Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Lopez przyznaje, że jest szczęśliwa. Tak komentuje relację z Benem Affleckiem

Wokalistka i aktor wrócili do siebie po kilkunastu latach

Ksenia Krasko 10 lipca 2021 08:03
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. Getty Images

W życiu Jennifer Lopez zaszło ostatnio sporo zmian. Po miesiącach plotek i domysłów mediów rozstała się z wieloletnim narzeczonym Alexem Rodriguezem, a potem wznowiła romans z byłym ukochanym, aktorem Benem Affleckiem. W najnowszym wywiadzie przyznaje, że taka rewolucja życiowa była dla niej korzystna i nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana... Czy to oficjalnie potwierdzenie, że Jen i Ben znów są razem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem - zdjęcia paparazzi

Plotki o powrocie jednej z najpiękniejszych par lat 2000. pojawiły się jeszcze w maju, i zasugerowano, że to powrót byłego kochanka jest prawdziwym powodem, dla którego J.Lo rozstała się z narzeczonym. Wkrótce potem paparazzi opublikowali zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka, które rozwiały wszystkie wątpliwości. Para zeszła się 17 lat po zerwaniu – Jen i Ben byli razem od 2002 do 2004 roku, a nawet byli zaręczeni.

Zobacz też: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem? Aktor zabiega o względy byłej ukochanej

Wokalistka i aktor przestali ukrywać swoje uczucia, a oficjalnym potwierdzeniem relacji miał być publiczny pocałunek. Fotografie pary od kilku tygodni robią sensację w sieci, jak te najnowsze, kiedy paparazzi przyłapali ich na spacerze w Hamptons (USA). Podobno zakochani myślą nad zakupem wspólnego domu.

I chociaż oficjalne nie potwierdzili związku, sama J.Lo nawiązała do tego w nowym wywiadzie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na spacerze w Hamptons, lipiec 2021 rok

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem
Fot. Backgrid/East News

Jennifer Lopez o związku z Benem Affleckiem

Gwiazda przyznała w rozmowie dla audycji radiowej Zane’a Lowe, że ​​podoba jej się „ten etap życia”, który teraz przechodzi. „Jestem bardzo szczęśliwa. Nigdy nie czułam się lepiej niż teraz”, podkreśliła.

J.Lo nie potwierdziła relacji z Benem Affleckiem, ale dała jasno do zrozumienia, że ​​jest zakochana. „Chcę, aby osoby, którym na mnie zależy, wiedziały, że naprawdę czuję się doskonale. [...] czasami przydarzają się nam niesamowite rzeczy, o których myślimy, że już nigdy więcej się nie powtórzą, a dzieje się inaczej. Tak jest u mnie teraz. Uwielbiam miłość, która mnie teraz otacza i jestem bardzo wdzięczna za wszystkie dobre życzenia. Chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że to najlepszy czas w moim życiu”, dodała.

Zobacz też: Co łączy Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Te doniesienia są sensacją za oceanem

Piosenkarka przyznała też, że niektórzy czerpią inspirację, gdy mają złamane serce, ale w jej przypadku jest inaczej. „Kiedy czuję się naprawdę dobrze, tworzę najlepszą muzykę”, wytłumaczyła, nawiązując do swojego nowego singla, który ukazał się kilka dni temu i ma być „pożegnaniem” z Alexem Rodriguezem.

Zachwyceni fani liczą, że tym razem Jen i Ben zostaną ze sobą już na zawsze. 

Jennifer Lopez w wywiadzie o uczuciu do Bena Afflecka. Jak wiele zdradziła?
Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.