Konrad Szczęsny 22 listopada 2016 12:00
Jaka jest prawda?
1/11
Cristiano Ronaldo
Copyright @Getty Images
1/11

Od kilku dni media na całym świecie spekulują, że Cristiano Ronaldo i jego nowa dziewczyna, Georgina Rodriguez, planują pobrać się w 2018 roku, tuż po Mistrzostwach Świata w Rosji. Jednak życie osobiste jednego z najlepszych piłkarzy świata od lat wywoływało ogromne kontrowersje.​

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo bierze ślub z modelką Georginą Rodriguez! Para wyznaczyła już datę uroczystości

 

Piłkarzowi wielokrotnie zarzucano, że jest gejem. Apogeum domysłów przypadło na mecz Realu Madryt z Atletico, który odbył się w listopadzie 2016 roku. W jego trakcie zawodnik Jorge Resurrección Merodio, znany jako Koke, miał nazwać Portugalczyka pedałem. Ten z kolei odpowiedział mu ponoć: „Tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, su*insynu”!

 

Przeczytaj też: Cristiano Ronaldo oszustem podatkowym? Tak twierdzi niemiecka i hiszpańska prasa

 

Plotki o orientacji Cristiano Ronaldo przez lata powracały jak bumerang, mimo że piłkarz ma na koncie kilka związków z pięknymi modelkami i celebrytkami. Media co jakiś czas rozpisywały się o wakacjach piłkarza w towarzystwie muskularnych mężczyzn na luksusowych jachtach. Na fotografiach widać, jak przytulają się, otulają ręcznikami i smarują olejkami.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

 

Jeśli dodać do tego fakt, że jedyny syn piłkarza Cristiano Junior został urodzony przez surogatkę, nic dziwnego, że orientacja seksualna Portugalczyka przez lata była tematem wielu spekulacji.

 

Zobaczcie zdjęcia piłkarza w naszej galerii i sprawdźcie, co jeszcze wywoływało tak wiele kontrowersji oraz z jakimi mężczyznami go wiązano!

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo drżał, by ta książka nie powstała. Czy nowa biografia potwierdzi plotki o jego homoseksualizmie?

 

 

 

2/11
Cristiano Ronaldo na wakacjach z mężczyznami
Copyright @East News
2/11

Cyklicznie w mediach pojawiają się właśnie takie zdjęcia. Cristiano Ronaldo uwielbia spędzać wakacje na luksusowych jachtach, często w okolicach Ibizy. Czasem towarzyszy mu rodzina (mama i syn), zaś czasem znajomi i przyjaciele. Nie brakuje jednak i takich, na których piłkarzowi towarzyszą atrakcyjnii, młodzi i muskularni mężczyźni. Nie tylko oddają się oni zwyczajowym wakacyjnym rozrywkom, jak pływanie w morzu i opalanie, lecz także chętnie okazują sobie czułość. Złośliwi twierdzą, że „przecież nie ma nic dziwnego w grupie gejów, która spędza wspólnie wakacje”. Z drugiej strony nie od dziś wiadomo, że mieszkańcy Europy Południowej chętnie okazują sobie czułość i nie musi to świadczyć o homoseksualnej orientacji seksualnej.

 

Polecamy też: "Kto jest najlepszym piłkarzem świata? Ja". Cristiano Ronaldo zapewnia, że ten film to nie fikcja

 

 

 

 

 

3/11
Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Juniorem
Copyright @East News
3/11

Jedyny syn Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo JR., przyszedł na świat w 2010 r. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że... tożsamość matki nigdy nie została ujawniona! Po jego narodzinach piłkarz zamieścił jedynie na Twitterze wpis:

 

„Z wielką radością informuję, że niedawno zostałem ojcem chłopca. Uzgodniłem z matką dziecka, której tożsamość pozostanie informacją poufną, że syn będzie wyłącznie pod moją opieką. Żadne inne informacje nie będą udzielane i proszę, by w pełni uszanować moje prawo do prywatności (i prywatności dziecka), przynajmniej w kwestii tak osobistej, jak ta” - napisał wówczas.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

 

 

4/11
Cristiano Ronaldo i Badr Harim, nowy chłopak Cristiano Ronaldo
Copyright @Instagram @Cristiano Ronaldo
4/11

To jedno z tych zdjęć Cristiano Ronaldo, które było szeroko komentowane w mediach. W grudniu 2015 r. pojawiła się informacja, że piłkarza i marokańskiego kickboksera (który na zdjęciu trzyma zawodnika Realu Madryt na rękach) Badra Hariego łączy płomienny romans!

 

Według jednego z francuskich komentatorów sportowych Daniela Riolo, powodem częstych podróży Ronaldo do Maroka była właśnie namiętność do tamtejszego sportowca.

 

Plotki podsyciły właśnie te zdjęcia, na których kickbokser trzyma na rękach Cristiano, a które podpisał: 

„Świeżo po ślubie, hahaha. Zawsze gotowy, żeby cię podnieść”.

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo drżał, by ta książka nie powstała. Czy nowa biografia potwierdzi plotki o jego homoseksualizmie?

 

 

5/11
Cristiano Ronaldo bez koszulki
Copyright @East News
5/11

Wiele kontrowersji wywołuje także sam wygląd piłkarza. Wiadomo, że przywiązuje on do niego dużą wagę. Nie chodzi jedynie o ćwiczenia na siłowni i idealnie wyrzeźbioną sylwetkę, lecz także ubiór i... fryzurę! W kuluarach plotkuje się, że Cristiano Ronaldo przed meczem starannie modeluje włosy, aby żaden z nich nie spłatał mu figla w trakcie rozgrywek.

 

Polcamy też: TYLKO U NAS Trenuj z Anną Lewandowską i Viva.pl! Dzień drugi: Pies z głową w dół WIDEO

 

 

6/11
Cristiano Ronaldo bez koszulki
Copyright @East News
6/11

Rozbawienie fanów piłki nożnej na całym świecie wywołują reakcje Cristiano Ronaldo na przegraną. Niczym dziecko, zawsze w takich sytuacjach... płacze. Ponoć jest to zawsze spowodowane poczuciem bezsilności. Jednak złośliwi twierdzą, że jest tak bardzo przyzwyczajony do sukcesów, iż trudno przychodzi mu przegrywanie...

 

Polecamy też: „Na życie zabrakło mi czasu”. Anita Włodarczyk o cenie sportowego sukcesu

7/11
Cristiano Ronaldo bez koszulki
Copyright @East News
7/11

Związki z kobietami to inny rozdział. W 2010 r. Cristiano Ronaldo zaczął spotykać się z rosyjską modelką i celebrytką Iriną Shayk. Związek trwał pięć lat. Jednak w jego trakcie co i rusz pojawiały się informacje o kryzysie, głównie z uwagi na zamiłowanie piłkarza do hucznych imprez. Dziś Irina Skayk spotyka się z aktorem Bradley Cooperem, a Cristiano wciąż jest kawalerem.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

 

 

8/11
Cristiano Ronaldo bez koszulki
Copyright @East News
8/11

Po rozstaniu z rosyjską modelką Cristiano Ronaldo był łączony z wieloma innymi kobietami, jednak z żadną na dłużej. To tylko podsyciło plotki dotyczące jego orientacji seksualnej. Hejterzy stwierdzili, że ma dość udawania heteroseksualnego mężczyzny. Przyznać trzeba, że on konsekwentnie milczy w tej sprawie. Jedni zarzucają mu bierność i to, że pozwala mediom na szarganie imienia, jeszcze inni podziwiają napastnika Realu Madryt za to, że nie stara się nikomu niczego udowodnić.

 

Polecamy też: „Nie mówcie o nas, że jesteśmy dzielni”. Polacy zdobyli rekordową liczbę 39 medali na Paraolimpiadzie w Rio

 

 

 

 

9/11
Muskulatura Cristiano Ronaldo
Copyright @East News
9/11

Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że Cristiano Ronaldo od lat wygrywa wszelkie plebiscyty organizacji LGBTQ na najseksowniejszych sportowców i celebrytów i zdobywa kolejne tytuły „wymarzonego geja”. Jednak zawsze podkreślany jest fakt, że nie ma to żadnego związku z domniemaną orientacją sportowca, a jedynie jest dowodem na to, jak wielu mężczyzn na świecie wzdycha do zawodnika Realu Madryt.

 

Polecamy też: Mucha na siłowni, Lis na bieżni, Lewandowska ze sztangą. Gwiazdy ćwiczyły specjalnie dla VIVY!

 

 

10/11
Cristiano Ronaldo mecz Real Madryt
Copyright @Getty Images
10/11

Cristiano Ronaldo był również z biegiem lat posądzany o... seksoholizm! Ma to związek z tym, że niemal każdą wolną chwilę poza boiskiem poświęca imprezowaniu.

 

Polecamy też: "Kto jest najlepszym piłkarzem świata? Ja". Cristiano Ronaldo zapewnia, że ten film to nie fikcja

 

 

11/11
Cristiano Ronaldo w okularach
Copyright @Getty Images
11/11

Czy Cristiano Ronaldo faktycznie jest gejem? Wydaje się to nieistotne. Faktem jest, że należy do absolutnej światowej czołówki, jeśli chodzi o piłkarzy. A w sieci coraz częściej pojawiają się komentarze, że w XXI wieku bycie gejem wcale nie wyklucza bycia idolom i mężczyzn, i kobiet. Bez względu na orientację seksualną Cristiano Ronaldo trzeba przyznać, że angażuje się w wiele akcji charytatywnych i pomaga biednym oraz potrzebującym.

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.