Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się! Kim jest Georgina Rodriguez, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

Konrad Szczęsny 20 września 2017 12:10
Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News

Cristiano Ronaldo oświadczył się swojej partnerce, modelce Georginie Rodriguez! Hiszpańskie media nie mają wątpliwości, że pierścionek z imponujących rozmiarów brylantem, który ostatnio pojawił się na placu ukochanej piłkarza, to właśnie efekt zaręczyn pary. Kiedy można spodziewać się ich ślubu?

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Zaręczyny Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wkrótce zostaną rodzicami dziewczynki, ale zanim się to stanie, piłkarz postanowił pójść krok dalej i oświadczył się ukochanej!

 

Hiszpańskie i portugalskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Zaznaczają, że ostatnio para pojawiła się na meczu Sportingu (były klub Ronaldo) w Lizbonie i na palcu pięknej modelki można było zobaczyć pierścionek z dużym brylantem, którego nigdy wcześniej nie nosiła. Co prawda napastnik Realu Madryt i kapitan reprezentacji Portugalii nie skomentował tych doniesień, ale do pary płyną już gratulacje z całego świata.

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

 

Związek Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo

 

Ich związek długo był utrzymywany w tajemnicy. Para na początku znajomości (w listopadzie 2016 roku) wybrała się m.in. do Disneylandu. W trakcie tej wyprawy Cristiano Ronaldo założył... perukę! Jednak nie pomogło to w niczym - zdjęcia pary, bawiącej się w tym miejscu, obiegły media na całym świecie. Później zaczęto plotkować, że napastnik Realu Madryt przedstawił modelkę swojej matce, która ją zaakceptowała. Po raz pierwszy pojawili się razem na początku tego roku na uroczystej gali FIFA, gdzie chętnie pozowali do zdjęć wraz z pierworodnym synem piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniorem. Z kolei w maju tego roku zaczęto plotkować, że Georgina Rodriguez jest w ciąży i jesienią wraz z kapitanem reprezentacji Portugalii powitają na świecie córeczkę. W końcu potwierdził to sam piłkarz 

 

Polecamy też: Oto nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo. Kim jest Georgina Rodriguez?

 

Rodzinny portret Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano

 

Kim jest Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo?

 

Georgina Rodriguez to modelka, która urodziła się w południo-wschodniej części Hiszpanii. Pochodzi z miasteczka Jaca. Jako dziecko chciała zostać tancerką (zaczęła trenować, gdy miała 4 lata), jednak jako nastolatka wyjechała do Londynu, by podszkolić znajomość języka angielskiego. Gdy powróciła do rodzinnego kraju, postanowiła podbić świat modelingu. Przeniosła się do Madrytu i rozpoczęła współpracę z jednym z salonów Gucciego. Obecnie ma 21 lat. Pierwsze spotkanie napastnika Realu Madryt i jego nowej dziewczyny nastąpiło prawdopodobnie w trakcie jednej z imprez Dolce&Gabbana w połowie 2016 roku. Po raz pierwszy pojawili się natomiast razem w grudniu na jednym z meczów na trybunach stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie.

 

Polecamy też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

 

Ślub Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

 

Po raz pierwszy plotki o ślubie Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez pojawiły się już w styczniu 2017 roku i mówiło się, że para planuje sformalizować swój związek w 2018 roku. Jednak wydaje się, że były to jedynie spekulacje. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.