Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM JEST GŁOŚNO

Czy to koniec związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza?

Zobacz, jak para zachowywała się podczas finału Super Bowl

Aleksandra Andrzejak 9 lutego 2021 14:57
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Finał Super Bowl był pierwszym wspólnym wyjściem Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza po zeszłotygodniowej aferze, kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o domniemanej zdradzie partnera J. Lo. Mimo że na wydarzeniu pojawili się razem, stronili od okazywania sobie uczuć... Czy to koniec ich relacji?

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez?

W zeszły tygodniu media huczały o domniemanej zdradzie narzeczonego J.Lo. Mężczyzna ponoć wdał się w płomienny romans z jedną z amerykańskich celebrytek. Rzekoma kochanka Alexa, Madison LeCory, wydała w tej sprawie oświadczenie. Przyznała w nim, że miała okazję poznać Alexa Rodrigueza, jednak ich relacja nigdy nie miała charakteru erotycznego. Alex i J.Lo nie skomentowali sensacyjnych spekulacji, jednak wywołały one duże poruszenie w środowisku gwiazdy... Jaka jest prawda o ich związku? Czy przechodzą głęboki kryzys? Te zdjęcia nie uciszą plotek!

kryzys w zwiazku jennifer lopez
Fot. East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na SuperBowl

J.Lo i Alex pojawili się na finale Super Bowl. Było to ich pierwsze publiczne wyjście po wybuchu afery. Finał Super Bowl to dla pary wyjątkowa okazja. On całe swoje zawodowe życie poświęcił baseballowi, a jej występami podczas finału zachwycał się cały świat. 

jennifer lopez i alex rodriguez zachowuja dystans
Fot. East News

J.Lo i Alex Rodriguez zachowują dystans. Mowa ciała

Podczas wydarzenia para zajęła miejsca w swojej loży w towarzystwie kolegów Alexa. Udając się w stronę swoich miejsc zachowywali dystans. Nie obejmowali się ani nie trzymali za ręce. Zapewniając fanów o bezpodstawności plotek o kryzysie w ich związku, Jennifer dodała na swoim profilu na Instagramie w formie Instastories nagranie, gdzie wraz z narzeczonym śmieje się i przygotowują do kibicowania.

Czy była to jedynie gra pozorów i dbanie o dobry PR? Patrząc na mowę ciała pary na finale SuperBowl, można wysnuć wniosek, że w ich związku naprawdę nie dzieje się najlepiej... 

jennifer lopez i alex rodriguez krysy
Fot. East News

Czy mowa ciała Jennifer i Alexa świadczy o kryzysie w ich związku? Jeśli tak – czy uda im się go pokonać?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?