O TYM SIĘ MÓWI

Koszmarne kulisy rozwodu Jennifer Aniston i Justina Theroux...

Te wieści zasmuciły fanów pary

Konrad Szczęsny 28 sierpnia 2018 20:27
Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się o majątek
Fot. Getty Images

Uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood. Jednak już w grudniu 2017 roku zaczęto mówić o tym, że ich kilkuletni związek dobiegł końca. Jennifer Aniston i Justin Theroux potwierdzili to we wspólnym oświadczeniu, wydanym w połowie lutego 2018 roku. Co prawda zapewnili, że pozostają w przyjacielskich relacjach, jednak najnowsze doniesienia mogą być zapowiedzą tego, że aktorska para stoczy ze sobą długą i wyczerpującą batalię w sądzie!

Kulisy rozwodu Jennifer Aniston i Justina Theroux: para kłóci się o majątek

Przyczyną takiego stanu rzeczy mają być oczywiście pieniądze. Kwota, o którą chodzi to – bagatela! – aż 200 milionów dolarów. Na tyle bowiem szacowany jest majątek gwiazdy Przyjaciół. Kłótnie o jego podział są w ostatnim czasie przyczyną narastającego konfliktu między Jennifer Aniston i Justinem Theroux!

„Jen myślała, że rozwiodą się w zgodzie, ale się myliła. Ma nadzieję, że nigdy nie zobaczy się z Justinem ani nie porozmawia z nim, ani nawet nie wymówi jego imienia, gdy to wszystko się skończy”, twierdzi informator magazynu Life&Style.

Były ukochany gwiazdy twierdzi podobno, że za ponad 5 lat bycia razem i 2,5 roku małżeństwa zasługuje na połowę jej majątku. Prawnicy Jennifer Aniston zapewniają z kolei, że były partner nie otrzyma od aktorki nawet jednego dolara.

Ile w tym prawdy? Przekonamy się zapewne niebawem  

Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fot. East News

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstaną się przez narkotyki?
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!