Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
Fot. Facebook @Cristiano Ronaldo
O TYM SIĘ MÓWI

Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Konrad Szczęsny 1 lipca 2017 09:00
Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
Fot. Facebook @Cristiano Ronaldo

29 czerwca Cristiano Ronaldo oficjalnie potwierdził, że po raz drugi został ojcem. Prawdopodobnie 8 czerwca na świat przyszła dwójka jego dzieci: chłopiec i dziewczynka, którym piłkarz nadał imiona Eva i Mateo. Ich matką jest – podobnie jak w przypadku Cristiano Ronaldo Juniora – surogatka. Co więcej mówi się, że partnerka piłkarza, modelka Georgina Rodriguez, jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi już w październiku tego roku. Lawina plotek i domysłów na temat życia prywatnego napastnika Realu Madryt na nowo rozgrzała media. Czy faktycznie piękna Hiszpanka, która już niebawem zostanie matką dziecka napastnika Realu Madryt, jest tylko figurantką, która ma ukryć prawdziwą orientację seksualną piłkarza?

 

                Polecamy: Cristiano Ronaldo po raz kolejny został ojcem! Dobrą nowiną i wyjątkowym zdjęciem podzielił się z fanami na Facebooku

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

 

Polecamy też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

 

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

 

Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo, jest w ciąży?

 

Od jakiegoś czasu media spekulują na temat tego, że modelka, z którą Cristiano Ronaldo zaczął pokazywać się publicznie od stycznia tego roku, a spotykają się prawdopodobnie od listopada zeszłego, zaszła w ciążę. Mówi się, że to już 5. miesiąc i kolejny potomek kapitana reprezentacji Portugalii przyjdzie na świat w październiku. Media ujawniły nawet płeć dziecka!

 

Nic dziwnego, że Rodriguez zdaje się kwitnąć w ciąży, bo spodziewa się dziewczynki! Na początku nie chciała opowiadać mediom o odmiennym stanie, ale zdjęcia jej powiększonego brzucha mówią same za siebie. Ronaldo na pewno nie posiada się z radości”, twierdzi znajomy pary w rozmowie z serwisem Daily Mail.

 

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostanie ojcem
Fot. East News

Spekulacje wywołało to zdjęcie (opublikowane pod koniec maja 2017 r.), na którym piłkarz trzyma rękę na brzuchu partnerki.

 

Polecamy też: Wychowuje jego dzieci, pilnie strzeże rodzinnych tajemnic. Co wiemy o Dolores dos Santos, matce Cristiano Ronaldo?

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

 

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

 

Internauci i fani o dzieciach Cristiano Ronaldo

 

Tym większe jest zdziwienie całego świata, że bliźniaki, które przyszły na świat, to efekt wynajęcia przez piłkarza surogatki, podobnie jak było to w przypadku urodzonego w czerwcu 2010 r. pierworodnego syna gwiazdora, Cristiano Ronaldo Juniora.

 

Oczywiście internauci twierdzą, że być może to kolejny dowód na homoseksualną orientację piłkarza. „Kiedyś padnie pytanie, gdzie mamusia i dlaczego nie mieszka z nami?”, podkreśla jeden z nich. „Nie wiem co to za dziwny gość. Trojka dzieciakow urodzona przez kobiety, z ktorymi nie jest w związku...”, zastanawia się drugi. „Jeśli chodzi o Ronaldo są dwa wyjścia: dowiemy się o co naprawdę tu chodzi, gdy przejdzie na emeryture, albo nigdy sie nie dowiemy”, stwierdził trzeci.

 

Oczywiście z całego świata napływają gratulacje i pojawiają się głosy, że piłkarz jest na tyle majętny i ma tak dobre geny, że powinien mieć jak najwięcej dzieci. Jedyne zastrzeżenie to to, że mógłby w obliczu setek tysięcy dzieci, które żyją w domach dziecka rozważyć adopcję

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo bierze ślub z modelką Georginą Rodriguez! Para wyznaczyła już datę uroczystości

 

Pierworodny syn Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior

Warto przypomnieć, że pierworodny syn Cristiano Ronaldo pojawił się w życiu piłkarza, wywołując dużą sensację na całym świecie. Przyszedł na świat w USA w stanie Floryda w czerwcu 2010 r. Wedle słów piłkarza urodziła go Portugalka, jednak jej tożsamości nigdy nie ujawniono. Cristiano Ronaldo Juniora odebrała ze Stanów Zjednoczonych matka napastnika Realu Madryt, Dolores dos Santos i przewiozła go do Madrytu. Kapitan reprezentacji Portugalii przebywał wówczas na Mundialu w RPA. Najczęściej mówi się o tym, że Cristiano zaliczył jednonocną przygodę z tajemniczą kobietą, a ta zaszła w ciążę. Oboje podpisali później umowę, w której w zamian za zachowanie jej personaliów w tajemnicy ona zrzekła się na rzecz piłkarza całości praw rodzicielskich, inkasując rzekomo aż 11 milionów euro.

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

 

Cristiano Ronaldo jest gejem?

 

Pojawiają się jednak głosy, że piłkarz zawsze marzył o synu-bracie, którego wychowywałby na zasadzie partnerstwa i przyjaźni. Zgadzałoby się to z tym, że matkę zastąpiła chłopcu... babcia, czyli właśnie Dolores dos Santos. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Cristiano Ronaldo nie był typem długodystansowca, jeśli chodzi o związki, z wyjątkiem pięcioletniej relacji z modelką Iriną Shayk. Jednak w wywiadach po rozstaniu dawała ona do zrozumienia, że piłkarz nie był jej do końca wierny, co zgadzałoby się z doniesieniami mediów o jego licznych romansach. Co więcej, w grudniu 2015 r. wiele mówiło się o wyjątkowej zażyłości napastnika Realu Madryt z marokańskim kickbokserem, Badrem Harim. Według jednego z francuskich komentatorów sportowych, Daniela Riolo, powodem częstych podróży Ronaldo do Maroka była właśnie namiętność do tamtejszego sportowca.

 

Przeczytaj też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

 

Plotki podsyciły zdjęcia, na których kickbokser trzyma na rękach Cristiano (jedno z nich prezentujemy poniżej), a które podpisał: 

Świeżo po ślubie, hahaha. Zawsze gotowy, żeby cię podnieść”.

 

Cristiano Ronaldo i Badr Harim, nowy chłopak Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @Cristiano Ronaldo

 Apogeum domysłów przypadło na mecz Realu Madryt z Atletico, który odbył się w listopadzie 2016 roku. W jego trakcie zawodnik Jorge Resurrección Merodio, znany jako Koke, miał nazwać Portugalczyka pedałem. Ten z kolei odpowiedział mu ponoć: „Tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, su*insynu”!

 

Jednak jeszcze w tym samym miesiącu pojawiły się informacje, że najlepszy piłkarz świata spotyka się z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez. Złośliwi twierdzą, że to zbyt duży zbieg okoliczności. Okazją do nowej fali spekulacji na temat orientacji seksualnej piłkarza jest właśnie to, że na świat przyszły jego dzieci, które po raz kolejny urodziła surogatka.

 

Czy Cristiano Ronaldo faktycznie ukrywa przed światem swoją prawdziwą orientację seksualną czy może co jakiś czas pada ofiarą wyjątkowo zawistnych hejterów? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy.

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.