz zobaczyć poniżej. Czy według Ciebie chcieli za pośrednictwem tej publikacji ocieplić wizerunek i rozwiać wszelkie wątpliwości, dotyczące kryzysu w związku czy może była to jedynie niewinna zabawa, spowodowana kwarantanną?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family feud 😅❤️ Caption this... #coupleschallenge

Post udostępniony przez Alex Rodriguez (@arod)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today was a dream day for me. First, I’d like to thank everyone who tuned in to watch my first ARod baseball clinic. I hope you guys learned something and enjoyed it as much as I enjoyed doing it! . I mentioned this during the livestream, but do you know what Shakespeare did when he was quarantined because of the plague? He wrote King Lear. You can let this time pass you by, or you can seize it and use it to work on your swing, watch a ton of video, and make yourself a better player. Or a better anything, for that matter. . . You can also use it to spend quality time with family. We had a blast playing a little baseball in the yard with the four powerful young women in my life. . When I was their age, I couldn’t afford bats, balls ⚾️ and gloves. I was lucky to have great mentors to look out for me, and for the @bgcmiamidade giving me a place to play. . Today, it was so much fun watching them take some cuts. The only depressing part was watching Jen lock in on her swing and launch one. What can’t she do? She even hits better than I do! #ShesANatural 🔱

Post udostępniony przez Alex Rodriguez (@arod)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!