Konrad Szczęsny 10 stycznia 2017 12:15
1/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News/Getty Images
1/6

Cristiano Ronaldo na uroczystej gali FIFA, na której otrzymał Złotą Piłkę, pojawił się z nową dziewczyną, Georginą Rodriguez. Piłkarz pozował z nią na czerwonym dywanie, zaś towarzyszył im syn napastnika Realu Madryt, Cristiano Ronaldo Junior. Co więcej, sportowiec podziękował jej w swojej oficjalnej przemowie po ogłoszeniu wyników! Kim jest piękna Hiszpanka?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

 

Kim jest Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez pochodzi z południo-wschodniej części Hiszpanii, a dokładniej z miasteczka Jaca. Początkowo wiązała swoją przyszłość z tańcem (zaczęło go trenować, gdy miała 4 lata). Jednak jakiś czas potem wyjechała do Londynu, by podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne, a dokładniej znajomość języka angielskiego. Gdy powróciła do rodzinnego kraju, postanowiła podbić świat modelingu. Przeniosła się do Madrytu i rozpoczęła współpracę z jednym z salonów Gucciego. Aktualnie ma 21 lat. Od kiedy spotyka się z najlepszym piłkarzem świata? Jak się poznali? Sprawdźcie!

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

2/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
2/6

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - jak się poznali?

Pierwszy raz nazwisko hiszpańskiej modelki zaczęło pojawiać się w mediach w kontekście piłkarza w listopadzie 2016 r. Wtedy to para została przyłapana przez paparazzi w Disneylandzie. Na tę okazję napastnik Realu Madryt założył nawet perukę! Jego zabiegi na nic się nie zdały, wszyscy rozpoznali bez problemu najbardziej popularnego piłkarza świata. W związku z tym zaczęto spekulować, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaczęli spotykać się już w połowie poprzedniego roku, jednak skrzętnie ukrywali ten fakt przed światem. Ponoć to coś poważnego: modelka poznała już nawet matkę Cristiano, Dolores (a to niezwykle ważne w przypadku relacji piłkarza z kobietami). Pierwsze spotkanie napastnika Realu Madryt i jego nowej dziewczyny nastąpiło prawdopodobnie w trakcie jednej z imprez Dolce&Gabbana. Po raz pierwszy pojawili się razem w grudniu na jednym z meczów na trybunach stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie. Gala FIFA w Zurychy to ich pierwsze oficjalne wyjście. Na czerwonym dywanie towarzyszył im syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior.

 

3/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
3/6

Cristiano Ronaldo Piłkarzem Roku 2016

Portugalczyk w oficjalnej przemowie, gdy odbierał Złotą Piłkę, podziękował swoim bliskim oraz... właśnie Georginie Rodriguez!

"Wow, wow, wow. To nie jest mój pierwszy raz, ale i tak jest to niezwykłe wyróżnienie. Ponownie dziękuję moim kolegom z Realu Madryt i reprezentacji Portugalii, mojej rodzinie i dziewczynie. 2016 rok był najlepszy w mojej karierze. Miałem przed nim pewne wątpliwości, ale wyszło super - spełniłem oczekiwania swoje i nie tylko swoje. Po tych sukcesach nie miałem wątpliwości, że to mój najlepszy rok i mogę zdobyć tę nagrodę. Nigdy go nie zapomnę. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali" - mówił na gali 9 stycznia gwiazdor Realu Madryt.

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

4/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior, Dolores Dos Santos
Copyright @Getty Images
4/6

Na gali FIFA Cristiano Ronaldo pojawił się nie tylko z nową dziewczyną Georginą Rodriguez. Towarzyszył mu także syn Cristiano Ronaldo Junior oraz matka Dolores dos Santos. Przypomnijmy, że według doniesień mediów i dziennikarzy sportowych, zawsze musi ona zaakceptować wybranki syna, dopiero później napastnik Realu Madryt może pojawiać się z nimi publicznie.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

5/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @Getty Images
5/6

Tak Cristiano Ronaldo prezentował się z nową dziewczyną, Georginą Rodriguez, w trakcie gali FIFA 2016, na której odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza minionego roku. Na czerwonym dywanie towarzyszył im syn napastnika Realu Madryt, Cristiano Ronaldo Junior.

Czy piłkarz i modelka pasują do siebie?

6/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
6/6

Czy Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stworzą związek na miarę jego relacji z Iriną Shayk? A może modelka to jedynie przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej?

 

Przeczytaj też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.