Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się o majątek
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Koszmarne kulisy rozwodu Jennifer Aniston i Justina Theroux...

Te wieści zasmuciły fanów pary

Konrad Szczęsny 28 sierpnia 2018 20:27
Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się o majątek
Fot. Getty Images

Uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood. Jednak już w grudniu 2017 roku zaczęto mówić o tym, że ich kilkuletni związek dobiegł końca. Jennifer Aniston i Justin Theroux potwierdzili to we wspólnym oświadczeniu, wydanym w połowie lutego 2018 roku. Co prawda zapewnili, że pozostają w przyjacielskich relacjach, jednak najnowsze doniesienia mogą być zapowiedzą tego, że aktorska para stoczy ze sobą długą i wyczerpującą batalię w sądzie!

Kulisy rozwodu Jennifer Aniston i Justina Theroux: para kłóci się o majątek

Przyczyną takiego stanu rzeczy mają być oczywiście pieniądze. Kwota, o którą chodzi to – bagatela! – aż 200 milionów dolarów. Na tyle bowiem szacowany jest majątek gwiazdy Przyjaciół. Kłótnie o jego podział są w ostatnim czasie przyczyną narastającego konfliktu między Jennifer Aniston i Justinem Theroux!

„Jen myślała, że rozwiodą się w zgodzie, ale się myliła. Ma nadzieję, że nigdy nie zobaczy się z Justinem ani nie porozmawia z nim, ani nawet nie wymówi jego imienia, gdy to wszystko się skończy”, twierdzi informator magazynu Life&Style.

Były ukochany gwiazdy twierdzi podobno, że za ponad 5 lat bycia razem i 2,5 roku małżeństwa zasługuje na połowę jej majątku. Prawnicy Jennifer Aniston zapewniają z kolei, że były partner nie otrzyma od aktorki nawet jednego dolara.

Ile w tym prawdy? Przekonamy się zapewne niebawem  

Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fot. East News

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstaną się przez narkotyki?
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.