Konrad Szczęsny 10 stycznia 2017 12:15
1/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News/Getty Images
1/6

Cristiano Ronaldo na uroczystej gali FIFA, na której otrzymał Złotą Piłkę, pojawił się z nową dziewczyną, Georginą Rodriguez. Piłkarz pozował z nią na czerwonym dywanie, zaś towarzyszył im syn napastnika Realu Madryt, Cristiano Ronaldo Junior. Co więcej, sportowiec podziękował jej w swojej oficjalnej przemowie po ogłoszeniu wyników! Kim jest piękna Hiszpanka?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

 

Kim jest Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez pochodzi z południo-wschodniej części Hiszpanii, a dokładniej z miasteczka Jaca. Początkowo wiązała swoją przyszłość z tańcem (zaczęło go trenować, gdy miała 4 lata). Jednak jakiś czas potem wyjechała do Londynu, by podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne, a dokładniej znajomość języka angielskiego. Gdy powróciła do rodzinnego kraju, postanowiła podbić świat modelingu. Przeniosła się do Madrytu i rozpoczęła współpracę z jednym z salonów Gucciego. Aktualnie ma 21 lat. Od kiedy spotyka się z najlepszym piłkarzem świata? Jak się poznali? Sprawdźcie!

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

2/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
2/6

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - jak się poznali?

Pierwszy raz nazwisko hiszpańskiej modelki zaczęło pojawiać się w mediach w kontekście piłkarza w listopadzie 2016 r. Wtedy to para została przyłapana przez paparazzi w Disneylandzie. Na tę okazję napastnik Realu Madryt założył nawet perukę! Jego zabiegi na nic się nie zdały, wszyscy rozpoznali bez problemu najbardziej popularnego piłkarza świata. W związku z tym zaczęto spekulować, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaczęli spotykać się już w połowie poprzedniego roku, jednak skrzętnie ukrywali ten fakt przed światem. Ponoć to coś poważnego: modelka poznała już nawet matkę Cristiano, Dolores (a to niezwykle ważne w przypadku relacji piłkarza z kobietami). Pierwsze spotkanie napastnika Realu Madryt i jego nowej dziewczyny nastąpiło prawdopodobnie w trakcie jednej z imprez Dolce&Gabbana. Po raz pierwszy pojawili się razem w grudniu na jednym z meczów na trybunach stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie. Gala FIFA w Zurychy to ich pierwsze oficjalne wyjście. Na czerwonym dywanie towarzyszył im syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior.

 

3/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
3/6

Cristiano Ronaldo Piłkarzem Roku 2016

Portugalczyk w oficjalnej przemowie, gdy odbierał Złotą Piłkę, podziękował swoim bliskim oraz... właśnie Georginie Rodriguez!

"Wow, wow, wow. To nie jest mój pierwszy raz, ale i tak jest to niezwykłe wyróżnienie. Ponownie dziękuję moim kolegom z Realu Madryt i reprezentacji Portugalii, mojej rodzinie i dziewczynie. 2016 rok był najlepszy w mojej karierze. Miałem przed nim pewne wątpliwości, ale wyszło super - spełniłem oczekiwania swoje i nie tylko swoje. Po tych sukcesach nie miałem wątpliwości, że to mój najlepszy rok i mogę zdobyć tę nagrodę. Nigdy go nie zapomnę. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali" - mówił na gali 9 stycznia gwiazdor Realu Madryt.

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

4/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior, Dolores Dos Santos
Copyright @Getty Images
4/6

Na gali FIFA Cristiano Ronaldo pojawił się nie tylko z nową dziewczyną Georginą Rodriguez. Towarzyszył mu także syn Cristiano Ronaldo Junior oraz matka Dolores dos Santos. Przypomnijmy, że według doniesień mediów i dziennikarzy sportowych, zawsze musi ona zaakceptować wybranki syna, dopiero później napastnik Realu Madryt może pojawiać się z nimi publicznie.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

5/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @Getty Images
5/6

Tak Cristiano Ronaldo prezentował się z nową dziewczyną, Georginą Rodriguez, w trakcie gali FIFA 2016, na której odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza minionego roku. Na czerwonym dywanie towarzyszył im syn napastnika Realu Madryt, Cristiano Ronaldo Junior.

Czy piłkarz i modelka pasują do siebie?

6/6
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @East News
6/6

Czy Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stworzą związek na miarę jego relacji z Iriną Shayk? A może modelka to jedynie przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej?

 

Przeczytaj też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.