Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostanie ojcem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

Konrad Szczęsny 31 maja 2017 06:30
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostanie ojcem
Fot. East News

Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Te sensacyjne doniesienia mediów wywołane zostały przez zamieszczone w Internecie zdjęcie. Piłkarz pozuje na nim ze swoją dziewczyną Georginą Rodriguez. Napastnik Realu Madryt trzyma rękę na jej brzuchu w czułym geście, co wywołało falę spekulacji. Obserwatorzy zwracają uwagę, że brzuch jego wybranki jest mocno zaokrąglony!

 

Polecamy też: Oto nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo. Kim jest Georgina Rodriguez?

 

Cristiano Ronaldo zostanie po raz drugi ojcem?

 

Póki co ani piłkarz, ani osoby z jego otoczenia nie skomentowały tych rewelacji, co dało mediom i fanom do myślenia. Faktem jest, że według ostatnich doniesień piłkarz planował ustatkować się u boku Georginy Rodriguez i wziąć z nią ślub. Mieli już nawet wyznaczoną datę uroczystości! To, że są razem, piłkarz potwierdził w lutym tego roku na oficjalnej gali FIFA. Mówiło się, że przedstawił ją również swojej matce Dolores, co jest o tyle ważne, że bez jej zgody żadna dziewczyna nie mogła u jego boku zagrzać miejsca na dłużej.

 

 

❤️️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

 

Polecamy też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

 

Kim jest Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo?

 

Georgina Rodriguez pochodzi z południo-wschodniej części Hiszpanii, z miasteczka Jaca. Na początku wiązała swoją przyszłość z tańcem (zaczęła go trenować, gdy miała 4 lata), jednak jakiś czas później wyjechała do Londynu, by podszkolić znajomość języka angielskiego. Gdy powróciła do rodzinnego kraju, postanowiła podbić świat modelingu. Przeniosła się do Madrytu i rozpoczęła współpracę z jednym z salonów Gucciego. Obecnie ma 21 lat. Pierwsze spotkanie napastnika Realu Madryt i jego nowej dziewczyny nastąpiło prawdopodobnie w trakcie jednej z imprez Dolce&Gabbana. Po raz pierwszy pojawili się razem w grudniu na jednym z meczów na trybunach stadionu Santiago Bernabeu w Madrycie, zaś pierwsze medialne doniesienia dotyczące pary ujrzały światło dzienne w listopadzie 2016 r., gdy wybrali się do Disneylandu.

 

Polecamy też: Oto nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo. Kim jest Georgina Rodriguez?

 

Dzieci Cristiano Ronaldo

 

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w czerwcu 2010 r. Przebywał wówczas na mistrzostwach w RPA, dlatego jego syna odebrała z USA (dokładnie z Florydy), gdzie przyszedł na świat, matka piłkarza, Dolores. Wiadomo, że napastnik Realu Madryt wynajął do jego urodzenia surogatkę, która była Amerykanką i zrzekła się praw do opieki nad Cristiano Ronaldo Juniorem

 

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.