Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
Fot. Facebook/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo zapłacił surogatce fortunę za milczenie. Dlaczego tak pilnie strzeże rodzinnej tajemnicy?

Konrad Szczęsny 4 lipca 2017 09:15
Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
Fot. Facebook/East News

Cristiano Ronaldo w czerwcu 2017 r. został po raz drugi ojcem. Na świat przyszły bliźnięta: chłopiec i dziewczynka, którym napastnik Realu Madryt nadał imiona Eva oraz Mateo. Urodziła je surogatka, podobnie jak najstarszego syna piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniora. Światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie: podobno kapitan reprezentacji Portugalii zapłacił surogatce za usługę majątek! 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Polecamy też: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

Ile Cristiano Ronaldo zapłacił surogatce?

Bliźnięta przyszły na świat w Portugalii. Urodziła je kobieta, której tożsamość prawdopodobnie nigdy nie zostanie ujawniona, tak jak było to w przypadku matki pierwszego dziecka piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniora

Usługa z pewnością nie należała do najtańszych. Różne media szacują, że Cristiano Ronaldo przeznaczył na ten cel od 200 tysięcy euro (około miliona złotych) do aż... 12 milionów dolarów, czyli około 45 milionów złotych! Oczywiście informacje te są nieoficjalne.

Polecamy też: Wychowuje jego dzieci, pilnie strzeże rodzinnych tajemnic. Co wiemy o Dolores dos Santos, matce Cristiano Ronaldo?

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Dzieci Cristiano Ronaldo - dlaczego urodziła je surogatka?

Wiadomość o tym, że Cristiano Ronaldo zdecydował się powiększyć rodzinę, obiegła media wiosną tego roku. Od początku mówiło się, że napastnik Realu Madryt zdecydował się skorzystać z usług surogatki. Fani piłkarza oraz media były tym faktem zaintrygowane o tyle, że od stycznia 2017 r. kapitan reprezentacji Portugalii zaczął oficjalnie pokazywać się z w towarzystwie hiszpańskiej modelki, Georginy Rodriguez. Co więcej mówi się, że... jest ona obecnie w piątym miesiącu ciąży i dziecko pary przyjdzie na świat w październiku tego roku! 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

Cristiano Ronaldo jest gejem? 

W związku z tym jak bumerang powróciły plotki dotyczące orientacji seksualnej Cristiano Ronaldo. Już kilka razy mówiło się, że przystojny Portugalczyk nie stroni od towarzystwa przystojnych i dobrze zbudowanych mężczyzn, z którymi chętnie spędza m.in. wakacje. Pod koniec 2015 r. głośno było także o jego relacji z marokańskim kickbokserem, Badrem Harim. Z kolei w trakcie meczu Realu Madryt z Atletico w listopadzie 2016 r. miał wdać się na boisku w kłótnię z Jorge Resurrección Merodio, znanym jako Koke, który nazwał Portugalczyka pedałem. Ten z kolei odpowiedział mu ponoć: „Tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, su*insynu”! Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym miesiącu paparazzi sfotografowali go w towarzystwie Georginy Rodriguez. Równocześnie pojawiło się pytanie, czy hiszpańska modelka nie jest dla Cristiano Ronaldo idealnym alibi, które ma uciąć wszelkie spekulacje dotyczące jego orientacji seksualnej.

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.